Lora

Ár:   290 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luckoy, az összetevőket feltöltötte: vikcsi, Módosítva: 2014. január 7.

Kiszerelés:   25 db
Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Egyéb

ita38

2017. december 4.

Én ilyen jó sminklemosó kendővel nem találkoztam! Egyszerűen a legjobb! A legdrágább nem teszi ilyen jól a dolgát mint ez!! Nagyon szuper, minden sminket leszed, az illata is finom, és éppen megfelelően nedves. Remélem sosem vonják ki! ;))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 4.

Verus417

2017. június 20.

Az Avon sminklemosójáról tértem át erre. Sokk hatásosabb. Jóleszedi a sminket,az ár is megfelelő(nálunk 500ft az eurósban)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 20.

Boombapple

2016. július 16.

A sminket nagyon jól eltávolítja, de valamiért kismillió darab kiütés lett az arcomon, pedig nem vagyok hajlamos rá. Valószínűleg allergiás vagyok az egyik összetevőjére vagy lehet, hogy túl sok olaj van benne. A kicsi nyuszi a hátoldalán megnyugtató volt, így tudom, hogy nem kell bűntudatomnak lennie, mert nem tesztelik állatokon. Az illata jó, csak a hatása nem. :/ Viszont pont megfelelő, ha éppen rám tör a higiénia mánia és nincs lehetőségem kezet mosni, akkor csak ezzel áttörölgetem a kezem és kész is. :3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 16.

Cilike

2016. február 23.

Ma vettem egy csomaggal belőle egy One Euro Marketben a Lora standjáról. Valami azt súgta, hogy jó lesz... és úgy is lett!! Abszolút ötcsillagos versenyző, már az első kendő is elég nedves, a textúrája nagyon jó és szépen lehozza a sminket, nem kell dörzsölni... extra érzékeny a bőröm, de van benne valami, ami selymessé teszi és nyugtatja. Illata enyhe és kellemes. 290 Ft 25 darab kendőért, és egy kiváló termékért. Ötcsillag*****

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 23.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, PEG-40