Lora

Ár:   300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kitkat.0810, az összetevőket feltöltötte: kigyogirl, Módosítva: 2012. február 23.

Lelőhely:   fodrászkellékes

arybaba2

2013. április 22.

Az arukhoz kepest nagyon jo kis ceruzak,bar nekem irritalja a szemem.Viszonylag tartosak es nem kemenyek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 22.

Lilu

2013. április 17.

Feketét szoktam belőle venni, szép erős színe van, nekem bevált ^^

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 17.

Feketét szoktam belőle venni, szép erős színe van, nekem bevált ^^

Krisztikee

2013. április 10.

Ezüst csillogó van belőle...inkább hagyjuk...olyan kemény, hogy rendesen már fáj..:D 2szer ha használtam...nem tetszett.. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

Ancsuh

2013. március 29.

Ez a világ legolcsóbb szemceruzája, de nekem ez vált be :DDD 290 ft-ért 2 darabot kapunk és én nagyon szeretem :D már 2-t elhasználtam a szekrényemben további 6 darab van :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 29.

cákk

2013. március 15.

Maszatol, kopik is, de egynek elmegy. Mivel tussal rögzítem, így megteszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 15.

Maszatol, kopik is, de egynek elmegy. Mivel tussal rögzítem, így megteszi.

Black Fairy

2013. március 6.

Kemény, és tényleg maszatolódik...nekem bordósom van, vízvonalra lehetetlen felvinni, de kontúrozni jó...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 6.

palacka11

2013. február 13.

Volt már jobb szemceruzám is és rosszabb is. Elég kemény szemceruza, egy kicsit maszatolódik is a nap folyamán. Feketém van, nem veszem újra, keresek jobbat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 13.

katuska8

2013. február 9.

Nekem van sima fekete, csillámos fekete és kék. A sima fekete az nagyon kemény, karcolja a szemhéjamat, többi viszont jó állagú nagyon. Tartósságról nem tudok sokat írni, mert én csak az alsó szempilla tövekhez használok szemsceruzát vagy szemhéjtus alapként. Ha olcsó fekete szemceruzát akartok szerintem inkább Miss Rose-t vegyetek, mert én úgy tapasztaltam, hogy az jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 9.

offijuditka

2013. január 19.

Fekete színben használom, nagyon meg vagyok vele elégedve, nekem tartósnak bizonyult. Eddig háromszor vettem meg.(140 forint)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 19.

somodiedo

2013. január 12.

Nekem egy fekete és egy bordó csillogós van. A fekete is elég halvány a vízvonalra, de azért elhasználgatom, a csillogósat meg sem próbáltam a vízvonalra tenni. Csillám belemenne a szemembe az igen kellemetlen lenne, amúgy is nagyon érzékeny a szemem, sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 12.

Emolliensek: Hydrogenated Vegetable Oil, Stearic Acid, Hydrogenated Vegetable Glyceride, Hydrogenated Castor Oil, Hydrogenated Coco-Glycerides, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Cetyl Palmitate, Caprylic/Capric Triglyceride, Tristearin, Stearyl Heptanoate, Butyl Stearate
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Hydrogenated Vegetable Glyceride, Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: Hydrogenated Castor Oil
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Calcium Stearate, Pigments
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben, BHA

Nem szabványos INCI név. Színezékek összefoglaló neve.