Louis Vuitton

Ár:   $360   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   LV márkabolt   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Melpa, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. május 20.

Ár:   $360
Lelőhely:   LV márkabolt

Illatjegyek: rózsa, oud, ámbra, fekete bors, sáfrány

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

jomosono

2021. július 12.

Kedves Melpanak hála kipróbálhattam ezt a CSODÁT,mert " Ő "az ........és tényleg nagy betükkel,nem kis parfüm gyűjteményem egyik királynője lett,pedig nagy kollekcióval rendelkezem..
Régen riogatni lehetett a rózsás alapú parfümökkel,de jött LES SABLES ROSES a nagyágyú,és úgy ahogy van levett a lábamról,itt kérem nem szerelem lett, hanem IMÁDAT..
Nem tudom leírni, lehetetlenség..Őt meg kell szagolni,viselni kell, és közben érezni a lüktetését a bőrön...az utánad forduló vadul szaglászó emberkék látványát....
Én is kipróbáltam a Jo Malone társát is ..Tényleg van hasonlóság.....de a Malone illata gyengécske az L V hez képest..( szerintem)
Sajnos a sok-sok pozitív áradozásom, után egy kis negatívat is tudok felhozni..az ára......Az viszont Horror

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 12.

leaseydoux

2021. február 5.

Ez a legrózsább rózsaillat, amit volt szerencsém viselni. Szerencsére az én bőrömön semmi köze Jo Malone fullasztóan édes verziójához. Nagyon természetes, ugyanakkor mély és sötét. Egy 10 ml-es fújóst birtoklok, de szerintem életem végéig elég lesz. Még soha nem fújtam belőle, hanem lecsavarom a fójókáját, és azzal applikálok pár cseppet a bőrömre. Extrém intenzív így is, és amiben még egyedülálló, az az, hogy folyton kapom a bókokat, amikor ezt viselem. Egyetlen dolgot hiányolok belőle, az eredetiséget, nagyon klasszik oud/rózsa felállás, én várnék már valami csavart a műfajtól.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 5.

Melpa

2020. július 3.

Nagyon különleges ez a parfüm. Télen kaptam, és egyszerűen hatalmas szerelem lett. Majdnem a Jo Malone Velvet rose and oud illat hasonmása, olyanom is volt, és egyszerre is teszteltem őket. Nos, ebben van egy valami pici plusz (a hatósugarának és tartósságának felülmúlhatatlansága mellett). Olyan szinten fincsi illat, hogy az utcán is megállítottak, hogy ez mi.
Ami furi, hogy amennyire szuper volt rajtam télen, most a nagy melegben annyira zavaró. Irtó erős a rózsa és nagyon szúr az oud, már már fojtogató. Szóval ez nekem abszolút téli illat, de abban viszont verhetetlen! Ezer csillag neki, kár, hogy aranyárban van

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 3.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.