Love Beauty and Planet

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. október 9.

Kategória:   Samponok

"A kókuszvizet tartalmazó mimózavirág illatú Love Beauty and Planet volume and bounty samponja vékony szálú hajra lett kifejlesztve. Gyengéden tisztít, és eltávolítja a szennyeződéseket a hajszálakról, hogy bámulatosan rugalmasak legyenek."

Ár: 2500 , Eladó: piroslili
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, posta is lehetséges :)
peachyglow

2019. május 21.

A krémmániás havi kedvencek miatt vettem meg körülbelül 2 hete, mert a leírás alapján tökéletes a hajamra. Volt már próbálkozásom vegán samponokkal, de nem váltották be a hozzájuk fűzött reményeket. Ez viszont elég jó, eddig nagyon elégedett vagyok. Nagyon vékonyszálú a hajam és hajmosás után úgy érzem, hogy van tartása a hajamnak. Nem szárította ki a hajvégeimet, a zsírosodás szokásos mértékű, jól tisztít, jól habzik és tényleg nem kell belőle sok, bár én mindig kétszer samponozok. Nekem egy picit erős az illata, sokáig benne marad a hajamba, de lehet hogy csak még nem szoktam hozzá. Ha elhasználom a teljes flakont és még mindig ugyanezt gondolom, akkor tényleg megtaláltam a hajamnak való sampont és ha így van, akkor megbékülök teljes mértékben az árával.

Update 1: egy picit mintha bekorpásodott volna a fejbőröm mióta ezt használom, ami soha soha nem volt jellemző előtte. Elkezdett jobban zsírosodni a hajam. El fogom használni, de mindenképp más samponokkal váltva. Sajnos tényleg túl szép volt, hogy igaz legyen.

Update 2: kukában landolt, korpás lett és iszonyatosan viszketett tőle a fejbőröm, egyszerre zsírosította és szétszárította a hajamat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

bendi13

Korcsoport: < 18
2019. május 21.

Nagyon zsírosít és lelapítja a hajam. Ennyi pénzért sokkal jobb sampont lehet kapni. Biztosan nem veszem újra. Márcsak azért sem mert tele van SLS-sel...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. május 21.

Alexandramakarova

2019. május 21.

Isteni az illata,nagyon puha lesz tőle a haj,viszont szörnyen viszketek tőle..emiatt sajnos nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 21.

Doryen

2019. május 19.

Jó illatú. És ennyi... Nagyon zsírosít, semmi extra. 4-5x használtam, csak mert drága volt, újra semmiképp nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 19.

Arkihercegno

2019. május 17.

Jól tisztít, jó az illata, de semmi extra. A hajam nem lett dúsabb tőle, és ugyanannyira zsírosodik, mint más samponoktól. Túl van árazva

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

2019. május 15.

Fél áron vettem kuponnal, és először nagyon jónak tűnt, de minél többször mostam vele hajat, annál inkább szárította (pedig balzsamozok utána rendesen, de még így is), most ötödször használtam és konkrétan olyan a hajam mint egy szénaboglya. Úgyhogy nagy eséllyel kézmosóként fogja végezni, esetleg a fiaim elhasználják a fél centis hajukra amit előbb levágunk mint hogy kiszáradna, feltéve, hogy nem találják túl lányosnak az illatát. :-) Az illata amúgy nekem nagyon bejön, csak hogy jót is mondjak róla. Nagyon szerettem volna szeretni, de nem megy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 15.

KCsenge

Korcsoport: < 18
2019. április 23.

Eleinte nagyon szerette a zsírosodó, töredezésre hajlamos, vékonyszálú hajam. A hajmosást el tudtam tolni akár 2-3 nappal is és nem is lapult le annyira, mint azelőtt, viszot most járok a flakon végén és nagyon sajnálom, de 2 naponta meg kell/kéne mossam, mert összeáll, valamint a hajvégeimet rettentően eltörte, pedig egy hónapja voltam a fodrásznál.
A pénzt nem sajnálom rá, több hónapig elég volt, az illatát nagyon szeretem, de kénytelen vagyok váltani, mert hozzászokott a fejbőröm, hajam és nem javít, hanem csak ront a helyzeten.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. április 23.

Ladybugx

2019. április 10.

Nagyon szeretem! olyan jó csikorgós lesz a hajam mikor kiöblítem, érzem, hogy tiszta! Nagyon jó illata is van, nagyon szeretem használni.
Nekem mondjuk kell utána minimum balzsam, de pl a kókuszolajat szépen egy mosással kiszedi, utána szép piha fényes lett a hajam.
Az árát kicsit túlzottnak gondolom. Olcsóbb árkategóriában is találni hasonló minőséget.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

Jeanette88

2019. április 10.

Finom illatú (nem az az erős kókuszos amilyenre vártam) kiválóan habzó sampon. Az extra vékony szálú hajamat nem zsírosítja tovább, nem lapul le annyira. Szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

austenland

2019. március 9.

A kategóriájában nem rossz, de csodát azért nem tesz. Az illata nagyon kellemes, ezért szívesen használom, még ha dúsító hatást nem is tapasztaltam. Persze nekem nagyon vékony szálú, cserébe hosszú hajam van, nem könnyű eset.
Trendi most a fenntarthatósággal, meg a vegánsággal eladni termékeket, de mivel az Unilever a gyártó, azért nagyon távol van a natúrkozmetikumoktól. Ne a csinos flakonra írt hangzatos szövegek alapján válasszon senki szerintem. (mondom ezt úgy, hogy éppen három terméke van nálam a márkának, hát kipróbálni szép dolgokat azért én is szeretek)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.