Love Beauty and Planet

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. július 2.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Hidratáló vegán tusfürdő száraz bőrre. Segít megtartani a bőr nedvességtartalmát, hogy puha és sima legyen, illata pedig természetes frissességet áraszt.

300 Ft Love Beauty And Planet Coconut & Ylang Ylang Tropical Hydration
Ár: 300 Ft , Eladó: Mannamaria
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Banki utalást követően Foxpost-ba vagy postán tudom küldeni, melynek díja külön fizetendő. Ritkán késő délután az Örs vezér téren személyesen is átvehető, illetve a 16. kerületben, előre egyeztetés szükséges.
tgerika74

2019. november 12.

Tesztelésre kaptam. Jól habzik, kicsit túl sűrű, zselés állaga van. Nem viszketek tőle, de extrém hidratálást nem tapasztaltam. Az illata nem tetszik, nehéz, kőolajos beütése van. A csomagolás kissé kényelmetlen, a kemény, hengeres flakonból nehezen nyomható ki a tusfürdő. Az árát is túl magasnak találom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 12.

Burya

2019. november 10.

Tesztelésre kaptam a Krémmániától. A géles állaga nekem is újdonság volt, de hozzá lehet szokni. Jól tisztít, egy kicsit csúszós érzetet hagy maga után, viszont pihe-puha a bőröm tőle. Az egyetlen hátránya az illata, habár ez meglehetősen szubjektív, de nekem ez biztosan nem "friss" illat, inkább olyan édes, vaníliás, ylang ylangos, télen meleg paplanba bújós illat. Kókuszt én nem érzek benne. Kis mennyiség is elég belőle, úgyhogy ki fog tartani jó ideig, de ha elfogy, valószínűleg kipróbálom más illatban. Aki kedveli az édes, krémes illatokat, azoknak nagy kedvenc lehet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 10.

Yesnori

2019. november 7.

Én is tesztelésre kaptam. :) Jó kis tusfürdő. Az állaga fura, géles, olajos. Nem szárítja ki a bőrt, sőt inkább puha lesz tőle. Az illata eléggé erős, virágos, ami viszont nekem túl sok. Nagyon szimpatikus, hogy gondoltak az újrahasznosításra a csomagolásnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 7.

Babika20

2019. október 24.

Tesztelésre kaptam én is, köszi Krémmánia! Ilyen állaggal nem találkoztam még, ilyen zselés állagú, de ez nem zavar fürdés közben. Az illata kellemes, nekem 1 órával a fürdés után is érződik, ami kifejezetten pozitív. A párommal általában ugyan azt használjuk tusinak, de ezt nem mondanám unisex illatnak azért. A kókusz nincs benne, inkább egy nagggyon nagggyon pici pacsuli jelleget érzek. Tök jó, hogy vegán, tök jó, hogy a csomagolás is újrahasznosított. Szimpatikus márka, a design is tetszik. Más illattal próbálkozom majd én is, de ezt is nagy kedvvel használom. Egyébként nem szárít, az őszi-téli időszakban jó lesz vele fürdeni nagyon, mert többet ad, mint egy sima Baleás tusi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

Orsi0401

2019. október 20.

Első illatolásra nem túl jellegzetes, nem tolakodó, inkább szerény, visszafogott édeskés citrusos virágillata van, kókuszt egyáltalán nem érzek benne sajnos. Állagra kicsit fura, csúszós zselészerű, én magam is eléggé csúszós lettem tőle, mikor habfürdőnek is használtam, vigyázni is kellett a kádból kiszállásnál 😊 A habzása visszafogott, de nem zavaró, kellemes vele fürödni, egész megkedveltem ezt a csúszós érzetet 😊 Irritációt nem okozott, nem vettem észre, hogy szárított volna eddig, kellemesen selymes utána a bőröm. Az ára kicsit húzósnak tűnik, de 500 millis, tehát dupla akkora, mint az átlagos tusfürdők. Nagy masszív flakon, de kellemes, szép a design. Ha elfogy egy távoli jövőben, egy másik illattal szívesen megpróbálkozok majd, bár számomra jobb egy kisebb kiszerelés, mert szeretek gyakrabban kipróbálni újabb illatokat, termékeket. (Tesztelésre kaptam 😊)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 20.

Glorcika

2019. október 17.

Én is a KM Beauty Boxban jutottam hozzá és annyira nagyon jó. Az illata finom, nem tolakodó, sűrű, és nagyon puha, bársonyos maradt utána a bőröm. Nyaralásra is ezt vittem magammal, viszont elég drága termék, ezért nem fogom megvenni a nagyobb kiszerelést.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

barbimariposa

2019. szeptember 17.

KM Beauty boxban nyertem kicsi kiszerelésben és isteni az illata. Állagra sűrű, de pont jó, nem olyan mint a Dove tusik, hogy alig kenhetőek el a bőrödön.
Talán egy picit túl van árazva, drágább,mint mondjuk egy Yves Rocher, vagy egy Th Body Shopos tusi, ezért kap csak 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Lilla16

2019. szeptember 10.

Még tavasszal bukkantam rá erre a márkára a dm-ben, szimpatikus volt a környezetbarát csomagolás és összetétel, remélem már ez is számít valamit a bolygónknak. Plusz, nagyon izlésesek a flakonok, igazán jól mutatnak a kád szélén :) Először a szantálfás tusfürdőt próbáltam ki, de annak volt valami illatkomponense ami nekem furcsa volt, a rózsás tetszett még legjobban, de azt nem nagyon tudtuk közösen használni a barátommal :D Ez az illat lett a kompromisszum. Nekem teljesen jól teljesít, finom frissítő az illata, megfelelően habzik. Egy apróság, nekem a pumpás verzió praktikusabb lenne és hát kicsit borsos az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

SchmitterBettina

2019. szeptember 9.

Vmilyen box ban volt. Nyaralásra vittem magammal . Az illata tetszett nagyon, sajnos rajtam nem volt tartós. Nagyon furcsa volt az állaga, mintha hajzselével fürödtem volna le. Nem egy nagy szám , pláne nem ennyi pénzért, biztos nem veszem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

rabbitdoubt

2019. szeptember 3.

Krémmánia beauty boxból, a szantálfás változatát már használom tusfürdőként. Mindkettő nagy szerelem illat terén, de ez annyira megfogott, hogy megvettem a sampon-balzsam változatot is. Igaz, hogy kicsit drága, de relatíve sokáig elég, vegán termék, újrahasznosított üveg.. ez számomra eléggé pozitív. Az INCI-je nem a legmeggyőzőbb, de szerencsére még nem vettem észre semmilyen problémát a bőrömön!

----
update: kis kiszerelés után egy nagyot is vettem, szerelem! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 3.

----
update: kis kiszerelés után egy nagyot is vettem, szerelem! :)

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!