Lorac

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld, online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: HBrigi, Módosítva: 2012. április 5.

Lelőhely:   külföld, online külföldről

Ez a gyengéd, könnyű-, olaj-, illat-és paraben-mentes formula egész nap helyén tartja a  szemhéjfestéket. Egyedülálló alapozó, csíkmentes, selymes színt eredményez.

zalla

2017. szeptember 23.

Paletta mellé kaptam, gondoltam elhasználgatom, erre kiderül, hogy jobban szeretem mint magát a palettát! A termék maga egy sárgás fehér tónusú krém, ami hamar púderesre szárad. Száradás után is kicsit látható még a sárgás tónus a szemhéjakon. Gyönyörűen tapad meg benne a por állagú festék, a színek élénkek és tartósak. 10 óra után is vállalható a sminkem. A kiszerelése higiénikus (tubusból kinyomós), egyszerre kevés is elég belőle. Az állaga miatt szerintem elsősorban a zsíros szemhéjúaknak lehet jó választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

redakkrisztinaa

2016. március 18.

Nagyon szeretem , nagyon tartóssá teszi a sminket . A Pro 2-es palettához járt .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 18.

Szlilla19

2016. március 16.

Én nagyon szeretem, a palettám mellé járt, és bevallom kicsit jobban szeretem ezt mint magát a szemhéjpúder palettát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 16.

HBrigi

2012. március 21.

Nekem eddig ez a csúcs! Nem olcsó, ráadásul csak külföldön kapható (ebay), de nagyon bevált az amúgy elég hamar olajosodó szemhéjamra. 15ml-es a tubus, sokáig elég, mert nagyon pici kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 21.

Emolliensek: Isododecane, Trihydroxystearin, Cyclohexasiloxane, Isopropyl Lanolate, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate
Emulgeálószerek: Isopropyl Lanolate, Sorbitan Sesquioleate, PEG-40 Stearate
Szilikonok: Cyclohexasiloxane, Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: PEG-40 Stearate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77499, CI 77491, CI 77492
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.