Love Beauty and Planet

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. június 18.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

"Kényeztesd magad a lágy fehér jázmin illatú és neroli olajat tartalmazó tusfürdőnkkel, mely segít selymesen simává varázsolni és hidratálni bőröd. Indítsd jól a reggeled és ragyogj egész nap!"

ohkornelia

2022. február 23.

Ez az utóbbi évek legfinomabb illatú tusfürdője. Amúgy is nagy neroli fan vagyok, nagyon örülök, hogy rátaláltam. Kicsit drága, viszont elég sokáig elég és nem szárít. Viszont ahogy a többiek is mondták, nem tartós az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 23.

Makk Zsuzsó

2021. július 14.

Tényleg nagyon különleges illata van, nem szintetikus, hanem valóban neroli és valóban jázmin. Egyik sem nyomja el a másikat. Emellett nem irritál, nem szárít, jól habzik, de sajnos nem tartós az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 14.

kicsikocsi

2021. április 15.

Eddig nem akadt meg a szemem különösebben a márkán, mert elég jó ára van, viszont most glamour napokon volt rá kuponom, tusfürdő pedig kellett, így elkezdtem szagolgatni őket. Az összesnek iszonyat jó illata van, nehezen döntöttem, de ez vitte a prímet. Mindezeken felül tetszik hogy nagyrészt natúr. Elég nagy kiszerelés, így egy darabig megleszünk, kár, hogy nem tart egész nap az illata a bőrömön :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 15.

crazy724

2020. november 16.

Régóta nézegetem a márkát, de őszintén szólva én kicsit túlárazottnak találtam. Aztán a tescoban bóklászva rábukkantam erre 1000ft-ért. (kicsit bánom, hogy a testápolót nem vettem meg ugyanennyiért). Imádom a jázmin illatát, a flakonban alig érezni, de kinyomva és a bőrön eldolgozova valami eszméletlen ez az illat, nem mű, nem is túl sok, szinte pont olyan, mintha egy jázminbokorba szagoltam volna bele. Maga a tusi zselésen-krémes állagú, selymes érzetet kelt. Jó hozzányúlni, viszont egyáltalán nem tartós az illat, a bőrön sajnos nem marad meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 16.

sztikke

2020. július 1.

Na mire odajutottam, hogy feltöltsem, már megelőztek :) Ez most a kedvenc tusim, mind az illata, mind a hidratáló hatása miatt. SLS mentes, nem szárítja a bőrömet egyáltalán és kellemes illatot hagy a bőrömön, amit imádok :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Hidratálók: Glycerin, Jasminum Officinale (Jasmine) Oil

Leggyakrabban samponokban és lemosókban található gyöngyház hatású emulgeálószer, emollient, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Lauric Acid ti I eu 4 1

A kókuszolajban és az olajpálma magjának olajában is megtalálható zsírsav. Antibakteriális hatást tulajdonítanak neki. Megtalálható még a tehén- és kecsketejben, valamint az anyatejben is. Tanulmányok szerint hasznos összetevő lehet a pattanások kezelésében.

Hajápolókban és samponokban gyakran használt összetevő, melyet elsősorban az elektromos töltődés megakadályozására használnak (antistatic). Ezenkívül emulgeáló, tisztító és tartósítószerként is használt. Legfeljebb 0,25%-os arányban biztonságosnak tekinthető a lemosandó kozmetikumokban való használata. (forrás)