Lora

Ár:   350 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: falatka18, Módosítva: 2012. december 19.

Lelőhely:   fodrászkellékes

Bonn1e

2020. május 28.

Első 1-2 használat során nem szerettem, mert viszonylag lassan szárad és persze hogy sminkelés után kell mindig tüsszenteni, vagy hasonló, ami egy szép szempilla-lenyomatot eredményez a bőrömön, és kezdhetem újra a sminkelést. Ellenben többen megjegyezték, hogy milyen jó sötétkék a szempilláim, ekkor esett csak le, hogy talán sosem volt még ilyen erősen pigmentált szempillaspirálom. Megszerettem, és ha ezt használom, a szemceruzát el is hagyom, olyan jó sötét. Emellett kiválóan vízálló, nem kenődik el (miután felkelés után már megszáradt), még a diszkrét strandolást is bírja.
UPDATE: Felcsillagozom ötre, mivel azóta több más vízálló spirált is próbáltam, de ez kenterbe veri őket. Tartós, mégis könnyű lemosni este. Nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 28.

MViku

2020. április 21.

Ár/érték arányban röhejesen jó, kenterbe vert nem egy, nála mérföldekkel drágább spirált.
Könnyű a felvitele, élénk színe van. Határozottan látszik a különbség használat után.
Csodát nem vártam, nem is kaptam, de egyébként nem rossz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

Csodát nem vártam, nem is kaptam, de egyébként nem rossz.

NovErke

2020. április 7.

Engem a párom lepett meg egy ilyennel és a sok negatív vélemény ellenére nekem bevált. Avonos spiráljaim szoktak lenni amik a duplájába kerülnek de azok sem jobbak. Szép hosszú fekete szempillákat varázsol, szépen ível. Tényleg vízálló, viszont a lemosása meglepően egyszerű. Ez az első szempillaspirálom, amihez nem kell majd' kinyomnom a szemem, mire lemosom. Szerintem most már mindig ilyet fogok használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 7.

fanny9511

2016. szeptember 6.

Nekem nagyon bejott mar 3honapja hasznalom es siman kiuti az eddig jol bevalt dragabb termeket amit 4evig hasznaltam. Nem szoktam kiserletezni szempillaspirallal de ezt eltalaltam. Kicsit osszeragad de nekem a dragabbtol is amit hasznaltam.😀

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

Saria

2016. május 26.

Pár éve, a húgomtól kaptam ezt a szempillaspirált, csak ezért nincs szívem kidobni...
A keféje nekem annyira nem tetszett, túl rövidek a szálai. A festék eléggé csomósodik, nehéz vele szép pillákat varázsolni sajnos...
Viszont még mindig nem száradt be! :D Pedig Isten a tanúm rá, nem használtam elég rég és még mindig folyékony benne a festék (ez nem tudom, hogy jó vagy rossz... :D )
Vannak már pár száz forint különbséggel sokkal jobbak, szerintem ez a termék túl problémás :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

RCC

2016. február 23.

Nagyon olcsó, de már azt a 350 Ft-ot is sajnálom rá. Általában nem szoktam spórolni szempillaspirálon és púderen, mert a szememet és a bőrömet eléggé féltem, de most tettem egy kivételt. Sajnos. A keféje jó, azt lemostam és néha szoktam használni, hogy kicsit rendbe tegyem a szempilláim vele (mikor nem akarok még egy réteg festéket felvinni a most használ szempillaspirálból), de a festék borzalmas. Nagyon csomósodik, nem szárad meg, nyúlik össze-vissza és összeragasztotta a szempilláim póklábakká.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 23.

Csdana

2016. január 12.

Milyen kár hogy édesanyám nem krémmániázik! Ő lepett meg ezzel a borzadállyal. Már fura volt próbálgattam párszor de a mai nap jött el az hogy hivatalosan is mindennapos szempillaspirállá nőjje ki magát. (Próbálom úgy használni a kencéimet hogy először mindig a régebbit fogyasztom el és utána az újakat.:D) HÁT! Sietni próbáltam volna ha azzal a hatalmas nagy bumszli keféjével nem kenem össze magam folyton.. Ráadásul akkor meg még alig akar lejönni a bőrömről.. Oké sebaj biztos én vagyok elég szerencsétlen írtam a csoporttársaimnak hogy kell-e nekik mert nincs türelmem nekem ezzel kísérletezgetni. 3óra múlva visszavontam az ajándékozásomat, mert aztán tükörbe néztem és láttam hogy a szemem alatt tiszta fekete plusz az egész szemhéjam is.. Ráadásul amit a reggeli készülődésben nem vettem észre, hogy lett nagyjából 5-5db szempillám!! Nem szeretek sminkcuccokat kukába dobni de nem utálok ennyire senkit hogy odaadjam akárkinek is.:D Ha lehetne -1000000000*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 12.

Ancsa0726

2015. december 26.

Ha lehetni minusz 1-et adnék rá. Életem legszörnyebb szempillaspirálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 26.

Ha lehetni minusz 1-et adnék rá. Életem legszörnyebb szempillaspirálja.

vanitas

2015. július 2.

Jó pár éve volt ilyenem,emlékeim szerint nem rossz annyira,de azóta biztos próbáltam már jobbat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 2.

PiciBrigii

2015. június 15.

Nekem bejött, sokszor újra vettem! Bár kissé össze ragadtak a szempilláim!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

Nekem bejött, sokszor újra vettem! Bár kissé össze ragadtak a szempilláim!

Antioxidánsok: T-Butyl Hydroquinone
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.