Lora

Ár:   300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kitkat.0810, az összetevőket feltöltötte: kigyogirl, Módosítva: 2012. február 23.

Lelőhely:   fodrászkellékes

Mozart

2013. november 16.

Nem tartós, bár miért is lenne hiszen még fogni se fog.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 16.

Nem tartós, bár miért is lenne hiszen még fogni se fog.

Montakac

2013. november 2.

Èn meg vagyok vele elégedve! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 2.

Èn meg vagyok vele elégedve! :)

Jelizz

2013. október 30.

Én a csillogósat vettem meg... hát nem sokat ér ... :( a csillámok vágják a szemem, nem fog nagyon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 30.

ritariot

2013. szeptember 22.

sima fekete van meg. nagyon kemény és nem tartós egyáltalán. röviden összefoglaltam azt hiszem a lényeget:D de az ára miatt nem pontozom le annyira.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 22.

Reina

2013. augusztus 11.

Fekete csillogós van meg, nagyon kemény, hamar kopik, használhatatlan.Viszont vettem egy sima feketét, nos az nagyon puha,intenzív fekete, és fent marad igazítás nélkül 3-4 óráig is, utána igazítani kell, de nem várok csodát egy ilyen olcsó ,de jó ceruzától, mivel volt már drágább,ami használhatatlan volt!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 11.

zsanmisel

2013. július 25.

Egy fekete csillámos van meg,az elején nagyon kemény volt,szúrta a szememet,de fél év és kb.20 hegyezés után jó lett.Hamar kopik ráadásul 200 forinttal drágábban van Essence is ami sokkal jobb.Egyszer megvettem többet nem.Alkalomra (max.2 óra)ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 25.

Bellala

2013. július 6.

Egy-két csillámos árnyalatot próbáltam ki, sajnos elég kemények voltak, és a pigmentáltságukkal sem voltam megelégedve. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 6.

Rebel

2013. június 27.

Szuper jók. 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 27.

Szuper jók. 5*

elfi777

2013. június 12.

Régóta használom, krémesebb, mint a márkások, sajnos kenődik, szinte óránként igazítanom kell (max 2-3órát bír egészben), viszont intenzív mély fekete. Felülre csillámost, alulra a simát használom, komolyabb sminkhez keményebb cerka kell a szememnek a tartósság miatt, viszont ennyi pénzért szuper amíg elmegyek a boltba. Négyest kap, majd megnézem, hűtőben tárolva változik-e:)
Sokszor újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 12.

Sokszor újravevős.

Ivett93

2013. május 23.

Többször újravásároltam. Ennyi pénzért megéri, amíg nem irritál és nem lesz tőle bajom. Feketét szoktam venni belőle, szép, erős színe van. Könnyű kifaragni, nem mállik szanaszét. Van fekete csillámosom is, de az nagyon kemény, és festéskor kellemetlen a szememnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 23.

Emolliensek: Hydrogenated Vegetable Oil, Stearic Acid, Hydrogenated Vegetable Glyceride, Hydrogenated Castor Oil, Hydrogenated Coco-Glycerides, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Cetyl Palmitate, Caprylic/Capric Triglyceride, Tristearin, Stearyl Heptanoate, Butyl Stearate
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Hydrogenated Vegetable Glyceride, Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: Hydrogenated Castor Oil
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Calcium Stearate, Pigments
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben, BHA

Nem szabványos INCI név. Színezékek összefoglaló neve.