Love Beauty and Planet

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: style74, Módosítva: 2020. február 25.

Kategória:   Hajápolók

"A tápláló kókuszvizet tartalmazó mimózavirág illatú Love Beauty and Planet volume and bounty hajbalzsam gyengéden hidratálja a vékony szálú vagy tartás nélküli hajat, hogy gyönyörűen dús hatású hajtincsekkel büszkélkedhess."

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

HLaura

2021. január 14.

A samponnal együtt használom száraz, göndör hajamra, amióta ezt használom, könnyebb kifésülmi, sokkal puhább, fényesebb a hajam, nem töredezik, ez talán a vegán formulának is köszönhető, nagyon jó az illata és sokáig érezhető! Ez a mennyiség sokáig elegendő, megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 14.

lenizsu

2021. január 14.

A csomagolása egyáltalán nem praktikus. Nagyon nehéz kinyerni a terméket. Átlagos hajbalzsamnak mondanám a terméket. Kellemes tapintású lesz tőle a haj és közepesen hidratál is. A hajam valóban kap tőle egy kis volument használat után. Kipróbáltam már hajpakolásként is, amikor többet tettem a hajamra és zuhanysapkában dunsztoltam kicsit, mielőtt lemostam. Úgy is működőképes volt. Ha a csomagoláson sikerülne kicsit javítani, akkor ez egy szuper termék is lehetne. Nagy kiszerelést vettem meg, heti 2x balzsamként, havi 1-2 alkalommal pakolásként használom, három hónapja megvan, és kb. még félig van. Az újravásárláson még gondolkodom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 14.

wallflower87

2020. augusztus 25.

Nem használok balzsamot, csak pakolást, de most kipróbáltam, hogy pakolás helyett ezt használtam és jó puha lett így is a hajam, plusz még szépen dúsította is. Ráadásul nagyon kiadós mennyiség, egész szépek az összetevői, nem mellesleg pedig az illata valami isteni és érezhető a hajban azután is hogy megszáradt. Valóban nehezen lehet kiszenvedni a flakonból, de ez legyen a legnagyobb baj..ha hosszabb távon is beválik, lehet ezt veszem majd inkább pakolás helyett, vagy váltakozva használni a kettőt, ár-érték arányban jobban megérné.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 25.

Vaffililla

2020. április 1.

Már egy ideje csak ezt a balzsamot használom, tényleg nagyon sokáig elég. Szeretem az illatát, bár hajszárítás után nem nagyon érződik, azt kicsit sajnálom. Nem nehezíti el a hajat, mondjuk én nem is használok sokat egyszerre belőle. Kicsit drága, de szerintem megéri, mert tényleg hónapokig nem kell balzsamot venni. A márka egyéb termékeit még nem próbáltam, de mindenképpen szeretném majd!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 1.

RonjaR

2020. március 2.

Update: Február végén sikerült elhasználnom, ami azt jelenti, hogy kb. 10 hónapra elegendő volt. Ez meglepően jó arány! Környezettudatos vásárlóknak fontos szempont lehet a választásnál.

Finom, enyhe illatú balzsam, ráadásul az illat hajmosás után szerencsére hamar elillan. Az állaga kellemes, könnyű kimosni, és szépen teszi a dolgát. Ami igazán meglepett, hogy mennyire kiadós! Valamikor május környékén vettem egy 400 ml-es kiszerelést, azóta folyamatosan használom, és csak a tubus bő kétharmad része fogyott el. Ilyen ütemben szerintem január végéig legalább ki fog még tartani. (Váll alá érő, dús és göndör hajam van, kb. 4-6 naponta mosom meg, és minden alkalommal kb. diónyi balzsamot használok.) Én is fejjel lefelé tárolom, úgy könnyebb kinyomni.
Csodaszernek nem nevezném, de elégedett vagyok vele; szerintem mindenképp érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 2.

rekao

2020. január 11.

már egy ideje ezt a balzsamot használom és teljesen meg vagyok elégedve vele, nem tapad tőle össze a hajam, puha és jó illatú lesz tőle. pár percet rajta szoktam hagyni a hajvégeimen.
ha elhasználtam biztos újra veszem, most tervezek átállni a Curly Girl módszerre, ugyan csak hullámos a hajam mint göndör, de kíváncsi vagyok mit hoz ki belőle. az itt feltüntetett összetevő listával ellentétben nem tartalmaz szulfátot se, szóval teljesen megfelel co-washnak sampon helyett:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 11.

Jelizz

2019. szeptember 29.

Kellemes az illata , kis kiszerelesben vettem meg. orulok hogy van benne kokusz olaj es kokuszviz is. Puha lett tole a hajam, meg mondjuk nem kondorott be utana annyira a hajam, de nem egy nagy csoda. van ettol egy jobb hajtermekem is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

liljaa

2019. szeptember 17.

A samponjával együtt használom hosszú, festetlen vékonyszálú hajra, zseniális. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Zsofi321

2019. augusztus 15.

Nagyon szeretem! Szépen elbánik a hajammal, utána kellemesen kifésülhetővé válik. A tubust tényleg nehéz nyomni, én tanultam már belőle és fejjel lefelé tárolom, úgy nem kell annyira harcolni vele. :D Nem vagyok egy nagy kókusz illat fan, de ezzel a mimóza virággal valami eszméletlen jó a kombót alkotnak. Nem kell belőle egyáltalán sok, így a 400 ml-s kiszerelés nagyon sokáig elég lehet. Én meleg szívvel ajánlom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

jbktr

2019. április 9.

Isteni az illata, és nagyon sokáig érezni a hajon. A flakonnal valóban nehéz bánni, tuszkolni kell a krémet, viszont csodát tesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.