Love Beauty and Planet

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: style74, Módosítva: 2020. február 25.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Hajápolók

"A tápláló kókuszvizet tartalmazó mimózavirág illatú Love Beauty and Planet volume and bounty hajbalzsam gyengéden hidratálja a vékony szálú vagy tartás nélküli hajat, hogy gyönyörűen dús hatású hajtincsekkel büszkélkedhess."

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Teokleia

2023. július 13.

Vékony szálú, gyorsan zsírosodó hajam van, és most álltam át tudatosabb hajápolásra (hideg levegős szárítás, puha hajtörlő, gyengéd hajkefe, stb.), viszont mindenképp cruelty free terméket akartam a hajamra. Némi kutakodás után ezzel próbálkoztam be. A kiszerelése hatalmas, az illata erős mimózás (a parfüm se lehet kevés benne...), a kupakos adagoló is praktikus, nekem se túl sokat, se keveset nem köpött ki a tubusból. Igyekeztem keveset használni (egy százas érme mennyisége sikerült végül a félhosszú hajvégemre), és fésűvel oszlattam el a hajhosszra. Három-négy percet maradt a hajamon, amíg a tusfürdőt, intim lemosót használtam. Selymes, puha, fényes hajat hagyott maga után, nem nehezítette el a hajam, és gyorsan ki lehetett mosni. Egyelőre tetszik, hosszú távú hatásokról majd jövök updatelni.
Update egy évvel később: Még mindig megvan a termék fele (!!) de egyáltalán nem bánom. Még mindig nagyon jó használni, gyönyörűen puhít, lágyítja a hajvégeket, hidratál, a kókuszolaj miatt kevésbé sérülékeny tőle a hajam. Nem hiszem hogy újra veszem, mert nemigen látom hogy elérhető lenne sehol, de nagy örömmel használgatom el, amíg még tart.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 13.

g.ova.erika

2022. május 18.

Nagyon imádtam ezt a terméket a samponjával együtt. Nagyon kellemes, hosszantartó kókuszos illatot adott a hajamnak. Végre egy termék aminek nem kamu kókusz illata van. A hajam állagán is sokat változtatott, kevésbé töredezett, életteltelibb és simább hajat varázsolt, az alapból szőkített, vékonyszálú, kevés hajmaból. Plusz pont, hogy nem lapította le a hajam. Sajnos április közepe óta nem találom sem a DM sem a Rossmann üzletekben :( Pedig sokszor újravevős lenne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 18.

HLaura

2021. január 14.

A samponnal együtt használom száraz, göndör hajamra, amióta ezt használom, könnyebb kifésülmi, sokkal puhább, fényesebb a hajam, nem töredezik, ez talán a vegán formulának is köszönhető, nagyon jó az illata és sokáig érezhető! Ez a mennyiség sokáig elegendő, megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 14.

lenizsu

2021. január 14.

A csomagolása egyáltalán nem praktikus. Nagyon nehéz kinyerni a terméket. Átlagos hajbalzsamnak mondanám a terméket. Kellemes tapintású lesz tőle a haj és közepesen hidratál is. A hajam valóban kap tőle egy kis volument használat után. Kipróbáltam már hajpakolásként is, amikor többet tettem a hajamra és zuhanysapkában dunsztoltam kicsit, mielőtt lemostam. Úgy is működőképes volt. Ha a csomagoláson sikerülne kicsit javítani, akkor ez egy szuper termék is lehetne. Nagy kiszerelést vettem meg, heti 2x balzsamként, havi 1-2 alkalommal pakolásként használom, három hónapja megvan, és kb. még félig van. Az újravásárláson még gondolkodom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 14.

wallflower87

2020. augusztus 25.

Nem használok balzsamot, csak pakolást, de most kipróbáltam, hogy pakolás helyett ezt használtam és jó puha lett így is a hajam, plusz még szépen dúsította is. Ráadásul nagyon kiadós mennyiség, egész szépek az összetevői, nem mellesleg pedig az illata valami isteni és érezhető a hajban azután is hogy megszáradt. Valóban nehezen lehet kiszenvedni a flakonból, de ez legyen a legnagyobb baj..ha hosszabb távon is beválik, lehet ezt veszem majd inkább pakolás helyett, vagy váltakozva használni a kettőt, ár-érték arányban jobban megérné.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 25.

Vaffililla

2020. április 1.

Már egy ideje csak ezt a balzsamot használom, tényleg nagyon sokáig elég. Szeretem az illatát, bár hajszárítás után nem nagyon érződik, azt kicsit sajnálom. Nem nehezíti el a hajat, mondjuk én nem is használok sokat egyszerre belőle. Kicsit drága, de szerintem megéri, mert tényleg hónapokig nem kell balzsamot venni. A márka egyéb termékeit még nem próbáltam, de mindenképpen szeretném majd!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 1.

RonjaR

2020. március 2.

Update: Február végén sikerült elhasználnom, ami azt jelenti, hogy kb. 10 hónapra elegendő volt. Ez meglepően jó arány! Környezettudatos vásárlóknak fontos szempont lehet a választásnál.

Finom, enyhe illatú balzsam, ráadásul az illat hajmosás után szerencsére hamar elillan. Az állaga kellemes, könnyű kimosni, és szépen teszi a dolgát. Ami igazán meglepett, hogy mennyire kiadós! Valamikor május környékén vettem egy 400 ml-es kiszerelést, azóta folyamatosan használom, és csak a tubus bő kétharmad része fogyott el. Ilyen ütemben szerintem január végéig legalább ki fog még tartani. (Váll alá érő, dús és göndör hajam van, kb. 4-6 naponta mosom meg, és minden alkalommal kb. diónyi balzsamot használok.) Én is fejjel lefelé tárolom, úgy könnyebb kinyomni.
Csodaszernek nem nevezném, de elégedett vagyok vele; szerintem mindenképp érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 2.

rekao

2020. január 11.

már egy ideje ezt a balzsamot használom és teljesen meg vagyok elégedve vele, nem tapad tőle össze a hajam, puha és jó illatú lesz tőle. pár percet rajta szoktam hagyni a hajvégeimen.
ha elhasználtam biztos újra veszem, most tervezek átállni a Curly Girl módszerre, ugyan csak hullámos a hajam mint göndör, de kíváncsi vagyok mit hoz ki belőle. az itt feltüntetett összetevő listával ellentétben nem tartalmaz szulfátot se, szóval teljesen megfelel co-washnak sampon helyett:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 11.

Jelizz

2019. szeptember 29.

Kellemes az illata , kis kiszerelesben vettem meg. orulok hogy van benne kokusz olaj es kokuszviz is. Puha lett tole a hajam, meg mondjuk nem kondorott be utana annyira a hajam, de nem egy nagy csoda. van ettol egy jobb hajtermekem is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

liljaa

2019. szeptember 17.

A samponjával együtt használom hosszú, festetlen vékonyszálú hajra, zseniális. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Sárgás, viaszszerű anyag, mely docosyltrimethylammonium chloride vagy BTAC-228 néven is ismert. Elsősorban hajápoló termékekben találkozhatunk vele, ahol elektromos töltődést megakadályozó anyagként, hajkondícionálóként és tartósítószerként funkcionál. 0.1%-nál kisebb mennyiségben használt. Nagyobb koncentrációban erősen irritáló lehet és allergiás bőrreakciót válthat ki.

Sűrűség szabályozó anyag, oldószer. Parfümök, haj- és bőrápló termékek gyarkori összetevője. Kiváló bőrhidratáló képességgel is rendelkezik.