Lora

Ár:   300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kitkat.0810, az összetevőket feltöltötte: kigyogirl, Módosítva: 2012. február 23.

Lelőhely:   fodrászkellékes

bendee91

2012. február 5.

Nem akarok rosszindulatú lenni, távol álljon tőlem, de ez a terméke valami gyötrelem. Annyira kemény..és bántja a szemem. Van nekem olyan verzióm is, ami csillámos, arról meg ne is beszéljünk.:S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 5.

Széncinke

2012. február 3.

Elégedett vagyok vele, sötétzöld és zöldeskék árnyalatokban van meg. Nem kenődik, könnyen lemosható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 3.

tittus

2012. január 31.

Egy sima és egy csillámos feketét is vettem, kb 130 ft-ért. Nekem abszolút megfelelő (árához képest meg pláne), tényleg kemény az állaga, de legalább nem kenődik el, nem mászik el, egész nap fenn marad (alul és felül húztam ki a szemem, a vízvonalon nem próbáltam ki). Könnyen lemosható, nem makacskodik, nem hagy nyomot. Valóban nem az az ébenfekete szín, de kétszer-háromszor áthúzva megkapjuk a kívánt hatást. Nekem bevált! És ráadásul jó sokáig elég, fillérekért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 31.

kryssy

2011. november 16.

Elégedett vagyok a termékkel. 130ft-ért vettem egy csillámos zöldet,valóban kemény az állaga de tartós és nagyon olcsó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 16.

judit87

2011. október 22.

Nem igazán tartós, mondjuk olcsó tehát sokat nem vártam tőle.A fekete nem igazán fekete sajna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 22.

kitkat.0810

2011. július 29.

Elég kemény az állaga, de cserébe egész nap tart. Nekem feketében és barnában van, együtt a kettő 290 ft-omba került. Ennyit bőven megért, főleg hogy a kupakja egyben hegyező is, amit más szemceruzához is tudok használni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 29.

Emolliensek: Hydrogenated Vegetable Oil, Stearic Acid, Hydrogenated Vegetable Glyceride, Hydrogenated Castor Oil, Hydrogenated Coco-Glycerides, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Cetyl Palmitate, Caprylic/Capric Triglyceride, Tristearin, Stearyl Heptanoate, Butyl Stearate
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Hydrogenated Vegetable Glyceride, Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: Hydrogenated Castor Oil
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Calcium Stearate, Pigments
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben, BHA

Nem szabványos INCI név. Színezékek összefoglaló neve.