Love Beauty and Planet

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. július 2.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Hidratáló vegán tusfürdő száraz bőrre. Segít megtartani a bőr nedvességtartalmát, hogy puha és sima legyen, illata pedig természetes frissességet áraszt.

Makk Zsuzsó

2020. augusztus 2.

Kellett valami változatosság, hogy ne unjam meg a Balea After sun-t, így ezt vettem meg. Különleges az illata, sem a kókusz, sem az ylang-ylang nem dominál, de mindkettő pont kellő mértékig érvényesül. Annyira szárít, mint bármelyik tusfürdő, az ára sem a legjobb, de néha belefér. Az illata lehetne tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

rtteszvesz

2020. július 21.

Beauty boxban volt utazó méret, amit próbáltam. Én a kókusz illatát egyátalán nem éreztem. Illata kelemes, de semmi extra. Az állaga kicsit furcsa. Elég jól habzik, illata kicsit marad meg fürdés után. Nem rossz, de nekem nem is egy wao termék, túlárazottnak érzem. Kipróbálni jó volt, de megvenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 21.

violetti

2020. július 13.

Hatásra még mindig elégedett vagyok a márkával, nem szárít, illata is tartósabb, mint egy átlag tusfürdőnek, viszont még mindig a kókuszos a kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

nreka

2020. április 5.

Az egyik Krémmánia dobozban volt belőle egy utazó méret, annyira megszerettem, hogy utána a nagyot is megvettem. Zselés állagú, jól habzó tusfürdő. Leginkább az illata fogott meg, nagyon kellemes. Elég drága, de néha kényeztetésnek tökéletes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 5.

Jucccc

2020. március 27.

Ez volt az első termék, amit megvettem a márkától. Az illata miatt esett rá a választásom, ami számomra nagyon kellemes, olyan felviditó illata van. :) Az illatán kívül tetszik még, hogy nagyon gazdaságos, és nálam kellően hidratált is - bár a márka krémesebb tusfürdői még jobban hidratálnak szerintem, viszont az illata és az állaga miatt ezt amúgy is inkább a melegebb évszakokban érdemes választani, és akkor biztos elégedett lesz vele az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 27.

Andyca

(!)
2020. február 18.

Tesztelni kaptam, amit köszönök 😉

Pár használat után sem győzött meg teljesen, a bőrömön nem érzem, hogy hidratált lenne fürdés után. Én minden tusfürdőt pamaccsal használok, így az állaga nekem tökéletes és jól habzik, kevés is elég belőle. Az illata fürdés után is megmarad egy ideig, ezt szeretem benne 💜
Az ára kicsit húzós, ennyiért biztos nem venném meg, viszont az üvege tetszik.😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 18.

Tesztelni kaptam, amit köszönök 😉

Az ára kicsit húzós, ennyiért biztos nem venném meg, viszont az üvege tetszik.😊

SchmitterBettina

(!)
2020. február 12.

Tesztelésre kaptam, amit köszönök szépen. Nagyon vártam a kókusz illatot , sajnos én csak az ylang ylang illatát érzem. Az állaga nekem a hajzselére emlékeztet, kicsit furcsa. Elég jól habzik, illata kicsit marad meg fürdés után. Hát, hogy száraz bőrre ez e a legjobb választás , azt nem hiszem , én ugyanúgy krémezem magam utánna. Nem rossz, de nekem nem is egy wao termék. Újra venni nem hiszem, hogy fogom.

Update 1
Le kell vennem 2 csillagot. Sajnos, ha folyamatosan ezt használtam , szét szárított a bőrömet , vakaróztam tőle . Csak párszor nyúlok érte, hogy végre már fogyjon el. Csak az illata miatt marad a 2 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 12.

Update 1

széva

2020. február 10.

Ez is nagyon jó! Én azt gondolom megéri az árát hiszen elég sok van benne. Olyan finom illata van,amit csak akkor lehet érezni igazán mikor vízzel felhabosítod. A flakonba nem érvényesül annyira. Új kedvenc lesz ez is ....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 10.

Blackxentric

2020. február 1.

Jó az illata, állaga sűrűbb, mint amire számítottam, de ez nem probléma. Utazó méterem volt belőle. Ki fogom próbálni a márka tusfürdőit más illatban is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 1.

Virvatuli

2020. január 9.

Utazó kiszerelésem volt a KM boxból. Tökéletes nyári tusfürdő, pont jól jött a nyaraláshoz. A sűrű állaga miatt viszont nehéz volt kiimádkozni a flakonból, és a végén általában több jött, mint szerettem volna. Gondolom, a normál kiszerelést könnyebb szabályozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 9.