Love Beauty and Planet

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. október 9.

Kategória:   Hajápolók

"A kókuszolajat tartalmazó ilang-ilang illatú Love Beauty and Planet hope and repair hajbalzsamunk táplálja, hidratálja és segíti helyreállítani a haj felszínét, hogy élettel teli és ragyogó legyen."

rekao

2020. január 11.

nekem teljesen bevált, puha lett tőle a hajam ha nem is használtam más termékeket a sampon-balzsam kombójukon kívül is. viszonylag sokat kellett használnom belőle viszont mert elég hosszú a hajam, de összességében összetevők-környezettudatosság-hatás-ár szempontokat összevetve teljesen megéri, már váltottam viszont a kókuszvizes verzióra:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 11.

shoppingismycardio

2019. október 14.

Az én hajam szőkítve van, száraz, viszont ezt a balzsamot imádja.
Igaz, hogy egy kicsit többet kell eloszlatni a hajamon, mert hígabb az állaga, de cserébe puha, hidratált, és az illatát is napokig érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

Az én hajam szőkítve van, száraz, viszont ezt a balzsamot imádja.

hrcpc

2019. szeptember 24.

Sikerült bedőlnöm a szép csomagolásnak, meg annak, hogy vegán, természetes összetevőket tartalmaz, újrahasznosított flakon, stb. stb... valóban puhítja a hajat egy icipicit, és az illata is kellemes, de egyszerűen nem sikerül megfelelően kiöblítenem a hajamból. A balzsamokat általában egy kis ideig (1-2 percig) a hajamon hagyom, hogy még jobban kifejthesse hatását, viszont ezt ha azonnal leöblítem is ragacsos marad a hajam szárítás után is. Nekem teljes pénzkidobásnak bizonyult, el sem használtam, újravenni pedig pláne nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

Saretin

2019. július 25.

Imádom! Egyrészt nekem még 2 nap múlva is érezni a hajamon az illatát, ha pl. zuhanyzom, vagy csak vizet permetezek rá. Másrészt nagyon kevés is elég belőle, hogy a lapockáig érő hajamat teljesen kifésülhetővé tegye már a zuhany alatt az ujjaimmal. Ezt még 1 balzsam se csinálta. Egy valamt hiányolok, hogy a fejbőröm allergiáját nem tudja visszaszorítani, úgy mint a loreal levendulás botanical balzsamja, amit már nem találok meg a boltok polcain. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

Zsuzsi216

2019. július 4.

Pixiboxban volt utazó méretben a samponnal együtt.
Teszik az illata, puha és selymes lesz tőle a haj.
Az illata sokáig megmarad a hajban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 4.

Pixiboxban volt utazó méretben a samponnal együtt.
Teszik az illata, puha és selymes lesz tőle a haj.
Az illata sokáig megmarad a hajban.

Kremcica

2019. június 22.

Az én hajamban megmarad az illata kb egy napig, erőteljesen kókuszos. Jól puhít, nem sikamlós, nem nehezíti el a hajamat, nem érzem hogy zsírosítana de én csak a hajam legvégére viszem fel ahol ténylegesen száraz. Nem rossz balzsam, de semmi extra. Olcsóbban is tudok hasonló tudású balzsamot szebb incivel ami ráadásul számomra jobb illatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 22.

Sophia00

2019. június 2.

Mennyei illata van, igazi trópusi, imádom! Szépen ápolja a hajvégeket, és nem nehezíti el a hajat. Könnyen kifesülhető és ápolt hajkoronát varazsol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.

risztina

2019. március 15.

Örülök, hogy rátaláltam, mert sokkal puhább lett a hajam. Azt viszont sajnálom, hogy az illata másnapra elmúlik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

Mosomack

2019. január 15.

Egyszerűen fantasztikus. Nagyon finom, nem kommersz illata van, sajnos nem érezni sokáig. Nagyon szép selymessé varázsolja a hajat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

kolibry

2019. január 5.

Tökéletes! Nagyon puha lesz tőle a hajam és nagyon finom illata van. Plusz pont, hogy vegán és újrahasznosított flakonja van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Cocos Nucifera (Coconut) Oil
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Sodium Lauryl Sulfate
Tisztítószerek: Sodium Lauryl Sulfate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Dipropylene Glycol, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Behentrimonium Chloride, Methylchloroisothiazolinone, Sodium Benzoate, Methylisothiazolinone, Benzyl Alcohol