Love Beauty and Planet

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: mSzandika, Módosítva: 2020. január 29.

Kategória:   Tusfürdők

"Hidratáló vegán tusfürdő száraz bőrre. Amazóniai murumuru vajat és kézzel szedett bulgáriai rózsa kivonatot tartalmaz. Segít megtartani a bőr nedvességtartalmát, hogy puha és sima legyen, illata pedig természetes frissességet áraszt."

1500,- Love Beauty and Planet tusfürdő + sampon Murumuru Vajjal & Rózsa Illattal szett
Ár: 1500,- , Eladó: hencikee0114
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Debrecen/Nyíregyháza, fizetés: Személyes átvét / posta/fox

Bambusz92

2021. május 9.

Samponban nem, tusfürdőben viszont imádom a mindenmenteseket. Ez most az abszolút kedvencem. Megmarad az illata és puha utána a bőr. A testradírját is imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 9.

Olív

2021. március 28.

Ahogy szagolgattam a tusfürdőket, beleszerettem az illatába és hazahoztam. Nem bántam meg, nagyon kellemes az illata és sokáig megmarad a bőrömön. A fürdőben is finom illat marad sokáig. Ami tetszik, hogy vegán, nem kell belőle sok, jól habzik. Sajnos, nekem nem a pumpás változat van meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 28.

Kamea

2021. március 1.

Nem szerettem bele. A rózsaillathoz semmi köze, az állaga elmegy, de borzasztó a szürke színe. Amikor már végre fogyóban volt, akkor meg a maradéknak a flakonból történő kinyerésével bosszantott fel. Mindezek mellett túlárazottnak is tartom.
Ugyanezen illat testápolója bejött, de ez a tusfürdő sajnos nem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 1.

Ugyanezen illat testápolója bejött, de ez a tusfürdő sajnos nem.

Szanszi

2021. február 15.

Lányok...ez brutál jó kis tusi! Éjjel-nappal fürödni akarok ebben az illatban! Sajnáltam rá a pénzt megmondom őszintén, nem hittem hogy ez ennyire szuper. Az illata mennyei, ilyen krémes-virágos, picit érzem csak a rózsát benne, de nem is baj, úgy már nyanyás lenne. Olyan igazi drága, luxus érzete van amikor használod! Sűrű, krémes és nagyon jól habzik. Nem szárít, bársonyos utána a bőr. Az illata beteríti az egész fürdőt és a bőrön is sokáig érezni az illatát. Letaszította az összes kedvenc tusfürdőmet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 15.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2021. január 24.

Szinte mindegyik korábbi vélemény kiemeli az isteni illatát, amihez most én is becsatlakozom. Zuhanyozáskor az egész fürdőszobában érezni ezt az egyáltalán nem tolakodó, kellemes, harmatos virágillatot. Ha lenne belőle parfüm, biztos vagyok benne, hogy már az illattáramban pompázna.
Jó habzik, nem szárít, teljesen rendben van.
Az enyém még a szürke pattintósan nyíló és nem a kép szerinti pumpás verzió, amivel kapcsolatban egyetlen kritikát fogalmaznék meg - nem értem a szürke színválasztást a kupaknál, valahogy nincs összhangban a virágos címkével, és kissé férfias. Természetesen ettől függetlenül szívesen újra meg fogom vásárolni, ha elfogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. január 24.

Jó habzik, nem szárít, teljesen rendben van.

széva

2021. január 18.

Visszajöttem egy kicsit még fényezni a drágát. Pár flakonnal elhasználtam már,gondoltam váltok egy ismert márka klasszikus termékére. Nem kellett volna...borzalmasan viszketett a bőröm. Hát maradok ennél. Az illatát is imádom.

A márka többi tusfürdőjét is ki fogom próbálni. Szeretek fürödni vele. Nagyon kellemes illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 18.

csemezb

2020. november 29.

Nem szeretem a rózsa illatot magában, de ezzel a Murumuru vajjal nagyon kellemes. Jó nagy kiszerelés, akciósan vettem, úgy méginkább megérte. Nem szárít, jól habzik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 29.

Enne

2020. november 16.

Ki akartam próbálni egy prémium márkás tusfürdőt, és erre esett a választásom, mert tetszik a környezetkímélő koncepciójuk is. Krémes, igazi őszhöz való darab. Finom illata van, nem tolakodó, egészen lágy. Jó vele fürdeni, selymes habja van, jól tisztít, és eddig nem is szárított (néhányszor használtam). Kiadós adag. Áttöltöttem egy pumpás adagolós flakonba, kár, hogy nem azzal árulták, teljes lett volna az örömöm. Biztosan újra fogom venni, akciósan megéri. Őszi-téli időszakban igazi test -és lélekbalzsam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 16.

dorisz93

2020. október 24.

A legcsodásabb rózsás illat számomra, imádok vele tusolni, és utána is érződik még az illata a bőrömön. Nincs érzékeny bőröm, de nem irritál, krémes, jól felhabzik, nem szárít, és pirospont, hogy vegán. A márka kókuszvizes tusfürdőjét próbáltam még, az is hasonlóan remekel, csak ennek jobban szeretem az illatát. Újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 24.

Hplusz

2020. október 16.

Nem vagyok oda a rózsás illatokért, de annyit hallottam szinte ódákat zengtek erről a tusfürdőről, hogy egy akció keretében megvettem. És azt kell hogy mondjam, beállok a sorba. Tetszik az állaga, a habzása számomra megfelelő, kislányomnak érzékeny, gyorsan kiszáradó bőre van, és nem viszket/szárad a bőre használat után. Az illata hab a tortán, féltem hogy "nyanyás" lesz, de frissen szedet rózsára emlékeztet, könnyed rózsaszín rózsa, ami a kertünkben is van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 16.

A rózsa kivonata. A CosIng szerint ez egy maszkoló (nem kívánt íz, illat semlegesítése), tonizáló összetevő. In vitro (azaz kémcsőben végzett) tanulmány szerint  a rózsa kivonatnak anitoxidáns hatása is van.