Lorin

Ár:   350 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   One Euro Market   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: koczianorsi, az összetevőket feltöltötte: justitia, Módosítva: 2012. május 13.

Lelőhely:   One Euro Market
Kategória:   Samponok

Ápolja a hajat.

Vvn

2018. március 6.

Olcsó és jó.
Pedig a head&shouldersen át a garnier, schauma, elseve, garnier fructis, schwarzkopf, gyógyszertári samponokon át mindent kipróbáltam.
3 napig bírja a hajam, pedig a többitől 1,5 nap volt a maximum!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

Olcsó és jó.
3 napig bírja a hajam, pedig a többitől 1,5 nap volt a maximum!

trudee

2014. március 21.

Itt olvasott vélemény alapján vettem ilyet, eddig talán ez az első olyan olcsó sampon, amit tartósabban is használnék, nagyon megéri az árát, egyelőre semmilyen negatív tapasztalatom nincsen vele, megfelelően tisztít, 5 napig bírja a hajam mosás nélkül és csak pont annyira szárít, mint minden sampon, továbbá az illata enyhe és kellemes. Aki spórolós időszakát éli, nyugodtan válassza ezt a terméket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 21.

kalmaniki

2013. augusztus 26.

Nagyon kiszárította a hajamat, alig tudtam kifésülni a gubancokat belőle, hajszárítás után fénytelen és durva tapintásúvá tette a hajamat, az illata kellemes, de nekem nem vált be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 26.

Rebel

2013. június 26.

Már ezt használom lassan 3 hónapja. Az illata isteni, ez az első samponom, aminek az illatát a hajamon érzem egy nappal később is. Zsíros a hajtípusom, eddig 2 napot alig bírtam ki, de mióta ezt használom, 3 naponta elég megmossam. A hajamat több, mint egy éve vágattam le, így ideje elmenjek fodrászhoz a végeket felfrissíteni egy vágással, tehát a hajvégeim törése nem a sampon javára írandó. Nem viszket a fejbőröm, nem irritál, nem okoz mosás után fülgyulladást, ami fontos szempont. Volt már olyan samponom, ami miatt begyulladt a fülem... :S de ezzel nincs ilyen baj. Volt már samponom, amiből kevesebb elég volt, de a hatalmas kiszerelése miatt +olcsó (1l 320 Ft) ez sem gond, így is lekörözi a többit. Általában öblítést nem igénylő hajsprayt használok utána balzsam helyett, a Schauma Cotton Freshét, és jöhet a fésülés. Nem ajánlom, hogy balzsam vagy spray nélkül akarjátok kifésülni a hajatokat vizesen ez a sampon után, inkább csak töröljétek meg, és ha megszáradt félig, akkor fésüljétek csak ki. Egyébként 5p.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 26.

Nicu

2013. április 12.

Én is ma vettem, mert jó véleménnyel voltatok róla. Head & Shoulderst használtam, de az tönkretette a hajam, a fejbőröm is. Először kissé megijedtem, mert nagyon folyós, de szép lett tőle a hajam. Remélem nekem is beválik hosszabb távon is.
Update: Használtam párszor, mikor megvettem, akkor jó volt, tisztított, bár az illata nem tetszett. Most újra előkaptam, alig tisztított, iszonyatosan gubancolt, és ettől is ég a fejbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 12.

kivina

2013. január 10.

Olcsóbb samponra akartam váltani, de a korpásodás miatt semmi nem volt jó a head and shouldersen kívül. Az itt olvasottak hatására vettem meg ezt. Második alkalommal használom, pihe puha a hajam, semmi korpa. Kíváncsi leszek, hogy hosszú távon is ilyen lesz e a hatása.Legyen 5-ös egyelőre.

4 hajmosás után előjött a korpa sajnos. A hajam viszont tényleg szerette, de 1 nap után zsírosított is. A hajam szerette csak a fejbőröm nem. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 10.

bogibooo

2012. november 19.

Mit ad isten ide keveredtem(láttam a friss vélemények között) és látom,hogy az én folyékony szappan utántöltőm valójában egy egész jó véleményskálával rendelkező sampon. 240ft ért vettem a bazi nagy kiszerelést, az üzletben csak arra mentem hogy rózsaszín legyen (málna alakú és mintájú folyékony szappan adagolómhoz hűen). Gondoltam egy próbát megér. A férjem fejét azért látni kellett volna amikor észrevette,hogy vadul nyomkodom hajmosás közben a folyékony szappan adagoló pumpáját..:)
Összegezve: az illata csak hajon kellemes, de ott tényleg az,egyébként művi. A hatása nem győzött meg. nem érzem,hogy 3 átmosás után úgy tisztítana mint más samponjaim és nem tudom sajnos kitolni a hajmosás időszakát, sőt! egy nappal előrébb is lett hozva...sajnos ez halovány ketteske...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 19.

zs.hencsi

2012. november 7.

Mostmár szeptember óta használom, így itt az ideje a vélemény nyilvánításnak. Ez a legjobb sampon, amit eddig használtam életemben, pedig volt egy pár. Imádom az illatát, a hatását. Jól tisztít, de amit a legjobban imádok benne az az, hogy a gyorsan zsírosodó hajamnak nagyon jót tett. Nem zsírosodik olyan gyorsan és olyan mértékben a hajam, mint előtte és szebb is a hajam tőle. Amióta ezt a sampont használom, azóta 1 néha 1,5 nappal el tudom tolni a két hajmosás közti időt. Nálam ez nagy szó. Én egyszerűen imádom. Remélem mindig ilyen marad, mert akkor biztos, hogy nem mostanában fogom leváltani. Nekem eddig csodaszer. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 7.

Szofi

2012. szeptember 28.

Eleinte úgy tűnt, javít valamit a gyorsan zsírosodó hajamon, de végül nem. Lehet, hogy a balzsam az oka, lehet, hogy a más életvitel, de nekem ilyen téren nem hozott változást (vagy csak simán nem is lehet, mert hormonális, háhá), szóval annyit tudok róla mondani, hogy teszi a dolgát, balzsam mellőzése sem tragédia egyszer-egyszer, a szaga szerintem baromi gagyi. Vannak ennél rosszabbak is ennél drágábban, alapvetően jó vételnek tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 28.

claudia

2012. augusztus 24.

Egyszerűen "utálom" ezt az oldalt, meg azt is hogy sok a szabadidőm itt lógni és lesegetni a hajas cuccokat :D
Ezt a sampont direkt kerestem az itteni vélemények miatt meg kíváncsi voltam, hogy milyen is egy szilikonmentes sampon (oké, tudom ez nem egy alverde izé de naa, akkor sincs benne szilikon :D). A kisebb kiszerelést találtam meg, így kemény 180 ft-ot hagytam ott. Az illata nekem nagyon tetszik úúristen mint egy schauma *.* Elsőre féltem, hogy nagyon folyékony lesz mint a víz (kocsiban azzal szórakoztam h fel le fordítgatom és komolyan víz állaga volt) de egész könnyen habzott, ricinusolajat is gond nélkül levitte egy mosással. Puha, illatos hajat varázsol, csak egy picike hajvégápoló kellett és tádáá mint valami paróka úgy csillogtam.
Én értékesnek tartom az összetevőit mármint a virágkivonatokat. Nekem tökéletes sampon, márcsak azt akarom tudni, hogy a környéken hol lehet venni nagyobb kiszerelésűt.....
(annyi kedvenc cuccom van már a holnap által :) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 24.

(annyi kedvenc cuccom van már a holnap által :) )

Hidratálók: Propylene Glycol