Best of Beauty 2019

Lora

Ár:   600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: citromhab, Módosítva: 2011. október 13.

Lelőhely:   fodrászkellékes

ita38

2017. december 4.

A képen látható paletta van meg már egy ideje, annak ellenére hogy olcsó és "márkátlan" sok drogériás palettát lever! Pigmentált, szép kissé csillámos színek vannak, enyhén porolnak de mivel ilyen szepen pigmentált, elnézem neki. A barnás-arany csillámos színekkel szép bulis sminket lehet készíteni.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 4.

fanniblue

2017. július 25.

16 éves koromban kaptam ajándékba egy ilyet a rózsaszínes lilás fajtából, akkor nagyon szerettem :) szinte el is használtam a legtöbb színt.
Mostmár nem használom mert ez már 7 éve volt, de nem dobtam ki, még mindig fantasztikusak a színei, nagyon pigmentáltak és illatosak.
Jó volt a tartóssága is szerintem :) lehet beneveznék egyre ha látnám még őket valahol....
Ebben az árban ez VERHETETLEN!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 25.

Ebben az árban ez VERHETETLEN!

Krisztinaia

2017. április 17.

Volt egy paletta. amiben 1 világos, 1 sötétszürke, és 6 bézsszerű, inkább barack-barna árnyalat volt..
2 erős sárgás-barnás szín kivételével mind imádtam, imádom a mai napig.
Ismerősöket, családot is sminkeltem vele, csodálatos volt.
Nem szeretem az olcsó termékeket, de őt nagyon imádtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

2 erős sárgás-barnás szín kivételével mind imádtam, imádom a mai napig.
Ismerősöket, családot is sminkeltem vele, csodálatos volt.
Nem szeretem az olcsó termékeket, de őt nagyon imádtam.

vanitas

2015. július 2.

Porzik,potyog,rühellem,nem érte meg az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 2.

Porzik,potyog,rühellem,nem érte meg az árát.

Sandraa

2015. június 12.

A színei miatt vettem meg. De hát én semmi jót nem tudok róla írni.Rendkívül porzik,felvitelkor már a színek sem szépek.Tartóssága nulla.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 12.

Anheszenamon

2015. április 12.

Ugyanez a paletta volt meg nekem, mint a képen. Nagyon szerettem, szépek a színek, élénkek. Sajnos leesett a mosógép tetejéről és összetört, porrá zúzódott benne az összes szín. Egyetlen hátránya, hogy felvitelkor kissé porol.
Az ár-érték arány nagyon jó, szerintem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 12.

Az ár-érték arány nagyon jó, szerintem megéri.

brigi50c

2015. február 14.

legalább másfél éve megvan a földszínű paletta ebből, és nagyon meg vagyok vele elégedve. enyhén csillogós, finom illatú, közepesen pigmentált, és nagyon tartós. ahogy felteszem reggel hatkor, ugyanúgy néz ki délután, mikor hazaesek. nagyon jól lehet vele nude sminket csinálni, és nekem az inkább pozitívum, hogy a két világos szín ugyanolyannak néz ki, mert a vajszínű már rohamosan fogy :D annyi negatívumot tudok elmondani, hogy a csomagolása nem strapabíró, eltört a kinyitós résznél és be is repedt, kissé porzik is. de 600 Ft-ért ez így nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 14.

Ildie

2014. december 29.

Nem tudom mit él át az aki ezt jónak értékeli, de nem az, hullik le az egész, alapból porzik, mint sivatagban a terepjáró. Egyik ismerősömnek van ilyen és kipróbáltam, mert látszatra szépek a színek. Ez egy szar termék, nagyon kínai, azon sem lennék meglepve ha gyerekekkel csináltatnák a napi rizsadagjukért a döglött állatok mellett amik a kísérletekből maradtak. upsz, bocsesz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 29.

Díva.96

2014. december 28.

Nővérem smink cuccai közül vettem kölcsön.Valóban nem olyan tartós,de az árát nézve nem lepődtem meg.Sok szín van amit egyáltalán nem használtam.De elfogyott.Egyikőnk sem vásárolja újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 28.

NanaGinger

2014. november 13.

A színei nagyon megtetszettek,de sajnos nem annyira tartós,mint amennyire szép:(
Olyan "puhább" a textúrája,krémesebb, talán ezért is ül meg a ráncaimban.Sajnos felvitel után pár órával már mászik :( próbálkoztam mindennel,hogy ott tartsam,de mára már feladtam...persze az ára miatt nem lesz nagy szívfájdalom megválni tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 13.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!