Love Beauty and Planet

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. október 9.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Samponok

"A kókuszvizet tartalmazó mimózavirág illatú Love Beauty and Planet volume and bounty samponja vékony szálú hajra lett kifejlesztve. Gyengéden tisztít, és eltávolítja a szennyeződéseket a hajszálakról, hogy bámulatosan rugalmasak legyenek."

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

tkrisztina88

2023. január 29.

Kedvenc samponom. Mindig két sampont váltogatok, ez az egyik alap, sokadszorra fogom újra venni.
Friss, puha és könnyü töle a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 29.

Friss, puha és könnyü töle a hajam.

g.ova.erika

2022. május 18.

Nagyon imádtam ezt a terméket a hajbalzsamával együtt. Nagyon kellemes, hosszantartó kókuszos illatot adott a hajamnak. Végre egy termék aminek nem kamu kókusz illata van. A hajam állagán is sokat változtatott, kevésbé töredezett, életteltelibb és simább hajat varázsolt, az alapból szőkített, vékonyszálú, kevés hajmaból. Sajnos április közepe óta nem találom sem a DM sem a Rossmann üzletekben :( Pedig sokszor újravevős lenne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 18.

blondie0310

2022. április 4.

Nagyon szeretem, ahogy a tusfürdőt is ugyanebben az illatban. Jól ápol, hidratál, extra kellemes az illata. Télen-nyáron tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 4.

Teokleia

2022. március 21.

Vékony szálú, gyorsan zsírosodó hajam van, és most álltam át tudatosabb hajápolásra (hideg levegős szárítás, puha hajtörlő, gyengéd hajkefe, stb.), viszont mindenképp cruelty free terméket akartam a hajamra. Némi kutakodás után ezzel próbálkoztam be. A kiszerelése hatalmas, az illata erős mimózás (a parfüm se lehet kevés benne...), a kupakos adagoló is praktikus, nekem se túl sokat, se keveset nem köpött ki. Egy százas érme mennyiségét használtam egymás után kétszer (dupla samponozás), szépen eloszlatható volt a fejemen, másodjára alaposan felhabzott, de már az első tisztítás után érezhető volt hogy kellemes alapossággal teszi a dolgát. Puha, friss és tiszta hajat hagyott maga után, nem szárít, de nem is nehezíti el a hajam. Egyelőre tetszik, hosszú távú hatásokról majd jövök updatelni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 21.

Renita144

2022. január 19.

Nagy kiszerelés, ami számomra nagyon sokáig elég volt. Viszont hosszú távon szárította a hajamat (főleg a hajvégeket), pedig eleinte nekem is bevált a termék. Nem venném újra ezt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 19.

edit1015

2021. július 13.

Nagyon kedvelem ezt a sampont. Jól tisztít, szépek az összetevői, a vékonyszálú, gyorsan zsírosodó hajam nagyon szereti, 2 nappal ki tudtam vele tolni a hajmosást. Újravevős. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 13.

Jdit04

2021. április 11.

Látom nem vagyok vele egyedül, hogy az elején működött, aztán úgy a tubus fele után csak rontott a helyzeten. Vékonyszálú, hosszú hajam van, ami sajnos eléggé hullik egy ideje (betegség miatt). A végén kb. kétnaponta kellett volna mosnom a hajam, így kézmosónak használtuk el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 11.

KCsenge

2021. február 25.

Eleinte nagyon szerette a zsírosodó, töredezésre hajlamos, vékonyszálú hajam. A hajmosást el tudtam tolni akár 2-3 nappal is és nem is lapult le annyira, mint azelőtt, viszont most járok a flakon végén és nagyon sajnálom, de 2 naponta meg kell mossam, mert összeáll, valamint a hajvégeimet rettentően eltörte, pedig egy hónapja voltam a fodrásznál. Több hónapig elég volt, az illatát nagyon szeretem, de kénytelen vagyok váltani, mert már nem javít, hanem csak ront a helyzeten.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 25.

reverzozm

2021. február 14.

Az első pár használatnál nem volt semmi különös, kifejezetten csalódott voltam, de utána 🙂selymes tapintás, puha, könnyen fésülhető, nem zsírosít, a kedvencem lett

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 14.

HLaura

2021. január 14.

Kedvenc samponom, amit valaha használtam, vegán formula, tehát nem károsítja a hajat, mint a szilikon tartalmúak, nem szárít és nem nehezíti el a hajat! Száraz, göndör hajam van, nagyon puhává varázsolja, már egy használat után! Nagyon finom illata van, nem túl erős, de napokig lehet érezni. Többször újra vettem, kipróbáltam más verzióját is, de szerintem ez a legjobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 14.

Cellulózból származó polimer, amelyet elsősorban hajápoló termékekben használnak. Elősegíti a termékek sűrítését, szép filmréteget képez a bőrön és a hajon, és kiváló hajkondicionáló hatással bír. Segít megakadályozni az elektromos töltődést. Az összetevővel olyan bőrápoló formulákban is találkozhatunk, mint például a tisztítók, hámlasztók és hidratálók, ahol bőrpuhító (emolliens) tulajdonságokkal rendelkezik, és szabályozza a formula viszkozitását is, ezáltal javítva a textúrát.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.