Love Beauty and Planet

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. október 9.

Kategória:   Samponok

"A kókuszvizet tartalmazó mimózavirág illatú Love Beauty and Planet volume and bounty samponja vékony szálú hajra lett kifejlesztve. Gyengéden tisztít, és eltávolítja a szennyeződéseket a hajszálakról, hogy bámulatosan rugalmasak legyenek."

lilaszilva

2020. november 13.

100ml-es mini flakont használtam el belőle, de tuti, hogy nem fogom megvenni nagyban. Vajon mi az a mimózavirág és milyen az illata? Mert hogy kókuszt alig se lehet rajta érezni, illat szempontjából csalódás. No de nem is ez a legfontosabb elvárás egy sampontól. Viszonylag kevés is elég belőle, jócskán habzik, talán túlzottan is. Nagyon szárította a hajam. Elméletileg ideális lenne számomra (vékony szálú hajam van) de konkrétan semmi extrát vagy jótékony hatást nem észleltem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 13.

Katka0716

2020. június 24.

Azt kell, hogy mondjam nagyon jó kis sampon. Vékony szálú és zsírosodásra hajlamos a hajam. A Elseve kókuszos samponját szoktam használni, ez még karácsonyról maradt, gondoltam idege kipróbálni😀 nagyon jól tisztít, még ha nagyon piszkos a hajam, akkor is fel habzik. Puha és nagyon jó a tartása utána a hajamnak, másnap is. Talán az egyetlen sampon az Elseve után, ami be is váltja azt az ígéretét, hogy nem nehezíti el és tartást ad a velékonyszálú hajnak. Nem zsírosít. Elgondolkodtat, hogy le cseréljem-e az Elsevet. Az Elseve balzsamját használom hozzá és Gliss kur kifésülő sprayt vagy Londa Velvet oil.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

Timcsi85

2020. június 10.

Nagyon szeretem az illatát, tusfurdoben is favorit. Alaposan tisztít, habzik megfelelően. Végzi a dolgát, a hajam nem zsirosodik újra olyan gyorsan, ha ezzel mosok hajat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 10.

MNNiko

2020. január 16.

Nálam is kicsit szárítja a hajamat, kissé sprőd lesz a tapintása, könnyebben kócolódik. Szerencsére a fejbőröm nem száraz, nem viszket tőle. Így azért elhasználom, mert nem volt olcsó és az illata is szuper :) Újravenni nem fogom.

Egyébként az állaga nagyon jó, nagyon kevés kell belőle és jól habzik. Sokáig elég. Szerintem már 1 hónapja használom, heti 2 hajmosással és még meg van a flakon közel fele (lapocka középig ér a hajam).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 16.

rekao

2020. január 11.

nemrég áttértem a vegán termékekre, ezért került hozzám a sampon. rövidesen az első üveg végére érek, 10/10 újravenném. balzsamával együtt használom, kiegészítve még egy gliss kur hajregeneráló balzsammal és elseve extraordinary olajjal együtt.
alapvetően vékonyszálú, normál hajam van érzékeny fejbőrrel. mielőtt elkezdtem használni ~3 naponta kellett hajat mosnom hogy ne legyen lelapult és zsíros(abb), az utóbbi pár hónapban mióta használom viszont volt olyan is, hogy 5 napig simán elmentem hajmosás nélkül és csak akkor tűnt fel, amikor valaki megemlítette hogy hajat kéne mosnia:) a többi terméket a könnyebb kifésülhetőség és extrapuhaság miatt használom, ez a sampon-balzsam kombináció must have viszont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 11.

Alaya

2019. november 25.

Az egyik nagy kedvencem lett mostanában. Egyrészről mert vegán, viszont annyira nincs elszállva az árral, illetve az illata és a hatása miatt is. Nagyon jól tisztít, habzik, és mintha a hajam is fényesebb, puhább lenne tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 25.

Jelizz

2019. szeptember 29.

Orulok hogy csak kis kiszerelesben vettem meg... jo az illata meg cuki a csomagolasa es jol tisztit jol habzik, viszont, tenyleg viszkedtem tole, 2. nap mar zsirosodott a hajam sajnos. nagy kar , tul nagy a Hype .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Zsofi321

2019. szeptember 20.

Update: Na az van, hogy eljutottam arra a pontra, hogy brutálisan kiszárította a fejbőrömet. :( A balzsamját ettől függetlenül még mindig szeretem, de ezt többet tuti nem veszem újra. :/

Nagyon jól tisztít, de sajnos tényleg szárít, mondjuk nekem nem szárította ki annyira a fejbőrömet, de azért én is észrevettem sajnos, hogy van egy ilyen hatása. Mentsége az illata, illetve, hogy nem kell belőle sok, így sokáig elég, de bevallom őszintén nem vásároltam újra. Elhasználom és szeretem, de mivel szárít úgy gondolom ennyi pénzt nem akarok kiadni rá újra. A balzsamját viszont szívesen ajánlanám nekem az nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

liljaa

2019. szeptember 17.

Vékonyszálú, hosszú, festetlen hajam van, abszolút jól működik nálam, az illata egyébként isteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Kitts

2019. július 14.

A mellé 1 Ft-ert járó bambuszpohár miatt vettem meg... közben kíváncsi is voltam rá. Sajnos nem lett a legjobb barátom. Azon kívül, hogy ISTENI és tartós az illata (1 pont), valóban szárít, nehezen fésülhető, gubancos utána a haj, kicsit még viszketős is. Lehet, hogy a vékonyszálú hajon egy pöppet segít (1 pont), de két napnál többet nem bírok ki vele mosás nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.