Love Beauty and Planet

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. október 9.

Kategória:   Hajápolók

"A kókuszolajat tartalmazó ilang-ilang illatú Love Beauty and Planet hope and repair hajbalzsamunk táplálja, hidratálja és segíti helyreállítani a haj felszínét, hogy élettel teli és ragyogó legyen."

BlazonIsle

2021. június 12.

Életem hajbalzsama. Imádom az illatát, napokig illatozik tőle a hajam. Könnyen fésülhetővé, táplálttá, puhává és fényessé tette a loboncomat. :) Nincs az az Isten, hogy én ezt lecseréljem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 12.

SchmitterBettina

2020. szeptember 30.

Amennyire utáltam a samponját, ezt annyira szeretem. Szép puha, selymes lesz tőle a hajam. Jó az illata is, igaz nekem napokig azért nem érződik. Ki fogom próbálni a másik balzsamot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 30.

korsztina

2020. július 28.

Tartós az illata, könnyű kiöblíteni, kevés is elég belőle. Nekem tetszik

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 28.

Tartós az illata, könnyű kiöblíteni, kevés is elég belőle. Nekem tetszik

betty23

2020. június 1.

Használtam már jó szilikonmentes balzsamot, de ez sajnos nem nagyon vált be nekem. Göndör/hullámos, száraz, gubancos, szöszös, hosszú hajam van, ezzel kellett megküzdenie. Sajnos nagyon száraz és kócos, illetve fénytelen maradt a hajam, semmit nem ért. :( Az illata picit erős, de egész kellemes. Csak azért nem húzom le ennél jobban, mert más hajtípusra lehet jobban működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 1.

Fiszuli

2020. május 12.

A bio jegyében vettem meg és két flakonnal használtam el belőle. Nagyon jól együttműködött a samponjával. Meglepően híg volt, viszont így nem kellett olyan sokat elhasználnom belőle. Mosás után a vizes hajra azonnal rákentem, felcsavartam a fejem búbjára pár percre, majd kiöblítettem. Az illatát imádtam, napokig éreztem a párnán és a hajamban is. Nem zsírosított, nem nehezített, nem viszketett tőle a fejbőröm. Selymes és puha volt tőle a hajam. Vizesen sosem fésülködök, de a majdnem száraz hajat könnyen tudtam fésülni, a hajvégek voltak gubancosak mindig... fenék alá érő hajam van, amiből sűrűn van vágva az utolsó pár centi, ennek ellenére lassan be kell látnom, hogy a töredezett hajvégeken tényleg csak az olló segít. Ez számomra semmit nem vont le a termék értékéből. Szerettem és teljesen biztos vagyok benne, hogy újra fogom venni a jövőben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

rekao

2020. január 11.

nekem teljesen bevált, puha lett tőle a hajam ha nem is használtam más termékeket a sampon-balzsam kombójukon kívül is. viszonylag sokat kellett használnom belőle viszont mert elég hosszú a hajam, de összességében összetevők-környezettudatosság-hatás-ár szempontokat összevetve teljesen megéri, már váltottam viszont a kókuszvizes verzióra:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 11.

shoppingismycardio

2019. október 14.

Az én hajam szőkítve van, száraz, viszont ezt a balzsamot imádja.
Igaz, hogy egy kicsit többet kell eloszlatni a hajamon, mert hígabb az állaga, de cserébe puha, hidratált, és az illatát is napokig érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

Az én hajam szőkítve van, száraz, viszont ezt a balzsamot imádja.

hrcpc

2019. szeptember 24.

Sikerült bedőlnöm a szép csomagolásnak, meg annak, hogy vegán, természetes összetevőket tartalmaz, újrahasznosított flakon, stb. stb... valóban puhítja a hajat egy icipicit, és az illata is kellemes, de egyszerűen nem sikerül megfelelően kiöblítenem a hajamból. A balzsamokat általában egy kis ideig (1-2 percig) a hajamon hagyom, hogy még jobban kifejthesse hatását, viszont ezt ha azonnal leöblítem is ragacsos marad a hajam szárítás után is. Nekem teljes pénzkidobásnak bizonyult, el sem használtam, újravenni pedig pláne nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

Saretin

2019. július 25.

Imádom! Egyrészt nekem még 2 nap múlva is érezni a hajamon az illatát, ha pl. zuhanyzom, vagy csak vizet permetezek rá. Másrészt nagyon kevés is elég belőle, hogy a lapockáig érő hajamat teljesen kifésülhetővé tegye már a zuhany alatt az ujjaimmal. Ezt még 1 balzsam se csinálta. Egy valamt hiányolok, hogy a fejbőröm allergiáját nem tudja visszaszorítani, úgy mint a loreal levendulás botanical balzsamja, amit már nem találok meg a boltok polcain. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 25.

Zsuzsi216

2019. július 4.

Pixiboxban volt utazó méretben a samponnal együtt.
Teszik az illata, puha és selymes lesz tőle a haj.
Az illata sokáig megmarad a hajban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 4.

Pixiboxban volt utazó méretben a samponnal együtt.
Teszik az illata, puha és selymes lesz tőle a haj.
Az illata sokáig megmarad a hajban.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Cocos Nucifera (Coconut) Oil
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Sodium Lauryl Sulfate
Tisztítószerek: Sodium Lauryl Sulfate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Dipropylene Glycol, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Behentrimonium Chloride, Methylchloroisothiazolinone, Sodium Benzoate, Methylisothiazolinone, Benzyl Alcohol