Love Beauty and Planet

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: eventually, Módosítva: 2019. október 28.

Kategória:   Samponok

"A murumuruvajat tartalmazó Love Beauty and Planet blooming colour sampon segít puhává varázsolni és védeni a festett hajat. Élvezd a bulgáriai rózsa kivonatát tartalmazó illatunkat, amely minden hajmosásnál a természet üde illatával kényeztet."

vrgdo1991

2019. október 17.

Nem volt rossz sampon, viszont hosszabb idő után (a balzsamjával együtt használva) nagyon kiszárította és törte a hajamat. Viszont az illata csodálatos, napokig lehetett érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

prkarolina

2019. szeptember 27.

Az illata nekem tetszett, szerintem nem annyira intenzív, mint amennyire azt vártam az itt olvasottak alapján.
Azért vettem, mert festett hajra ajánlja magát.. A hajam a tövénél sötétszőke-barna, a végénél pedig szőke, ezért olyan sampont szerettem volna, ami a barnás árnyalatot megtartja... Hát sajnos ettől is besárgult a festés (NEM a szőke rész, mert arra direkt nem tettem), amit nem igazán értek, hogy a barna hogy tud besárgulni :(
MIndenesetre nem tartotta meg a hajam a festés utáni színét.
Balzsammal együtt használva selymes lett tőle a hajam, és az illata is jó, ezért adok 3 csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

MIndenesetre nem tartotta meg a hajam a festés utáni színét.

szvekitti

2019. szeptember 25.

Lisse design keratin therapy kezelés után kerestem (a termékcsaládénál olcsóbb) szulfát és parabénmentes, drogériában kapható sampont. Az illatot tekintve nem volt választásom, mert a márka többi változata szufátot tartalmaz. Önként biztos nem vettem volna rózsa illatút és szerencsétlenségemre ennek tényleg erős az illata. Mindenesetre az illatát sierült megszoknom, de az továbbra sem tetszik, hogy alig habzik viszont ez szerepel is a csomagoláson. Rengeteget kell használnom belőle, hogy kellően felhabozzon és alaposan meg tudjam mosni a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

motherofwesties

2019. június 10.

Isteni illata van, ezért talán elnézőbb vagyok a hatásával szemben. Mindig nagyon nehéz és tápláló maszkokat használok, ezért csak minimálisan éreztem a szárító hatását, amiről már előttem is többen beszámoltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 10.

encica

2019. június 3.

Nekem a korábbi hozzászólásokból a hosszan megmaradó rózsaillat volt az ami megfogott. :) És jelentem, nem csalás nem ámítás! Már nagyjából 4 napja hogy hajat mostam vele és még mindig érződik valamennyire! Sajnos az előző samponok amiket használtam, fejbőr viszketést okoztak, de ez végre megkímélt. Nagyon jól habzik és a hozzáillő balzsammal együtt használom, így még mindig nagyon puha és fényes tőle a hajam. Az ára sajnos picit drága nekem, de még nagy a szerelem, úgyhogy szerintem ezután is még újraveszem :)
Ja és külön plusz pont az újrahasznosított palackjáért! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 3.

Ja és külön plusz pont az újrahasznosított palackjáért! :)

wildrose

2019. június 1.

Csodás és nagyon tartós illatú, sűrű, géles állagú hajsampon, jól habzik, jól tisztít és nem szárít. Örülök, hogy megvettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 1.

csillYke

2019. május 30.

Pár hónapja vettem meg ezt a sampont a balzsammal együtt. Az illata szerelem volt első szaglásra. Nem festett már a hajam, de muszáj volt ezt választanom, annyira szép volt a csomagolás, na meg az illat. Most, hogy már pár hónapja használom, kezdi megszokni a hajam, és 1-2nap után elkezd zsírosodni picit, de ezen kívül semmi baj nincs vele, mert nagyon puha lesz a hajam tőle, az illata pedig megmarad akár 3 napig is. Nem viszket a fejbőröm sem. Az a tudat pedig, hogy vegán termék, nagyszerű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

muzli

2019. május 22.

Az illata szuper és tartós, ha hatása nem, szárítja a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 22.

Az illata szuper és tartós, ha hatása nem, szárítja a hajam.

Pötty

2019. március 21.

Bár nem festett a hajam, az illata miatt végül ezt választottam. Nem vagyok teljesen elégedett, mert sajnos kicsit szálkásabbnak tűnik a használatától a hajam. Erősen hullámos, amit vasalva hordok és ettől kicsit szárazabbnak tűnik, mint más (szilikonos) samponoktól. Érzésre viszont jó puha és mintha kevésbé zsírosodna. A Garnier Macadamias pakolással használom.
Nem vonok le pontot, mert lehet, hogy én nem választottam a hajamnak legmegfelelőbbet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Dianaponi

2019. február 8.

Ez volt az elso alkalmam hasznalni. Sok ev elteltevel az ombre es balayage utan ugy dontottem a hajam vegenek pihenesre van szukseg es feltoltodesre.. Legyen barna az egesz! Sosem volt meg szokerol barnara festve a hajam de tudom mennyire ki tudja dobni a szinet.. igy le kellett cserelnem a samponom es a balzsamom is sokaig gondolkoztam es nezegettem itt a szivedoket az elseve es a loreal kozott vacilaltam es meg a fodraszom is az elsevet ajanlotta. De mivel eleg toredezett es gyenge a hajam probalok figyelni hogy felesleges karokat ne okozzak benne tovabbra is igy elkezdtem felfigyelni a vegan hajapolokra (elotte csak vegan illetve termeszetes eredetu arcapolokat hasznaltam) igy bukkantam a dmben erre a gyongyszemre. Megmondom oszinten imadom a csomagolast is. Elotte pantene maniaban szenvedtem es utoljara kiprobaltam a nature boxot is. De ez valami eszmeletlen :D igy elso hasznalatra a szinvedo funkciorol annyit tudok elmondani hogy meg azert szinezte kicsit a vizet, de ez volt a fodrasz ota az elso hajmosasom igy erre szamitottam. A fenye es a puhasaga elkepeszto!!! A balzsamjaval hasznalom es kicsit tartottam tole hogy oke hogy ezt irjak de mivan ha csak a szint tartja es sepru lesz a hajam. Ehhez kepest ha nem lenne festve a hajam akkor is siman lecserelnem a pantene repair therapyt erre. Imadom az illatat es azt is hogy kornyezetbarat. A hajam pedig fenyes, puha es hidratalt. Szerintem megeri az arat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 8.

Antioxidánsok: Tocopherol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.