Love Beauty and Planet

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Kata lizator, Módosítva: 2019. december 6.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Samponok

"A murumuruvajat tartalmazó Love Beauty and Planet blooming colour sampon segít puhává varázsolni és védeni a festett hajat. Élvezd a bulgáriai rózsa kivonatát tartalmazó illatunkat, amely minden hajmosásnál a természet üde illatával kényeztet."

Esovaro

2022. február 22.

Csodát tett a hajammal! Imádom! Pont kellemes mennyiséget habzik, az illata csodás és sokáig megmarad, nem szárítja a hajam sem. Odavagyok érte, egyedül az ára zavar, de a kiszerelés jó nagy, dupla mosással is sokáig kitart.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 22.

kriszflo

2021. november 10.

Amikor elkezdtem a CGM-et először Nature Box sampont vettem. Nagyon bevalt,viszont sajnos változtattak az összetevőkön el váltanom kellett. Ezért vettem ezt a sampont. Az előzőhöz képest csalódás volt picit. Kevésbé habzott, az illata nem volt a kedvencem, és a hosszú távú használat mellett szárította a hajamat. Biztosan nem fogom újra venni...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 10.

csemezb

2021. szeptember 10.

Nagyon szerettem az illatát. Nekem annyira nem habzott jól, de nem volt rossz sem. Kicsit néha úgy éreztem, hogy szárít. Jók az összetevői azt a rengeteg illatot leszámítva.
Nekem ez olyan nagyon átlagos. Semmi extra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 10.

Nekem ez olyan nagyon átlagos. Semmi extra.

Sissyke9

2021. augusztus 29.

Isteni az illata,csodásan habzik és CGM rutinba beilleszthető. Imádom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 29.

Isteni az illata,csodásan habzik és CGM rutinba beilleszthető. Imádom!

KywyBird

2021. július 31.

eleinte zsíros volt száraz és kezelhetetlen a hajam tőle. de mivel kevés a szulfátmentes sampon ezért kitartottam mellette. heti két hajmosással egy hónap alatt teljesen megszokta a fejbőröm. most már nem cserélném le másra. nem zsírosít, nem szárít kellemesen tisztít. igaz kell hozzá a hajmaszk, balzsam, leave-in, de mivel alapvetően cgm miatt váltottam erre, ezért úgy is használok ilyeneket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 31.

grd39

2021. május 1.

Rettenetesen kócosodott tőle a hajam, egy rémálom volt fésülködni miután használtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 1.

tozb24

2021. február 24.

Szintén a CGM miatt váltottam erre, miután belecsempészték a szulfátot a kedvenc NatureBox-omba. Az illatába egyből beleszerettem, szerintem nagyon kellemes. Talán a harmadik mosáson vagyok túl vele. Az első után azt hittem csak nem voltam alapos, mikor megszáradt a hajam, felül friss, látszólag tiszta, de ha már picit is a tincsek közé nyúltam, olyan volt mintha 2-3 hete nem mostam volna hajat. Második alkalommal 2x samponoztam, ez picit segített, de még mindig nem volt az igazi. Harmadik alkalommal nem sajnáltam a sampont, talán 3x is nekifutottam, de az eredmény így sem lett olyan, mint amit az ember elvárna. Egy hetesen is olyan a hajam kívülről mintha frissen lenne mosva (kivéve a göndör tincsek frissességét), de ha beletúrok kb elkap a hányinger (de már az első naptól kezdve) olyan szinten nem mossa ki belőle a zsírosságot. Nekem csalódás, úgyhogy még keresem az igazi CGM sampont.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 24.

zsbatori

2021. február 16.

CGM miatt váltottam erre a samponra. Nem vártam nagy eredményeket, mert elég nehéz eset vagyok hajápolás szempontjából. Könnyen korpásodik és zsírosodik a hajam, emellett folyamatosan szárazak voltak a hajvégeim, úgyhogy az előbbi két probléma kezelésére kifejlesztett samponok nem jöhettek szóba. A korábban használt nem CGM samponom egy borsos árú, csak fodrászatban kapható termék volt, de sok év keresgélés után ez tűnt a legműködőképesebb kompromisszumnak. Előbbiek miatt lélekben fel voltam készülve, hogy hasonlan hosszú idő lesz egy jó CGM terméket találni.
Visszatérve a Love Beauty samponra - valóban kevésbé habzik a megszokottnál, de ez az SLS hiánya miatt van. Én szulfátmentes sampont kerestem, ezért ezen nem lepődtem meg. Legnagyobb meglepetésemre a hajam nem zsírosodik, a korábbi 2 naponta hajmosás rutint 3-4 napra tudtam tolni heti 4-5 nap edzés mellett. Ami számomra az igazán nagy plussz - sokkal egészségesebb összességében a hajam, nem töredezik a vége, nem száraz. Igazsághoz hozzátartozik, hogy szintén CGM 3 az egyben erősebb kondíciónálóval (Garnier Hair Food) használom. Hajmosás közben, a kondícionáló lemosása előtt fésülöm ki a hajam, így a kócoló hatást én egyáltalán nem tapasztaltam. Korpásodást az első néhány hajmosás követően szintén nem tapasztaltam. Negatívum viszont, hogy nem tisztít olyan szépen, mint egy szulfátos sampon, mert pár hét után viszont kialakul egy korpás réteg alakul ki a fejbőrömön, így kéthetente/havonta ajánlott beiktatni egy hagyományos szulfát samponos hajmosást. Összességében meg vagyok elégedve, nálam 3 hajproblémából kettőre bevált, a harmadikat pedig meg tudom oldani azzal, ha alkalmanként visszatérek a korábbi samponomra, de sokkal egészségesebb a hajam, mióta ezt használom. Hogy ez milyen mértékben köszönhető a CGM-nek, és mennyiben a samponnak, azt nem tudom, de örülök, hogy ezúttal nem kellett évekig keresgélnem egy működőképes terméket, ráadásul árban abszolút megfizethető. Illatra nekem bejön, kicsit púderes, baba hintőporra emlékeztet, a férjem is szereti :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

PrincessBell

2021. január 24.

Pfejj, de tele van nyomva parfümmel, iszonyat bántó az illata.
A flakon is vicces, mert megnyomom, majd visszaszívja a mennyiség 2/3-át, amit kinyomtam :D
Na de, zselés állagú, iszonyat erős, számomra bántó illattal rendelkező sampon. A hajam vékony szálú, 2b-2c körüli hullámossággal és hetente egyszer ezzel mosom le a hajpakolásomat. Tisztítani tisztít ugyan, de szárítja a hajat és fura a tapintása mosás után, amolyan kócos lesz a haj tőle, nem tudom értelmesebben leírni ezt a jelenséget, de általánosságban jellemző a szulfát mentes samponokra.
Nem katasztrófa, de nem is egy női álom használni. CGM-hez tökéletes, ha valaki azt akarja követni, hiszen mosás után úgy is megy a leave in meg a többi bizem-bazom a hajba, úgy pedig nem fog feltűnni se az illata, se a kócoló hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 24.

Pfejj, de tele van nyomva parfümmel, iszonyat bántó az illata.

Bellana

2020. november 21.

A testápolóját nagyon imádom, ezért is próbálkoztam meg ezzel, na meg mert nem sok szulfátmentes sampont lehet boltban kapni, de sajnos számomra nem volt az igazi. Az illata szuper és számomra jól is habzott, tisztított, viszont nagyon kócolja és szárazzá tette a hajam mosás közben, nehéz volt mosni vele a hajat. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 21.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid

Leggyakrabban samponokban és lemosókban található gyöngyház hatású emulgeálószer, emollient, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag. Lehet növényi eredetű vagy szintetikusan előállított.