Lora

Ár:   300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kitkat.0810, az összetevőket feltöltötte: kigyogirl, Módosítva: 2012. február 23.

Lelőhely:   fodrászkellékes

barbee77

2012. április 13.

Mostanában fogyott ki a S-He-s szemcseruzánk,gondoltam,beruházok egy ilyenre,veszteni nem lehet vele sokat,mivel árban nagyon kedvező. Eléggé halovány,de ezen kívül szerintem nincs több gond vele. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 13.

kicsikiszi

2012. április 13.

Még régebben vettem kíváncsiságból.. Hát többször nem is kellett használnom. A vízvonalamra próbáltam szépen felvarázsolni.. nem sok sikerrel :D Eléggé kemény, nem intenzív fekete, szóval búcsút is vettem tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 13.

szonja

2012. március 29.

Én fehérbe kaptam az egyik (volt) barátnőmtől és hát..... nagyon kemény nem tudod felkenni és én nem kínzom azzal a szemem hogy végre fogjon ! Majd kipróbálom hogy megolvasztom és krémes alapnak talán jó lesz ! Mondjuk ilyen olcsó terméktől nem is vártam sokat ! Viszont van egy nagy ceruzám ilyen faragós és barna na az viszont nagyon jó ! de ez a fajta nem jó !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 29.

lyudit

2012. március 21.

Szemre nem ajánlom,rém kemény, és halovány, és még kopik is. A csillámos változata meg...hát, mit ne mondjak, aki kitalálta,annak vakarásznám vele a szemét.
Viszont szájkontúrként nagyon jól teljesített nálam.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 21.

Viszont szájkontúrként nagyon jól teljesített nálam.:)

Merla

2012. március 15.

Fillérekért simán megéri. A barna színűt a szemöldökömre használom, tökéletesen passzol az árnyalata. A feketét a szememre, bár tényleg kicsit kemény, de tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 15.

Krysz23

2012. március 5.

Csípi a szemem és könnyezek tőle. Nekem annyira nem vált be, de ennyi pénzért mit várok?! Adok neki két csillagot, mert valamire azért csak jó! Szinezni:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 5.

Deni

2012. március 5.

Fehéret használok. Mindig mikor, kisminkeltem magam, és ezt is mertem használni a vízvonalra (tágabb tekintet, yeah), akkor folyamatosan pislognom kellett, mert bántotta valami a szemem. Ma, miután csak ezt használtam, rájöttem, hogy ő a bűnös. Sajnos könnyezek tőle, bevörösödök, és mint mondtam, ki kell pislognom, szóval soha többet vízvonalra....
Ezek után sajnos nem tudom elhasználni arra, amire szánták, de viszont szemöldökszedéshez tökéletes. (Körberajzolós módszer, most nem részletezem.)
Kár, mert fehér létére nagyon erősen pigmentált, szuper kis ceruza, és olcsó is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 5.

takacseszti1985

2012. február 21.

Szerintem szuper kis cerka - fillérekért! Nekem fekete csillámos van, picit kemények benn a csillámok, de nagyon tartós! És nálam ez nagy szó, eddig egyedül az avonos vált be a szemhéjamra való felkenődés nélkül, mélyenülő szemeim vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 21.

orsii21

2012. február 6.

nagyon kemény, nekem fekete van, nem elég pigmentált. Lehet, hogy olcsó volt, de nem éri meg. Nem venném meg újra..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 6.

arminacska

2012. február 6.

Vízvonalra nem a legtökéletesebb, felső szemhéjhoz nagyon jó. Pigmentált, nem mászik el, nem folyik. Nekem semmi bajom vele, a keményebb állagon kívül. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 6.

Emolliensek: Hydrogenated Vegetable Oil, Stearic Acid, Hydrogenated Vegetable Glyceride, Hydrogenated Castor Oil, Hydrogenated Coco-Glycerides, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Cetyl Palmitate, Caprylic/Capric Triglyceride, Tristearin, Stearyl Heptanoate, Butyl Stearate
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Hydrogenated Vegetable Glyceride, Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: Hydrogenated Castor Oil
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Calcium Stearate, Pigments
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben, BHA

Nem szabványos INCI név. Színezékek összefoglaló neve.