Love Beauty and Planet

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Kata lizator, Módosítva: 2019. december 6.

Kategória:   Samponok

"A murumuruvajat tartalmazó Love Beauty and Planet blooming colour sampon segít puhává varázsolni és védeni a festett hajat. Élvezd a bulgáriai rózsa kivonatát tartalmazó illatunkat, amely minden hajmosásnál a természet üde illatával kényeztet."

grd39

2021. május 1.

Rettenetesen kócosodott tőle a hajam, egy rémálom volt fésülködni miután használtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 1.

tozb24

2021. február 24.

Szintén a CGM miatt váltottam erre, miután belecsempészték a szulfátot a kedvenc NatureBox-omba. Az illatába egyből beleszerettem, szerintem nagyon kellemes. Talán a harmadik mosáson vagyok túl vele. Az első után azt hittem csak nem voltam alapos, mikor megszáradt a hajam, felül friss, látszólag tiszta, de ha már picit is a tincsek közé nyúltam, olyan volt mintha 2-3 hete nem mostam volna hajat. Második alkalommal 2x samponoztam, ez picit segített, de még mindig nem volt az igazi. Harmadik alkalommal nem sajnáltam a sampont, talán 3x is nekifutottam, de az eredmény így sem lett olyan, mint amit az ember elvárna. Egy hetesen is olyan a hajam kívülről mintha frissen lenne mosva (kivéve a göndör tincsek frissességét), de ha beletúrok kb elkap a hányinger (de már az első naptól kezdve) olyan szinten nem mossa ki belőle a zsírosságot. Nekem csalódás, úgyhogy még keresem az igazi CGM sampont.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 24.

zsbatori

2021. február 16.

CGM miatt váltottam erre a samponra. Nem vártam nagy eredményeket, mert elég nehéz eset vagyok hajápolás szempontjából. Könnyen korpásodik és zsírosodik a hajam, emellett folyamatosan szárazak voltak a hajvégeim, úgyhogy az előbbi két probléma kezelésére kifejlesztett samponok nem jöhettek szóba. A korábban használt nem CGM samponom egy borsos árú, csak fodrászatban kapható termék volt, de sok év keresgélés után ez tűnt a legműködőképesebb kompromisszumnak. Előbbiek miatt lélekben fel voltam készülve, hogy hasonlan hosszú idő lesz egy jó CGM terméket találni.
Visszatérve a Love Beauty samponra - valóban kevésbé habzik a megszokottnál, de ez az SLS hiánya miatt van. Én szulfátmentes sampont kerestem, ezért ezen nem lepődtem meg. Legnagyobb meglepetésemre a hajam nem zsírosodik, a korábbi 2 naponta hajmosás rutint 3-4 napra tudtam tolni heti 4-5 nap edzés mellett. Ami számomra az igazán nagy plussz - sokkal egészségesebb összességében a hajam, nem töredezik a vége, nem száraz. Igazsághoz hozzátartozik, hogy szintén CGM 3 az egyben erősebb kondíciónálóval (Garnier Hair Food) használom. Hajmosás közben, a kondícionáló lemosása előtt fésülöm ki a hajam, így a kócoló hatást én egyáltalán nem tapasztaltam. Korpásodást az első néhány hajmosás követően szintén nem tapasztaltam. Negatívum viszont, hogy nem tisztít olyan szépen, mint egy szulfátos sampon, mert pár hét után viszont kialakul egy korpás réteg alakul ki a fejbőrömön, így kéthetente/havonta ajánlott beiktatni egy hagyományos szulfát samponos hajmosást. Összességében meg vagyok elégedve, nálam 3 hajproblémából kettőre bevált, a harmadikat pedig meg tudom oldani azzal, ha alkalmanként visszatérek a korábbi samponomra, de sokkal egészségesebb a hajam, mióta ezt használom. Hogy ez milyen mértékben köszönhető a CGM-nek, és mennyiben a samponnak, azt nem tudom, de örülök, hogy ezúttal nem kellett évekig keresgélnem egy működőképes terméket, ráadásul árban abszolút megfizethető. Illatra nekem bejön, kicsit púderes, baba hintőporra emlékeztet, a férjem is szereti :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

PrincessBell

2021. január 24.

Pfejj, de tele van nyomva parfümmel, iszonyat bántó az illata.
A flakon is vicces, mert megnyomom, majd visszaszívja a mennyiség 2/3-át, amit kinyomtam :D
Na de, zselés állagú, iszonyat erős, számomra bántó illattal rendelkező sampon. A hajam vékony szálú, 2b-2c körüli hullámossággal és hetente egyszer ezzel mosom le a hajpakolásomat. Tisztítani tisztít ugyan, de szárítja a hajat és fura a tapintása mosás után, amolyan kócos lesz a haj tőle, nem tudom értelmesebben leírni ezt a jelenséget, de általánosságban jellemző a szulfát mentes samponokra.
Nem katasztrófa, de nem is egy női álom használni. CGM-hez tökéletes, ha valaki azt akarja követni, hiszen mosás után úgy is megy a leave in meg a többi bizem-bazom a hajba, úgy pedig nem fog feltűnni se az illata, se a kócoló hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 24.

Pfejj, de tele van nyomva parfümmel, iszonyat bántó az illata.

Bellana

2020. november 21.

A testápolóját nagyon imádom, ezért is próbálkoztam meg ezzel, na meg mert nem sok szulfátmentes sampont lehet boltban kapni, de sajnos számomra nem volt az igazi. Az illata szuper és számomra jól is habzott, tisztított, viszont nagyon kócolja és szárazzá tette a hajam mosás közben, nehéz volt mosni vele a hajat. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 21.

széva

2020. november 4.

A tusfürdőjét imádom! Sajnos a sampon ott áll a polcomon ...nem habzik rendesen ezért olyan érzésem van,hogy keveset tettem a hajamra. Mosás után dupla mennyiségű balzsam kell,mert olyan a hajam mint valami kóc....A két csillag csak az illatra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. november 4.

NeliaA

2020. november 4.

Nagyon szeretem az illatát, a saját balzsamával használva fényes és szép esésű lesz tőle a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 4.

Peanut

2020. október 11.

Imadom az illatat( rozsa fanatikus vagyok) valamint magat a markat is,ezert nagyon megorultem a samponjanak,gondoltam vegre a hajamnak is fantasztikus illata lesz. Oszinten,ez a sampon BOTRANY!! Egyaltalan nem habzik,a hajat osszetapasztja,es tisztitani sem tisztit. Mivel eleg nagy a csomagolasa,kidobni nem szerettem vna,ezert elkezdtem tusfurdokent hasznalni de meg arra sem jo. Ettol fuggetlenul a testvajanak,testapolojanak orok vasarloja maradok,csak emiatt nem ertekelem 1-re.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 11.

risaedla

2020. október 10.

Annyira rossz ez a sampon, hogy 6 év után visszatértem a krémmániánra miatta. Összeragasztja és egy egy nagy száraz, de közben piszkosnak, zsírosnak tűnő, nehezen fésülhető gubancot csinál az amúgy erős szálú kb problémamentes hajammal amit normális esetbe csak azért szoktam fésülni mert ha már van fésűm akkor néha használva is legyen. Borzalom, de túlárazott szappannak jó lesz mert az illata legalább kellemes...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 10.

Penelope93

2020. október 3.

Száraz, erőtlen haj, nulla habzás, egyedül az illatára kapja a 2 csillagot...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 3.

Száraz, erőtlen haj, nulla habzás, egyedül az illatára kapja a 2 csillagot...

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.