Lora

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dézi, Módosítva: 2015. május 4.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Sminkek szájra

Bnemrita

2016. június 6.

Én is vettem egy ilyet. Lilásrózsaszín árnyalatban. Semmi bajom vele, mert tényleg hidratál, krémes is kellőképpen, de egymillió csillám van benne, ami kicsit zavaró. A kivitelezése (csomagolása) viszont kifejezetten igényes, Lora terméknél ilyet még nem láttam. Az ára is igen jutányos. Összességében mínusz egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 6.

Nazira

2015. október 22.

Ket szint vettem meg belole egy rozsaszines es egy barnas arnyalatot.igaz h egy kicsit szaritanak igy csak akkor hasznalom,ha tokeletesen hidrataltak az ajkaim.par orat kibir ha nem eszem,iszom.szoval,ha csak maszkalos napot tart az ember arra jo.munkaba nem szeretem nem tudom mindig ellenorizni a sminkem.ezert 3* kap tolem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 22.

s_kitty

2015. szeptember 12.

Jaj latom mar 3 negativ velemeny van :(
Lehet, hogy szinfuggo, de nekem egy lilas-rozsaszines van a tulajdonomba es valami fantasztikus. Nekem nagyon bejott. Kivaloan pigmentalt, nem szarit es vegre kiadott a Lora egy olyan termeket aminek a csomagolasa is kifogastalan!! 5*-ot erdemel tolem!! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 12.

Jaj latom mar 3 negativ velemeny van :(

Kate121212

2015. szeptember 11.

Undorító! Felkentem egy perc után darabos lett a számon ,olyan èrzès mintha valami zsírkrèta lenne..csúnya nagyon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 11.

Lilu

2015. július 24.

Egy élénkpirosat vettem belőle, és bejött, jól pigmentált, nem csúszkál és nem szárít. Azért 4 csillag, mert kicsit tömény nekem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 24.

Dézi

2015. április 23.

A színe szép, fincsi kókusz illata is van, de a termék nem a legjobb minőség. Felkenve nem oszlik el egyenletesen, csomós, megáll a ráncokban. Szárazzá teszi az ajkakat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 23.

Hidratálók: Lanolin

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.