Love Beauty and Planet

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zsofi321, Módosítva: 2020. június 17.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A teafaolajat tartalmazó géllel mindennapos alapos tisztítást építhetünk be arcápolási rutinunkba. Az Észak-Ausztráliában természetesen előforduló teafákból kinyert olaj széles körben ismert tisztító hatásáról. Az arctisztító segít eltávolítani a szennyeződéseket és a felesleges olajat, hogy tiszta és friss bőrt hagyjon maga után. Illata Haitiről származó vetiverrel készül, erőteljes és nyugtató, használat közben frissítő élményt nyújt. Növényi alapú tisztító összetevőket tartalmaz.

Zsofi321

2020. augusztus 19.

Update: Észrevettem, hogy a pórusaim nagyon eltömődtek... Utazás miatt a maradék kis Manna ében szappanomat vittem haza és az rendbe tette 1 hét alatt a bőröm. Szerencsére ettől a lemosótól ugyan nem pattogtam ki, de brutális miteszereim lettek tőle nem is emlékszem volt-e valaha ilyen a bőröm. :/ Eredetileg az összeteők miatt nem vettem volna újra, így viszont pláne nem fogom. Sajnélom, mert a márka koncepciója még tetszik is. Az eredeti 4 csillagomat levittem 2-re.

Most már egy ideje használom, gondoltam most már tudok róla véleményt írni. Most vagyok kb az üveg felénél.
Azért vettem meg, mert eddig a Manna fekete szappanját használtam, de gondoltam tartok egy kis szünetet, mert kezdte a bőröm megszokni. Ezt választottam, mert szimpibb volt, mint pl Nivea és társai. Nem irritálta a bőrömet, nem okozott pattanásokat, szépen tisztított. Én az Etude House szilikonos arctisztítójával használom esténként, nagyon kellemes!
Őszinte leszek kicsit 'green washing' a dolog nekem, persze, vegán, etikus úton jutnak hozzá az összetvőkhöz, ez nagyon jó, illetve nincs benne színezék, sls, ami nagy plusz pont számomra. De! Hát azért nem valami szépek az összetevői legyünk őszinték. :/ Emiatt én négy csillagot adok neki.
Összességében bevált, nem rossz, teszi a dolgát. Picit sokallom az árát, illetve az inci alapján nem hiszem, hogy újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 19.

Hidratálók: Glycerin, PEG-4

Nyolc szénatomból álló zsírsav, mely természetes módon megtalálható több emlős állat tejében, valamint kisebb mennyiségben az kókusz olajban és a pálma olajban.A CosIng besorolása szerint az összetevő tisztító, emulgeáló, felület aktív anyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) funkciót tölt be a kozmetikumokban.

Lauric Acid ti I eu 4 1