KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Love Beauty and Planet

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. október 9.

Kategória:   Samponok

"A kókuszvizet tartalmazó mimózavirág illatú Love Beauty and Planet volume and bounty samponja vékony szálú hajra lett kifejlesztve. Gyengéden tisztít, és eltávolítja a szennyeződéseket a hajszálakról, hogy bámulatosan rugalmasak legyenek."

Ár: 1000 ft , Eladó: cintialaura
Állapot: Képen vonallal jelölve, Helyszín: --, fizetés: --
Narancs

2019. január 21.

Nekem nagyon szárítja, gubancosítja a hajam.
Az illata finom, ezért két csillag, meg mert nincs szívem egyet adni, látván mennyi embernek bejött. Vékonyszálú, kevés hajam van, maradok a nivea citromfüves samponnál.

Update: kézmosónak is borzalmas. Ekcémásra, hámlósra szárította a kezem. KUKA.

Narancs
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

Nekem nagyon szárítja, gubancosítja a hajam.

Update: kézmosónak is borzalmas. Ekcémásra, hámlósra szárította a kezem. KUKA.

peachyglow

2019. január 18.

A krémmániás havi kedvencek miatt vettem meg körülbelül 2 hete, mert a leírás alapján tökéletes a hajamra. Volt már próbálkozásom vegán samponokkal, de nem váltották be a hozzájuk fűzött reményeket. Ez viszont elég jó, eddig nagyon elégedett vagyok. Nagyon vékonyszálú a hajam és hajmosás után úgy érzem, hogy van tartása a hajamnak. Nem szárította ki a hajvégeimet, a zsírosodás szokásos mértékű, jól tisztít, jól habzik és tényleg nem kell belőle sok, bár én mindig kétszer samponozok. Nekem egy picit erős az illata, sokáig benne marad a hajamba, de lehet hogy csak még nem szoktam hozzá. Ha elhasználom a teljes flakont és még mindig ugyanezt gondolom, akkor tényleg megtaláltam a hajamnak való sampont és ha így van, akkor megbékülök teljes mértékben az árával.

Update: egy picit mintha bekorpásodott volna a fejbőröm mióta ezt használom, ami soha soha nem volt jellemző előtte. Elkezdett jobban zsírosodni a hajam. El fogom használni, de mindenképp más samponokkal váltva. Sajnos tényleg túl szép volt, hogy igaz legyen.

peachyglow
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

polynaranna

2019. január 15.

Nekem nagyon bevált. Finom az illata es megemeli minimalisan a hajamat, amit ezelotti samponjaimnal nem tapasztaltam. Mar egy honapja hasznalom, es szeretnek beszerezni tobb termeket is ettol a markatol

polynaranna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 15.

csill87

2019. január 13.

Sajnos jövök átírni a két használat után írt, elhamarkodott véleményemet :( Most úgy tűnik, hogy sajnos a hajtövemet zsírosítja, a hajhosszt pedig szárítja. Még fogok vele kísérletezni, mert az is lehet, hogy csak az időjárás okozza így télen, de már sajnos nem tűnik olyan tökéletesnek ,mint az elején.

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

kkinga07

2019. január 9.

Az illata jó, meg kellemes használni. Túl sok jót nem tapasztaltam, ezért az árért meg nagyjából nekem nem éri meg, pont úgy zsírosodott, m bármi más mezei, hasonló terméktől, de cserébe meg drága.

kkinga07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

agi1995

2019. január 9.

Nagyon vártam, hogy kipróbáljam, de sajnos nekem nem jött be a vékonyszálú hajamra. :( Ezelőtt a Garnier fructis gránátalmás samponját használtam de gondoltam kipróbálok valami újat, hátha kitolthatom kicsit a 3 naponkénti hajmosást.
Ezzel nekem már a hajmosást követő második nap nem az igazi, de a harmadik nap már nagyon nagyon zsíros lett a hajam.
Az illata tényleg finom, lehet még próbálkozok vele, de egyenlőre sajnos nincs jó tapasztalat. :(

agi1995
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

tkrisztina88

2019. január 3.

Tetszik a flakonja,és hogy újrahasznosított.Kevés is elég belőle és jól habzik,ugyhogy ha a kiszerelését is nézem,sokáig elég lesz. Az illatát nagyon megszerettem és nem kell balzsamot használnom utána,mert nem szárít. Csak azért veszek le egy csillagot,mert a volumen növelő hatás nálam nem működik,de összességében puha,fényes és illatos lesz tőle a hajam,ugyhogy váltva más samponnal nálam továbbra is helye lesz a fürdőszobában.

tkrisztina88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 3.

cintialaura

2019. január 2.

Jövök, mint megkésett grincs. Nekem nem vált be ez a sampon, a vékonyszálú hajam iszonyúan elnehezíti és nem is tisztít rendesen. Én is észrevettem hogy gubancosít, megpróbálom tusfürdőnek lehasználni mert legalább az illata jó....

cintialaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 2.

Kobayasi

2018. december 17.

Azt hiszem a tusfürdők után a samponomat is erre a márkára fogom leváltani. Nagyon tetszenek a márka termékei.

Kobayasi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 17.

bendi13

Korcsoport: < 18
2018. december 14.

Én is a DM Boxnak köszönhetően fedeztem fel ez a szuper márkát. Fantasztikus illata van, nem zsírosít és tényleg van neki egy volumennövelő hatása. Mivel festett a hajam, így gyakran teszek rá balzsamot, így az ápoló/szárító hatásáról nem tudok nyilatkozni. Örülök a kiszerelésnek és a csomagolás design-jának, azonban annak kevésbé, hogy ezt is sikerült telenyomni SLS-el.

bendi13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 14.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.