Lorin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: idusmidus, Módosítva: 2012. augusztus 26.

Lelőhely:   eurós boltok
Kategória:   Szappanok

Kiszerelés: 1000 ml

heiserfanni

2020. szeptember 26.

Annyira fiiiiiinom illata van 😍 imádom! Én nem vettem észre hogy szárítana! Viszont tényleg nem habzik túl jól. Ettől függetlenül mindig veszek, mi szeretjük ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

Bodobacs

2018. augusztus 19.

Férjem vette míg szülni mentem. Olcsó, kiadós adag, de szárítja a bőrt. 3 éves kislányom nem is használja mert sír a kézmosástól. Saját tusfürdőjét használja helyette. Azt mondja kicsi lesz tőle a keze. Gondolom feszül, száraz a bőre. Kiütést vagy hasonlót nem okozott nála bár csak 4 napig használta. De tényleg szárít nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

ssz

2018. február 23.

A munkahelyemen “jó a legolcsóbb az alkalmazottnak örüljön, hogy van” alapon ezt a szappant használjuk. Hideg van a helyiségben ahol dolgozom, emiatt is kiszárad a kezem, de nagy mértékben közrejátszik ennek a szappannak a használata is szerintem. Annyira szárít, hogy 2-3 kézmosás után szinte “nyikorog” a bőröm, többszöri krémezés után is kireped. Nem kényes a bőröm, itthonra sem a legextrább termékeket veszem meg mégsem tapasztalok ilyen szintű kiszáradást. Tudom hogy olcsó és gazdaságos, de ennyit nem ér a spórolás! Ha tehetném mínusz egyest adnék! Szörnyű

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

Vicus

2017. augusztus 21.

Sokszor vásároljuk, mert kellemes illatú és a legolcsóbbak között van. Kicsit szárítja a kezet, de amúgy jól habzik, nincs vele különösebb gond.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

etoc

2017. január 9.

Krémes, egész jól habzó, kellemes illatú szappant kapunk, elég sokáig kitart és olcsó. Viszont az én bőrömet eléggé szárította. Az a legpozitívabb tulajdonsága, hogy itt érződik, hogy lemostam, nem hagy maga után zsíros-krémes érzetet, amit a legtöbb krémszappannál tapasztalok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

Ella

2016. június 3.

Férjem szokott ilyet venni. Olcsó, kiadós mennyiség, de nagyon folyik és alig habzik. Átlagos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 3.

Gina19

2015. augusztus 9.

Számomra semmitmondó, inkább kellemetlenbe hajló az illata, ami szerencsére tényleg nem érződik tusolás után. Az állaga jó, megfelelően habzik, a tisztító hatása átlagos, viszont nagyon szárítja a bőröm. Felejtős, a költséghatékonyság nem ér annyit, hogy tönkremenjen a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 9.

vzorka

2015. augusztus 8.

Nagyon jó minőségű, és jó illatú szappan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 8.

Nagyon jó minőségű, és jó illatú szappan.

victorika

2014. november 21.

Imádom az illatát és nem szárította a bőrömet! Szuper!

Imádom az illatát és nem szárította a bőrömet! Szuper!

Szofi

2014. augusztus 22.

Katasztrófa, mit csinál a kezemmel. Olcsó, olcsó, de az azért nem minden... A család többi tagjának nem volt ilyen gondja, de az én ekzemás kezemen rengeteget ront sajnos, az összes eurós folyékony szappannal egyetemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 22.