Lora

Ár:   300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kitkat.0810, az összetevőket feltöltötte: kigyogirl, Módosítva: 2012. február 23.

Lelőhely:   fodrászkellékes

Bambiii

2013. január 12.

Felső szemhéjra húzok vele vonalat, nekem elég tartós, kifejezetten szeretem, hogy nem annyira kenődős, krémes mint sok más ceruza. Ár viszonylatban is tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 12.

virike9

2012. november 24.

ez is egy vészhelyzet vásárnak indult, de jól sült el! egy feketét és egy kék csillogosat vettem. A feketével nincs gondom, kétszer áthúzva szép intenzív fekete és nekem bírja a napot, bár estefelé azért már mászik, de nagyon könnyen javítható a smink. : ) a kék csillámosnak szép a színe de kemény és vízvonalon az esélytelen próbálkozás. Amúgy könnyü lemosni, nem irritál, puha de még is jól lehet faragni... összességében a fekete simán hoz egy Essence minöséget fele árban szóval nekem a feketét megéri megvennu, a színes csillámosokat meg amúgy sem szeretem : ) van ennél jobb ceruza is csak az legalább egy nullával többet birtokol az árcédulán :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 24.

SlecckelMarine

2012. október 29.

A fehéret használom néhány hónapja alsó vízvonalara.
Nekem nagyon bevált. Nem irritálja a szemem, könnyen felvihető, a helyén is marad. Másmilyeneket is próbáltam már, de vagy maszatolódtak, vagy túl kemények voltak, vagy irritálták a szemem... szóval minddel volt valami gond.
Egy barna van még szemöldök korrigálásra, kis szemhéjpúderrel fixálva a helyén marad.
Ez a két szín van, szerintem soká lesz míg elfogynak.
A fehérnek külön örülök így azt pontoznám.(a többi színt nem ismerem)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 29.

A fehéret használom néhány hónapja alsó vízvonalara.
Ez a két szín van, szerintem soká lesz míg elfogynak.
A fehérnek külön örülök így azt pontoznám.(a többi színt nem ismerem)

gabyca34

2012. szeptember 13.

Nekem nagyon tartós, és rég használom ezt a fajtát. Lehet valamit én csinálok rosszul. Könnyen le lehet mosni. Egy idő után kezd el maszatolódni, de az belefér, letörlöm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 13.

Adelinka

2012. augusztus 27.

Vízvonalt nem is fog, de még a szemhéjt se. KUKA

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 27.

Vízvonalt nem is fog, de még a szemhéjt se. KUKA

Nicu

2012. július 28.

Feketém volt, sajnos vízvonalon nem volt tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 28.

Feketém volt, sajnos vízvonalon nem volt tartós.

Bogirl*

2012. június 27.

Nekem feketében van, vízvonalra nem jó, nagyon könnyen lejön és úgy nézek ki, mintha bevertek volna. A felső pilla tövébe nagyon jó, szép vonalat lehet húzni vele és tartós is. Ezért többnyire ott használom, vagy az alsó pillák tövénél teszek kis 'pontokat' egymás mellé és elsatírozom, így is tart és nem feltűnő, de azért valami mégis van. :D
A -1*-ot azért kapja, mert vízvonalra nem lehet jól használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 27.

A -1*-ot azért kapja, mert vízvonalra nem lehet jól használni.

csillubaby

2012. május 31.

Fekete csillámosom van, kb 3 hónapja használom, igaz nem minden nap. Nem kenődik, nem maszatolódik, bírja a strapát, szemfestéklemosóval szépen lejön. Nagyon olcsó volt, nekem abszolút megérte. Szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 31.

Hibiszkusz

2012. május 24.

Van belőle fekete és zöld, mindkettő csillámos. Az elején jól szuperált, a zöldnek gyönyörű színe van. Sajnos pár hónap után annyira megkeményedtek, hogy szinte lehetetlen használni. Csak kaparja a szemem. A csillámok is nagyon kemények benne, és ha belement a szemembe akkor órákig gondot okozott. Szuper ára van, de most sajnos ez tényleg nem egy jó vásár.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 24.

Berta

2012. április 28.

Halvány, darabos. Nincs több hozzáfűznivalóm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 28.

Halvány, darabos. Nincs több hozzáfűznivalóm.

Emolliensek: Hydrogenated Vegetable Oil, Stearic Acid, Hydrogenated Vegetable Glyceride, Hydrogenated Castor Oil, Hydrogenated Coco-Glycerides, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Cetyl Palmitate, Caprylic/Capric Triglyceride, Tristearin, Stearyl Heptanoate, Butyl Stearate
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Hydrogenated Vegetable Glyceride, Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: Hydrogenated Castor Oil
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Calcium Stearate, Pigments
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben, BHA

Nem szabványos INCI név. Színezékek összefoglaló neve.