Lora

Ár:   390 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Eurós bolt   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: PiciBrigii, Módosítva: 2015. június 30.

Lelőhely:   Eurós bolt
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

aurora22

2018. november 17.

Nem alapozókènt használom, hanem a legvilágosabb árnyalatot korrektorkènt, a szemem alá. Vitaminos, ès nagyon enyhe, ezèrt maradtam ennèl. Alapozónak nekem már elkèl egy komolyabb darab. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 17.

herczegno33

2018. szeptember 25.

Nagyon bejött. Mindennapos használatra teljesen jó. Hibákat elfedi. Nem átlátszó. Imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

HNReni

2018. augusztus 16.

Egyszer még kezdőként vásároltam spontán ötlet során. Az illata nekem nagyon nem tetszett, a fedése szinte nulla. Nem érdemes kísérletezni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

berdobarbara

2018. április 30.

Jól fed, csak nem tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 30.

Jól fed, csak nem tartós.

Zoe444

2018. április 3.

Végre találtam egy olyan világos alapozót, ami illeszkedik a bőrömhöz. Igaz nincs sok miteszerem, se pattanásom, de azért szeretem használni. Nagyon könnyű az állaga, finom illata van. Én púderrel szoktam használni, úgy tart sokáig, anélkül nem tudom, úgy még nem használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

Hrfanni

2017. december 13.

a jó ára miatt vettem meg, de nem bántam meg nagyon kellemes, nem érzem h ránehezedne a bőrömre. A fedése az árához képest nagyon jó, de pattanásosabb bőrűeknek nem ajánlanám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 13.

252n

2017. december 6.

Véletlenül bukkantam rá egy boltban és kíváncsiságból vettem meg, mivel nagyon jó áron volt. Világos bőröm van mégis sikerült hozzá passzoló színt találnom. Szerintem nagyon jól fed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

Orsyna

2017. október 13.

Most vettem mert elfogyott a nappali krémem és láttam C vitamint tartalmaz és jó lesz hétköznapokra. Tényleg nem maszk hatású a bőröm zsíros így átfénylik,de jobb is mert nem szeretem a totál cake matt hatást..öregít. Szóval ez pont jó kiegyenlíteni a bőrszínt, közepes fedés.púderrel lehet nem lenne fényes. Ad egy kis egészséges színt, amúgy a legvilágosabb túl világos nekem így a "light beige"-eset-t vettem bár jobb lenne ha ráírnák milyen mert semmi nincs rajta milyen árnyalat. 600ft-ot megért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 13.

Change

2017. március 30.

600Ft-ért vettem meg a legvilágosabbat,ami kapható volt,de sajnos sötét az arcomhoz.
Világosítva szoktam felvinni,púderrel lefedve, úgy elég tartós, akár 8 órán át is, igaz az orromon folyton elkenődik.
Az illata egy kicsit szúrós, "öreges".
Könnyű az állaga,nem foltosan fed.
Fiataloknak pont megfelelő a kicsit gyengébb fedésével.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 30.

Az illata egy kicsit szúrós, "öreges".
Könnyű az állaga,nem foltosan fed.
Fiataloknak pont megfelelő a kicsit gyengébb fedésével.

scintilla

2017. január 2.

Sokféle alapozót próbáltam már,ez tud annyit, mint a drágább társai(közepes fedéssel).Ugyanolyan színű porpúderrel használom, elégedett vagyok.Az orrom hajlamos pirosodásra, zöld por korrektort is használok rá, ezzel együtt kibír 5-6 órát.Ár-érték arányban jobb, mint némelyik drogériás saját márkás.Emellett nagy kedvencem a meis alapozó is, bár az kevésbé fed.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 2.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Tocopherol
Hidratálók: Lanolin, Propylene Glycol, Calcium Gluconate
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Tocopherol

Az orvosi medveszőlő levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Fő hatóanyaga az arbutin és a metil-arbutin, de tartalmaz még cserzőanyagokat, flavonoidokat, iridoidokat is. Paula Begoun szerint az összetevő antibakteriális és antioxidáns hatással van a bőrre, és egy kutatás azt is alátámasztotta, hogy folthalványító hatása is van, nagy koncentrációban pedig képes gátolni a melanintermelést.

Nem szabványos INCI név. Színezékek összefoglaló neve.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.