Lora

Ár:   390 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tami99, Módosítva: 2015. augusztus 11.

Lelőhely:   fodrászkellékes

tfanna

2017. március 26.

A kék, világos és sötét lila egy szörnyű pirosítóval van meg nekem.
Egyszerűen nem tudok vele mit csinálni. A szemhéjpúderek túl halványak, a sötét lilától olyan a szemem (ha éppen sikerül feltenni) mintha monoklim lenne, a pirosító pedig olyan szinten pigmentált, hogy azzal pedig azért nem lehet dolgozni. Plusz ahová felteszem az ott is marad, maszatolni nem lehet. Szörnyű.
Ez szépen megy a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 26.

A kék, világos és sötét lila egy szörnyű pirosítóval van meg nekem.
Ez szépen megy a kukába.

Hannabeutygirl

Korcsoport: < 18
2016. március 23.

Egy barnás árnyalatokat tartalmazó kis paletta büszke tulajdonosa vagyok. Szemhéj alapozónak használom őket és nagyon meg vagyok velük elégedve. Tartósítják a sminket és egy szép alapot is ad melléjük. Nehezebb napokon egyedül használom őket. A pirosító is szép de nem valami tartós , elég hamar lejön. De nem baj nem is ezért vettem meg. Az applikátora tetszik de úgyse ezt szoktam használni. Rendes ecsettel sokkal jobb!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. március 23.

fannix21

2015. november 27.

régóta kerestem egy matt feketét, mert hiányoltam a Catrice palettámról (néha szeretném feldobni egy kis sötétel), és az eurósban járva láttam ezt a palettát. Kb 390-450 Ft volt, nem emlékszem. Nem is gondolkoztam sokat, csak behajítottam a kosaramba. :D Nekem fekete, fehér és ezüstös-szürkés árnyalat van benne, egy borzalmasan csúf pirosítóval. Először persze a feketére voltam kíváncsi. Számomra csalódás. :( Egyáltalán nem pigmentált, sem ecsettel, sem applikátorral nem tudok fekete színt erőszakolni a szemhéjamra. Próbáltam már nedvesen is, de semmi... Valami halvány szürke szerű paca lesz ott, de fekete nem... Kár érte, mert amúgy elég jól néz ki.. De reménytelen. Bár ennyi pénzért, nem is értem, hogy mit vártam. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Dimethicone / Divinyldimethicone / Silsesquioxane Crosspolymer, Caprylyl Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.