Love Beauty and Planet

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Andrea456, Módosítva: 2020. szeptember 23.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Szappanok

• Vegán szappan
  • Etikus forrásból származó rózsával
  • Organikus kókuszolajjal és természetes eredetű színezékkel
  • Természetes murumuru vajjal
  • 100%-ban újrahasznosított csomagolás

Mrk93

2021. április 21.

Átlagos szappannak tartom. Nekem nem szárít. Jól habzik, viszont nagyon gyorsan fogy. Az illatát szeretem, nem túl intenzív.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 21.

GeoNautic

2020. október 12.

Óriási csalódás. Sokadik flakont használom a tusfürdőből és a testápolóból, örültem, hogy van szappan is. Kb. 30 éve volt menő az átlátszó, zselészerű Fa-szappan, na ez olyan. Csak azóta eltelt néhány évtized és ez már inkább ciki. Nem tudom, hova tűnt belőle a murumuru vaj és az organikus kókuszolaj, de ugyanúgy szárít, mint az a bizonyos régi. Biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 12.

cattitude

2020. szeptember 30.

kézmosó szappannak használom. az illata jó, de nagyon szárít, nem tudnám elképzelni, hogy tusfürdő helyett használom. lassan fogy, szappantartóban nem mállik. ár-érték aránya nem valami jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 30.

Lauric Acid ti I eu 4 1

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.