Lora

Ár:   300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kitkat.0810, az összetevőket feltöltötte: kigyogirl, Módosítva: 2012. február 23.

Lelőhely:   fodrászkellékes

sky_of_amethyst

2014. július 29.

Pár éve vettem egy feketét, de nem nagyon használom. Egyáltalán nem tartós és feketének sem túlzottan mondanám, inkább szürke.. Még szerencse, hogy nagyon olcsó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 29.

szaadri99

2014. július 16.

Nekem barna van, aminek a színe tetszik, de nem lehet egyenletes színű vonalat húzni vele, egyszerűen a számomra lehetetlen.. És nem is túl tartós, mondhatni a legkevésbé sem. Fél óra múlva mintha ott se lett volna csak fáradtnak látszik a szemem :( Remélem, találok majd hasonló színűt jobb minőségben...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 16.

Annette

2014. július 2.

Egy zöld csillámosat vettem meg, reméltem hogy tudok vele színes tusvonalat húzni, el is képzeltem milyen jó lesz most nyárra.. hát szép álom volt :D alig fog a szemhéjamra, apró darabokban esik szét, nem lehet hegyezni, szörnyű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

Bolvarin

2014. április 30.

Az ezüst csillámos van meg, de ritkán használom, mert karcolja a szemhéjamat. A tartósságával nincs nagy baj, de nap végére a szemem egész területe tele van csillámokkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 30.

agotanna

2014. április 20.

fekete és kék csillámosom van,én szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 20.

fekete és kék csillámosom van,én szeretem

PinkBelleLab

2014. április 20.

Úgy kaptam ajándékba,mert kértem egy fehér szemcerkát, foghatna erősebben,de viszonylag elmegy ennyiért.:) Már amúgy se használom. A fehér árnyalata hamar lekopik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 20.

Seszter

2014. január 27.

Rettenetesen kemény, a vízvonalra lehetetlen használni. Hétköznapokra azonban jól helyettesíti a tust, a felső szempillatőhöz szép vonalat tudok vele húzni. 145 Ft-ot tényleg megért, tervezem egy barnás árnyalat beszerzését is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 27.

dorcsiga

2014. január 17.

Megvettem egy gyönyörű kék árnyalatban, de az én érzékenyebb szememhez nagyon kemény, nem merem használni...kár érte....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 17.

0kosan

2014. január 17.

A fekete nagyon jó. Se nem kemény, se nem puha, pont jó az állaga és a színe, jól fog, könnyű vele dolgozni, tartós. Összetevők miatt viszont csak 4-est kap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 17.

Vanipop07

2013. december 22.

Én világoskéket vettem, 145 forintért ugyanmár ki ne hozná el és eddig nem igen csalódtam a Lora termékekben?:D Hát amint megvettem és kiértem a százforintosból (nálunk kettő van, itt kaphatóak Lora termékek), szvacsoltam a kezemre de ahogy levettem a kupakot már kiesett a "rúd"... még szerencse hogy a tenyerembe! letörtem egy aprót, visszatettem a rudat a helyére, és ahogy elkentem láttam hogy nem fog.. szerencsétlen idiótaként a blokkját nem hoztam ennek el.. most már bentmarad, mire odaérek valahová felszívódik, a szemem alatt sem találom apró foltokat sem hagy, a csavarója MÁR működik de még mindig rossz.:) hárooom ^^

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 22.

Emolliensek: Hydrogenated Vegetable Oil, Stearic Acid, Hydrogenated Vegetable Glyceride, Hydrogenated Castor Oil, Hydrogenated Coco-Glycerides, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Cetyl Palmitate, Caprylic/Capric Triglyceride, Tristearin, Stearyl Heptanoate, Butyl Stearate
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Hydrogenated Vegetable Glyceride, Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: Hydrogenated Castor Oil
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Calcium Stearate, Pigments
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben, BHA

Nem szabványos INCI név. Színezékek összefoglaló neve.