Lorenzo Villoresi

Ár:   24 600-35 200 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sephora, Módosítva: 2013. május 23.

Ár:   24 600-35 200 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A mitikus Iperborea, egy tündöklő, világossággal teli hely, amelyet soha nem borít be az éj.

Egy föld, messze északon, túl a Nap szigetén, ahol a tenger illatát hordozza a szél, ahol hófehér hattyúk dala hallatszik, ahol férfiak és nők boldogságban, egészségben élnek gyönyörű erdőkben óceáni hullámoktól ölelve.

Iperborea az örök tavasz földje, ahol a friss északi szél a hó alól előbújó virágok illatát hordozza. Ahol a föld és az ég fehér tükre fölött az Északi Fény színei tündöklenek…

Luiselotte

2020. december 12.

Nerolis rendeléshez lehetett mintákat kérni és véletlenül ezt tettem be a kosárba a Teint de Neige helyett.
Azt már ismerem és bár nagyon régen szagoltam utoljára először észre sem vettem hogy nem azt kaptam, ez az illat is nagyon púderes. Elolvastam a hivatalos leírást és egyből megvett kilóra a marketing :) Ó igen akarom az örök tavasz földjét , ott akarok lenni én is.
Ahogy visszaolvastam a véleményeket , egyetértek a Nivea krém hasonlatokkal is főleg a leszáradásban hozza.
Összességében nagyon tetszik de ez nekem inkább otthonülős, kuckózós illat, hagytam a mintából tavaszra , akkor is meg szeretném nézni, hogy milyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 12.

Fanika

2020. május 31.

Jé, őt még nem értékeltem? Pedig már régóta próbálgatom... Szóval: leheletfinom virágos illat, ami bármikor viselhető év- és napszaktól függetlenül. Lehetetlen vele mellélőni. Érdekes, Villoresi mester nem ezt szánta "a hó színének", mégis nekem ez jelenti azt is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 31.

Shine83

2019. november 19.

Nekem ő az a bizonyos fehèr blúzos,inges tisztaság illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 19.

Nekem ő az a bizonyos fehèr blúzos,inges tisztaság illat.

GNóri

2019. április 17.

Niche tisztaságillat, jól elkülöníthető szakaszokkal. Kifújáskor megjelenik a Villoresi illatokat jellemző erős, számomra kicsit régies, húsvéti kölnis nyitány, ami szerencsére hamar tovább száll, és jön a hihetetlenül finom, tiszta, Niveás, krémes szakasz. Ha ezt érezhetném végig, már rég a szekrényemben díszelegne a szép kis üvege. Viszont sajnos rajtam ez a Niveás vonal is hamar eltűnik, és felváltja az áttetsző, hideg, savanykás gyöngyvirág. Egyébként ez a szakasz sem rossz, de ekkor már alig érzem magamon az illatot. Sajnos sem a tartóssága, sem a hatósugara nem túl nagy. Hiába a gyönyörű üveg és a szép leírás, számomra nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Yeticica

2018. június 10.

Csodas, finomka, visszafogottka, kedveske illat. Feherviragos-noas-niveas. Es amitol szep, pont attol unalmas is. Nekem. Nem is tartos rajtam.
Kar, hogy ennyire kozepszeru, oszinten csalodtam, mert akitol kaptam sok szeretettel, annyi szepet mondott rola.
Szerencsere csak par ml-hez jutottsm hizza, marha bosszus lennek egy egesz uveg eseten.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 10.

bfatime

2018. február 9.

Először mintát rendeltem és abszolút nem tetszett, hintőporra emlékeztet az első fújás után, később viszont nagyon finom lett az illata, azóta kedvenc lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 9.

laracroft

2018. február 5.

Valóban a végletekig egyszerű virágos, kicsit a légfrissítőkre hajazó gyöngyvirágos illat, nekem nem nagyon nyerte el a tetszésemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

Moringa

2017. április 5.

Nagyon tetszett a boltban, majd néhány használat után elkezdtem elfordulni tőle. Egy idő után olcsó..unalmas...wc illatosítósan gyöngyvirágos benyomását keltette. Egy kicsit megbántam ezt a vételt. :(

majoreszternora90

2016. december 16.

Kaptam egy mintát ajándékba, és meglepődtem, mert ilyen parfümmel még nem találkoztam. Vagyis pontosabban a mostanában kapható palettán, mert amúgy kicsit hasonlít a Noára meg az Omnia Cristalline edtre, de azoknál sokkal kifinomultabb, sokkal elegánsabb. Nivea egy kicsit az elején, de végül olyan ölelgetős, krémes illat marad meg, ami nem valamihez hasonlít, hanem egyszerűen tisztaság és ápoltságillat. Kedves nőkön tudom elképzelni, kortól függetlenül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 16.

Szofia1981

2016. október 21.

Engem nem a Nivea krémre emlékeztet, hanem régen volt pumpás üveges izzadásgátlója a Niveának és arra. Aminek szintén nagyon jó illata van, csak az a baj, hogy aki érzi, (ha egyáltalán érzi!) az arra fog asszociálni. Akkor meg minek dobnál ki 35.000 Ft-ot rá? Meg tőlem egy méterre már nem is lehet érezni az illatát. Mintát vettem és a csuklómra fújtam. Kolléganőmet kérdeztem, hogy milyen az illata? Azt mondta nem érez semmit! Odanyomtam a csuklómat az orra alá és csak akkor érezte. Egyébként ő is azt mondta, hogy nagyon jó illat. Ezt akkor venném meg, ha milliomos lennék és minden este befújnám magam vele lefekvés előtt, hogy ebben a jó illatban aludjak el. Lehet kicsit ellentmondásos voltam... Szóval nagyon finom illata van, csak egészen bőrközeli és nagyon nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 21.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Limonene, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Lyral, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.