Love Beauty and Planet

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Kata lizator, Módosítva: 2019. december 6.

Kategória:   Samponok

"A murumuruvajat tartalmazó Love Beauty and Planet blooming colour sampon segít puhává varázsolni és védeni a festett hajat. Élvezd a bulgáriai rózsa kivonatát tartalmazó illatunkat, amely minden hajmosásnál a természet üde illatával kényeztet."

Ár: 1000 Ft , Eladó: Jdit04
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Hegyeshalom, fizetés: személyes átvétel/posta

Rencccs

2020. július 1.

Annyi sampont kipróbáltam már az évek alatt, de ez lett a favorit. Szerintem korrekt árban van, picit gyorsan fogy, vagyis ez változik attól hogy néha kevesebb, néha több kell belőle, nem is értem...:D De szuper termék, nem szárít, nem viszket a fejbőröm, ami nálam régen sajnos sokszor előfordult, de ez kíméletes, az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 1.

Sziporka88

2020. április 18.

A csomagolása csoda szép. Az illatát imádom. Vegán. Nekem nem szárítja a hajam. Ami negatív, hogy elég sokat kell belőle használni, pedig csak vállig érő a hajam. Nem nehezíti el a hajat, nem hagy zsíros érzetet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 18.

ingyombingyom

2020. április 1.

Ajándékba kaptam. Inkább száraz hajam van , ettől a sampontól kifejezetten száraz lett , pedig használok mellé balzsamot és éjszakára olajos pakolást. Közepesen habzik, az illata sem fogott meg. Nem szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 1.

picisuti

2020. február 22.

Az illata isteni, viszont sampon hidratáló és tisztító képessége borzalom. Nem újravevős

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 22.

vrgdo1991

2020. február 2.

Nem volt rossz sampon, viszont hosszabb idő után (a balzsamjával együtt használva) nagyon kiszárította és törte a hajamat. Viszont az illata csodálatos, napokig lehetett érezni.

Update: teljesen lepontozom...hiába a balzsamja, és hajolaj a hajam valami katasztrófa. Száraz,sprőd és száll.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

cinti1011

2020. január 20.

Valami fantasztikus az illata, vegán, állatkísérlet mentes,minden mentes. Sajnos a hajat valóban szárítja picit, ezt azonban lehet korrigálni utána balzsammal,pakolással. Kevés samponnál érzem,hogy valóban tisztítja a hajam,ennél azonban megvolt. Nem nehezíti el a hajat, nem hagy zsíros érzetet, és nem kell két naponta hajat mosnom. Nekem összességében megérte, több a pozitív, mint negatív élményem. Ja, és gyönyörű a csomagolás,ami szintén környezetbarát. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

ttenasz

2020. január 20.

Ajándékba kaptam ezt a bambusz dobozos szettet. A sampon, hát bár ne mostam volna vele hajat... Már a zuhany alatt is éreztem hogy a derékig érő, szőke hajam nagyon gubancos és száraz lett tőle, amin a balzsama és a pakolás sem segített (más márka). Kezelhetetlen az egész hajam, ami már a tövénél is száraz tapintású lett. Illata oké, külső szintén nagyon tetszetős, vegán pláne...csak a hajamra nem kenném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

encica

2020. január 16.

UPDATE: Sajnos már nekem sem hozza a korábban írt szuper hatást. Sokkal szárazabb a hajam közvetlenül már hajmosás után is, ráadásul a korábbiakhoz képest gyakrabban is kell hajat mosnom, mert sajnos hamar zsírosodik is a hajam, ami eddig nem volt ennyire szembetűnő. Ugyan az illatát még mindig szeretem, de ez így már édeskevés... Kár érte, 2 csillag mínusz. :(

Nekem a korábbi hozzászólásokból a hosszan megmaradó rózsaillat volt az ami megfogott. :) Már nagyjából 4 napja hogy hajat mostam vele és még mindig érződik valamennyire! Sajnos az előző samponok amiket használtam, fejbőr viszketést okoztak, de ez végre megkímélt. Nagyon jól habzik és a hozzáillő balzsammal együtt használom, így még mindig nagyon puha és fényes tőle a hajam. Az ára sajnos picit drága nekem, de még nagy a szerelem, úgyhogy szerintem ezután is még újraveszem :)
Ja és külön plusz pont az újrahasznosított palackjáért! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 16.

Ja és külön plusz pont az újrahasznosított palackjáért! :)

blckrainbow

2019. december 21.

Ez (most már) egy szulfátmentes sampon. Mivel nincs benne olyan felületaktív (habzó) szulfátos összetevő, mint a sodium laureth/lauryl/ammonia sulfate, hanem csak gyengéd tisztítószer (cocoamidopropyl betaine), így csak a vízben oldódó anyagokat távolítja el. És mivel vannak tele a balzsamok, krémek, szinte minden hajformázó, amit a hajunkra használunk sampon után? Szilikonnal. A szilikon NEM vízben oldódó anyag (de vannak kivételek), megtapad a hajszál felületén, egy 'műanyag' réteget hagyva rajta, ettől lesz sima a haj. Nincs ezzel semmi baj, de ez a réteg, ha nincs eltávolítva sulfát tartalmú samponnal, rajta marad a hajon, nem engedi lélegezni és nem engedi, hogy a nedvesség a hajszál belsejébe jusson, ezáltal .. igen, a haj kiszárad. Így csak annyit tudok mondani, hogy nem a sampon hibája a száraz haj, hanem a rossz használat a ludas. Ha használni akarod, vagy ne használj olyan egyéb hajcuccot, amiben szilikon van, vagy heti 1x moss hajat szulfát tartalmú samponnal, hogy a megtapadt szilikonokat eltávolítsd.

Egyúttal nem habzik annyira, mint a hagyományos samponok, ez viszont nem jelenti azt, hogy nem tisztít, és emiatt kell sokat használni belőle, hogy felhabzzon - csak megszokás és belénk nevelt tévhit, hogy a samponnak habzania kell, mert csak akkor tisztít. Az a csikorgós 'tiszta' érzés a hajadban, miután jól lesikáltad egy habzó samponnal? Azt jelenti, hogy megfosztottad a természetes védőrétegétől és minden lehetséges jó cucctól (pl. zsír + nedvesség, ami táplálja a hajat). Thank you dor coming to my TED talk :)

Termék: én most vettem, mivel szulfát- és szilikon mentesre váltottam pár hónapja, így kíváncsian várom, milyen lesz. Az összetevő lista kellemes meglepetés, főleg mert a szulfátmentes alatt nem a C14-16 olefin sulfonate-ra gondoltak. Előrejáróban 4 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 21.

norkak

2019. december 19.

Az illata és a bambusz doboz miatt vettem meg, mert a tusfürdőjébe teljesen szerelmes lettem. Nagy reményeket fűztem hozzá. Az illata elvarázsol, azonban hozza a szokásos problémákat: hámlik és viszket (ettől is) a fejbőröm. Egyébként a színvédő hatásáról nem tudok sajnos nyilatkozni, mert nem festetem a hajam, viszont ennek tetszett legjobban az illata. Valóban szárít picit, de a balzsammal együtt használva ez egészen elenyésző. Sajnos a két hajmosás közötti időt lerövidítette nálam, eddig heti kétszer mostam hajat, mostmár azonban háromszor kell, elnehezíti a hajtövemet és folyamatos zsíros érzésem van tőle. Szerintem is picit többet kell belőle használni, mert az alap mennyiség olyan, mintha semmit nem raktam volna a hajamra, egyszerűen elveszik benne (hosszú,sűrű,göndör hajam van). Összességében nem lett a kedvencem, egyszer el lehet használni, de szerintem nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 19.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.