Love Beauty and Planet

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: mSzandika, Módosítva: 2020. január 29.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

"Hidratáló vegán tusfürdő száraz bőrre. Amazóniai murumuru vajat és kézzel szedett bulgáriai rózsa kivonatot tartalmaz. Segít megtartani a bőr nedvességtartalmát, hogy puha és sima legyen, illata pedig természetes frissességet áraszt."

purity

2022. június 15.

Gyönyörű a csomagolása! Szerettem ezt a tusfürdőt, krémes, jól habzik, nagyon sokáig elég. A bőröm meglepően puha lett tőle. Egy kis hátránya van: finom az illata, viszont nagyon erős, sokáig érezni használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 15.

lassugepard

2022. április 20.

Mióta a Nivea tusfürdőknek környezetbarátabb lett az összetétele, azóta sajnos a bőrömmel nincsenek jó barátságban. Ezért kénytelen voltam új tusi után nézni. Szimpatikus volt ez a márka, és adtam egy esélyt neki. Nem bántam meg. Nagyon kiadós, sűrű állaga van, ami selymes habbá alakul a vizes bőrön. Nem szárít, ami nagy szó, mert ezt eddig nem sok tusfürdőről mondhattam el. Az, hogy vegán és többé-kevésbé környezetbarát, csak hab a tortán. Az illata elmegy, de kipróbálnék egy friss-gyümölcsös verziót is. A csomagolása viszont lehetne praktikusabb (az enyémen nincsen pumpa, csak egy “billenős kupak”), mert a kemény flakont nehéz összenyomni, hogy kinyerjem belőle a cuccot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 20.

ancsi0824

2022. március 27.

Nagyon jó a tisztítása. Adagolása optimális, nem szárít és az illata extra finom, valamint tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 27.

Kusika

Korcsoport: >54
2022. március 19.

Kellemes illatú krémes tusfürdő jól habzik,az én bőrömet kissé szárítja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. március 19.

Kellemes illatú krémes tusfürdő jól habzik,az én bőrömet kissé szárítja.

ljohanna

2022. március 14.

Alapvetően csak illatmentes termékeket használok zuhanyzáshoz, mert érzékeny, száraz és reaktív bőröm van, de ez az egyetlen illatos tusfürdő, ami mindig van itthon. Kissé szárít, viszont nem irritál, de így számolok vele, hogy ha illatozni szeretnék, akkor testápolóznom kell tetőtől talpig, de néha belefér, mert annyira finom az illata :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 14.

lollinymph

2022. március 13.

A testápolóhoz hasonlóan nagyon krémes, tartós és finom illatú, de nekem picit sok az ára, úgyhogy nem biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 13.

Sailormoon

2022. február 11.

Nagyon kellemes illata van, szerettem használni. Anyukám teljesen oda van érte, neki az egyik nagy kedvence.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 11.

MissDaisy

2021. november 16.

Az azonos illatú testvaja miatt vettem meg, az illata még kb-ra stimmel is, de az állagával nem tudtam megbarátkozni, nagyon nagyon sűrű, és alig lehet lemosni a testemről, ezt nem szeretem benne, ezért csalódást is okozott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 16.

IsolatedIsland

2021. november 12.

Ez az a tusfürdő, aminek az illatával nem tudok betelni. Nagyon szeretem, mert sokáig megmarad az illata a bőrömön, kellemes érzetet nyújt és sokáig tudom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 12.

sigma

2021. november 11.

Ez a kedvenc tusfurdom!
Eloszor a szine, a csomagolas fogott meg. Aztan az illata, imadom, sokaig megmarad.
Nagyon selymes, jol habzik, es nem irritalja, szaritja az erzekeny borom.
Csak az ara miatt vonok le egy csillagot, lehet hogy valakinek sokaig eleg egy flakon, en sajnos szeretek a tusfurdokbol boven-boven hasznalni (igyekszem leszokni rola), igy nagyon hamar elfogy, es sajnalok ennyi penzt adni erte, amikor az arabol vehetek tobb masmilyet amit aztan pazarolhatok. Szornyu szokas tudom :( De amint megtanulok sporolni a mennyiseggel, vissza fogok terni hozza, mert messze ez a legjobb amit probaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 11.

Ez a kedvenc tusfurdom!
Nagyon selymes, jol habzik, es nem irritalja, szaritja az erzekeny borom.

A rózsa kivonata. A CosIng szerint ez egy maszkoló (nem kívánt íz, illat semlegesítése), tonizáló összetevő. In vitro (azaz kémcsőben végzett) tanulmány szerint  a rózsa kivonatnak anitoxidáns hatása is van.