Best of Beauty 2019

Lora

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Juliette, Módosítva: 2011. október 13.

Lelőhely:   fodrászkellékes

ipszilonze

2018. január 13.

Még tizenöt-hat évesként vettem egyszer ilyet, mert nagyon olcsó volt és találtam egy viszonylag világos árnyalatot. Emlékszem, mennyire megbántam, hogy megvettem; eleinte csak az volt a bajom, hogy sem a színe nem passzolt rendesen (ez persze nem a termék hibája), sem az illatát nem tudtam elviselni. Ami viszont végképp eltántorított, azok a hatalmas pattanások. Azt hiszem, ez tipikusan az "olcsó húsnak híg a leve"- kategória, bár lehet, változtattak azóta valamit rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

Ettike

2017. február 3.

Én meg vagyok vele elégedve, bár kissé zavar, hogy már mindenbe tesznek illatanyagot.
Az ára kedvező, az állaga szuper, és tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

Az ára kedvező, az állaga szuper, és tartós is.

sznoemi

2015. augusztus 23.

Olcsó,és egész tartós is,nálam pedig plusz pont a tükör.Tény,hogy kicsit szárít,ezért csak 4*.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

vanitas

2015. július 2.

Egyszer el lehetett használni,de nem volt túl jó,nem fixált annyira,hamar lekopott az írás is,ami idegesített.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 2.

PiciBrigii

2015. június 15.

Ez is kicsit drágább lett mostanában.. És sajnos ebből is nehezen találok világosat :(( De amúgy nagyon jó kis púder!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 15.

PetraRéka

2014. december 26.

Tökéletes termék.Olcsó,jó.Természetes arcszínt kölcsönöz,jól fed.
Nekem a 23-as jött be.
Hátrány:fogyóban és jelenleg nem találom az üzletekben. :(

Utólag én is azt mondom:szárít és a fedése nem bizonyult tartósnak.Ezért csak 3 pont

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 26.

Tökéletes termék.Olcsó,jó.Természetes arcszínt kölcsönöz,jól fed.
Nekem a 23-as jött be.
Hátrány:fogyóban és jelenleg nem találom az üzletekben. :(

victorika

2014. november 21.

Az én arcomhoz nagyon passzol! Jól mattít, tartós, nem tömíti el a pórusaimat! Szeretem!

Vivianka

2014. július 18.

A lisztes hatás nálam is fenn áll, de azon kívül se nem büdös, és nem is csomósodik. Számomra első osztályú kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 18.

bobika94

2014. január 28.

Annak idején még 4 * ra értékeltem, nos ez mára már változott. A lora alapozó mellé használtam mattosítónak, arra jó is volt. Tesztelgettem több alapozóval is, az eredmény matt lett, ez a pozitívum benne.
A csomagolását tekintve, nem lehet összepattintani, állandóan kinyílik. Az ezüst szöveg, és díszítés lekopik róla, amitől eszméletlen gagyi hatást kelt.
Maga a púder elég émelygős szagúvá válik többszöri használat után.
Elkezdtem jobban odafigyelni a bőrömre, és észrevettem, hogy poros, és lisztes hatást kelt, beleül a ráncokba, és miután elmúlik a matt hatása, csomósodik. Egy mattosító alapozó főlé használtam. Az az alapozó sem eléggé matt, így ezzel a púderrel próbáltam mattosítani, ekkor vettem észre a csomósodást, és, hogy borzalmasan poros, mintha liszttel dobtak volna fejbe...
Két csillagot kap, mert van némi matt hatása..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 28.

Maga a púder elég émelygős szagúvá válik többszöri használat után.
Két csillagot kap, mert van némi matt hatása..

OAdrienn

2013. december 24.

Régen többet is elhasználtam belőlük. Szerettem őket, mert mattítottak, volt fedésük és tartósabbá tették az alapozómat. Most már nem kenném magamra az összetevők miatt ezt sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 24.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Magnesium Stearate, Lanolin

Kaolin 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Nem szabványos INCI név. Színezékek összefoglaló neve.