Lora

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Saffy15, Módosítva: 2012. március 10.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Tuszy

2015. április 18.

Nekem piros meg arany színem van. Jól lehet vele dolgozni. Bár szerintem büdös :D és kicsit lassan is szárad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 18.

sdm

2014. szeptember 9.

Lila színt vettem meg. Tetszett a színe, egész jó díszeket csináltam vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 9.

Lila színt vettem meg. Tetszett a színe, egész jó díszeket csináltam vele.

GI85

2014. március 29.

Nekem lila és fekete van. A lilát imádom, a fekete nem igazán jó. Egy rétegben kevés, és lassan szárad. De a lila tényleg szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 29.

D0rkaa

2013. október 4.

Csak dicsérni lehet!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 4.

Csak dicsérni lehet!

Tiara MCmill

2013. július 25.

Egész jó,szép díszeket lehet csinálni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 25.

Egész jó,szép díszeket lehet csinálni :)

cittyike

2013. június 30.

Nagyon szeretem ezt a lakkot a narancs és a lila szín van meg (a pirosat már elhasználtam.) teljesen elégedett vagyok vele. Olcsó, ahogy felkenem már száraz is :D . Tartós, szép! úgyhogy tőlem 5 pontot kap.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 30.

linduci

2013. február 2.

Ma vettem egy 73-as és egy 36-os színűt. A 73 egy igen intenzív narancsos csillámos, nagyon szép színű, a 36-os pedig olyan, mint egy szájfény. Uóbbinál nem erre számítottam, de el fog fogyni, mert szép! :) Nekem a szaga ugyanolyan rossz, mint a többié, azt pedig hogy tartós-e, majd meglátom később. De jól felvihető, pedig én szoktam bénázni rendesen! :) Az ára pedig csúcs!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 2.

Ophelia

2012. május 21.

Életem első díszítő lakkja, úgyhogy elég bénán bántam vele elsőre, de elmondhatom, hogy szép színe van, nem csalóka (sok lakknál totál más színe van, ha a körmömre kenem), és nagyon vékony az ecsete, nem tartok tőle, hogy kis gyakorlás után tudjak vele rendesen dolgozni. Megijedtem a nevetségesen alacsony árától, de ahhoz képest nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 21.

svivko

2012. május 2.

Nekem is a világos rózsaszín csillámos van meg. Szeretem, mert mindenhez használhatom. Bár nem látszódik, hogy az alapszíne rózsaszín, szóval nem elég jól pigmentált ez az árnyalat. (color 20) Viszonylag egyszerűen lehet vele dolgozni, bár az ecsete nekem túl hosszú és egyben túl puha, ezért nem a legjobb. Tartós, nem túl vastagon szárad.
Ha valakit érdekel én one euro marketben vettem. Csepeli piacon. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 2.

Ha valakit érdekel én one euro marketben vettem. Csepeli piacon. :)

TijuMK

2012. április 29.

Csatlakozok, tényleg nagyon jó lakk, a szaga nekem a hígítóra emlékeztet ha sokáig fölé hajolok simán beszédülök tőle, de tényleg sokáig bírja (nekem 5napig). Ajándékba kaptam egy arany színűt és lehet veszek még. A színe is kellő kép intenzív.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 29.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol, Ethyl Acetate
Színezékek: Manganese Violet / CI 77742, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Red 6 / CI 15850, Titanium Dioxide / CI 77891, Ultramarines, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Ci 15880, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, CI 42090, Black 2 / CI 77266, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 11 / CI 47000, Aluminum Powder / CI 77000

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sárga színezék.