Louis Vuitton

Ár:   $360   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   LV márkabolt   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Melpa, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. május 20.

Ár:   $360
Lelőhely:   LV márkabolt

Illatjegyek: rózsa, oud, ámbra, fekete bors, sáfrány

Ár: 8900 , Eladó: Melpa
Állapot: 10 ml , Helyszín: Budakeszi, fizetés: Személyesen Budakeszin vagy posta vagy foxpost

jomosono

2020. július 23.

Kedves Melpanak hála kipróbálhattam ezt a CSODÁT,mert " Ő "az ........és tényleg nagy betükkel,nem kis parfüm gyűjteményem egyik királynője lett,pedig nagy kollekcióval rendelkezem..
Régen riogatni lehetett a rózsás alapú parfümökkel,de jött LES SABLES ROSES a nagyágyú,és úgy ahogy van levett a lábamról,itt kérem nem szerelem lett, hanem IMÁDAT..
Nem tudom leírni, ..........lehetetlenség..Őt meg kell szagolni,viselni kell, és közben érezni a lüktetését a bőrön....
Én is kipróbáltam a Jo Malone társát is ..Tényleg van hasonlóság.....de a Malone egy kis gyengécske kölnincske az L V hez képest..
Sajnos a sok-sok pozitív áradozásom,ömlengésem után egy kis negatívat is tudok felhozni..az ára......... 300 euro egy üvegért?????

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 23.

Melpa

2020. július 3.

Nagyon különleges ez a parfüm. Télen kaptam, és egyszerűen hatalmas szerelem lett. Majdnem a Jo Malone Velvet rose and oud illat hasonmása, olyanom is volt, és egyszerre is teszteltem őket. Nos, ebben van egy valami pici plusz (a hatósugarának és tartósságának felülmúlhatatlansága mellett). Olyan szinten fincsi illat, hogy az utcán is megállítottak, hogy ez mi.
Ami furi, hogy amennyire szuper volt rajtam télen, most a nagy melegben annyira zavaró. Irtó erős a rózsa és nagyon szúr az oud, már már fojtogató. Szóval ez nekem abszolút téli illat, de abban viszont verhetetlen! Ezer csillag neki, kár, hogy aranyárban van

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 3.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.