Love Beauty and Planet

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. október 9.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Testápolók

"Készen állsz arra, hogy megismerd kényeztető sheavajas testápolónk fantasztikus bőrápoló tulajdonságait? Intenzív, mégsem zsíros hatású. Táplálja bőrödet, melyet körbeleng az érzéki szantálfa illat."

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

dettusbettus

2022. február 17.

A hatása télen 2 csillag, de az illat miatt kap +1 csillagot. Nyáron valószínűleg jobban teljesít, de télen leginkább szagolgatásra ajánlom. Arra viszont isteni, nem lehet betelni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 17.

PixieCat

2022. január 21.

Akkor jöttem rá, hogy valami nem stimmel vele, amikor elkezdtem kézkrémnek használni. Konkretan egyre szárazabb lett a kezem, egy idő után elkezdte csípni is. Egyszer már gyanús volt, hogy furcsán száraz a bőröm pár nappal azután, hogy az egész testemet bekentem vele tetőtől talpig, mert kb. kéthavonta egyszer használok testápolót, mert nem száraz a bőröm amióta csak az argánolajos dove tusfürdővel fürdök ;)
Az illata tényleg jó, az állaga is, nagyon könnyű elkenni, csak egy baj van vele, hogy nem csinálja, amit egy testápolónak kéne :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 21.

audrina22

2021. augusztus 16.

Nemrég kaptam a tusfürdőjével együtt, és imádom. Az illatát és a hatását is. Régen volt egy oriflames shea vajas testápolóm, azt is nagyon szerettem, arra emlékeztet. Úgy látszik nekem ezek a shea vajas krémek beválnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

henrietta.turk

2021. június 23.

Nyári testápolónak tökéletes: gyorsan beszívódik, kellően hidratál. Az illatát nagyon szeretem, s nagyon sokáig érezhető a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 23.

psichasdori

2021. június 1.

Kellemes az illata és jó az állaga is. Használat után puha és selymes tőle a bőröm, de másnap már semmi extra. Nem rossz, szeretem, de használtam már jobb testápolót (Barnangen)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 1.

Gina19

2021. május 9.

Szögezzük le, ez egy parfüm testápoló :D oké, hogy jó és tartós az illata, viszont a testápoló funkcióját nem igazán tölti be, ráadásul ha reggel kenekedek vele, akkor a parfümömmel sem túl kompatibilis, kicsit túmáccs illatkakofónia lesz az eredmény. Érzékeny bőrre egyáltalán nem ajánlom, mert irritáló, a hidratáló hatása meg olyan 5-ből 2 nagyon maximum és nagy jóindulattal. Persze a marketing nagyon hatásos, hogy vegán meg lávcsi a bolygót az újrahasznosított csomagolással, de nem ártana, ha maga a cucc is fel tudna mutatni valamit. Nekem sajna az adagolója se szuperál jól, hiába nyomkodom, alig jön belőle valami. Legközelebb inkább valami patikai semleges testápolóval kísérletezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 9.

vkata96

2021. április 10.

Gyakorlatilag semmit se hidratál, de olyan fenomenális illata van, hogy ez nem is zavar :D Imádom kenegetni, igaz, hogy kb 5 perc után ugyanolyan száraz a bőröm, de ezt az illatot nem lehet megunni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 10.

snovvflovver

2021. március 25.

tetszik a kicsit folyekony allaga, gyorsan beszivja a borom es tenyleg hidratal. a nagyon szaraz borueknek lett kitalalva a sheavaj miatt. tetszik, foleg hogy nem hagy nyomot es teljesen beszivodik. ez volt a legnagyobb gondom a the body shopos testvajakkal, de itt semmi ilyen problema nincs.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 25.

floracska6

2020. november 15.

Sajnos nekem az ilyen nagy kiszerelésű testápolók időtlen időkig kitartanak és már nagyon unom az illatát. Először szerettem de kicsit besokalltam vele, túl geil.
A hatása, nem is tudom...nyilván ez az én hibám is hiszen shea vajat tartalmaz de nekem túl zsíros. Az Yves rocher mangos testápolót szoktam használni, és engem az sokkal jobban hidratál, szóval nem kérdés én nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 15.

dbetti93

2020. november 7.

Épp elfogyott a testápolóm amikor szembe kerültem ezzel a termékkel. Tetszett a csomagolás és kíváncsi voltam hogy egy vegán testápoló mit is tud. Haza is jött velem. Eleinte imádtam az illatát, de ez a későbbiekben egyre jobban zavart, mert annyira erős lett már, a ruháimon is éreztem és nem tetszett. Illetve nem hidratálta eléggé az én száraz kis bőrömet. Már elhasználtam a felét kb, de inkább megvettem a jól bevált Neutrogena testápolómat, mert nekem ez a termék a nagyon nem kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 7.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az Ausztráliában őshonos szantálfa kérgéből kivont illóolaj, melyet CosIng hivatalos funkció besorolása szerint maszkoló (szagokat, ízeket semlegesítő hatású) összetevőként használnak a kozmetikumokban.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.