Best of Beauty 2019

Lora

Ár:   415 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   százforintos boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: barabara, Módosítva: 2015. november 16.

Lelőhely:   százforintos boltok

A Lora egyik szempillaspirálja, Supersize Lash fantázianéven, vízálló fekete festékkel.

mium

2015. november 19.

Szörnyű! Én csak azért vettem meg, mert nem volt nálam szempillaspirál,de borzasztó! A szaga rémes, állaga szörnyű, sminkelésre alkalmatlan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 19.

barabara

2015. november 2.

Nem szoktam ilyen olcsó, diszkontos szempillaspirálokat venni. De keféje kicsit emlékeztetett egy korábbi kedvenc spirálomra, amit már nem gyártanak.
Így elcsábultam... kár volt! Legszívesebben még azt a 415Ft-ot is visszakérném, amit érte fizettem.
Nem voltak nagy elvárásaim, mégis csalódtam.

Ötször-hatszor végig kellett húznom a szempillámon, mire ment rá egy kis festék. Mondanom sem kell, hogy a "supersize" hatás, amit ígér... nos, az nem létezik, legalábbis nálam nem.
A festék eleve olyan, mint ami már száradásnak indult - talán kifogtam egy olyan darabot, nem tudom. Így még nem jártam, pedig rengeteg szempillaspirálom volt már. Egyetlen pozitívuma, hogy az illata kellemes.
Miután nagy-nehezen sikerült felvinnem a pilláimra, egy óvatlan pillanatban a szememhez kaptam - csak kicsit - és már csomókban hullott le a festék.

A keféjét érdekesnek tartom, másik festékkel még ki fogom próbálni.
Biztos, hogy többet nem fogok ilyen olcsó spirált venni.
Remélem, hogy én csak fogtam ki egy valóban száradásnak induló darabot és másnak majd beválik. Nekem most nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 2.

Nem voltak nagy elvárásaim, mégis csalódtam.

A keféjét érdekesnek tartom, másik festékkel még ki fogom próbálni.
Biztos, hogy többet nem fogok ilyen olcsó spirált venni.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.