Love Beauty and Planet

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. október 9.

Kategória:   Tusfürdők

"Hidratáló vegán tusfürdő száraz bőrre. Amazóniai murumuru vajat és kézzel szedett bulgáriai rózsa kivonatot tartalmaz. Segít megtartani a bőr nedvességtartalmát, hogy puha és sima legyen, illata pedig természetes frissességet áraszt."

pattelin

2019. december 8.

Számomra a legjobb tusfürdő a téli időszakban!! Kellően krémes, ápolja a bőröm! Nagyon jó az illata, ami tartós! Amúgy is a rózsás illat a kedvencem!! Picit nehezen jön ki a végén ebből a felpattintós kupakból a tusi, mindenfelé behorpad a tubus, de sebaj, legközelebb majd pumpásat veszek! Mert tuti veszek még és a többi változatot is kipróbálom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

nagyerika28

2019. november 25.

Nagyon jó krémes, és fürdés után egy olajos réteg marad a bőrömön, ami nagyon puhává varázsolja azt. Illata fantasztikus és sokáig megmarad. Egyetlen hátránya az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 25.

mSzandika

2019. november 4.

Imádom ezt a tusfürdőt, csodás az illata, mind az igazi rózsa, mind a shea vaj illata érezhető külön-külön is :), előbb lehet érezni a rózsát majd a Sheát :). Emellett nagyon kellemes állaga van és nagyon táplálja a bőrömet. Testápolóra nekem utána nincs szükség ( egyébként sem igénylem mostanában.) Nagyon tetszik az üvege, szeretem nézegetni, mert szerintem nagyon gyönyörű a külseje :). Örülök az újrahasznosított üvegnek is :). Ja és emiatt a tusfürdő miatt, döntöttem úgy hogy nincs szükségem sok olcsó tusfürdőre, inkább minőségi darabokra ruháznék be ezentúl :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 4.

Alaya

2019. október 13.

Szerintem soha nem vettem volna meg önszántából, a rózsaillat miatt, azonban egy box keretein belül eljutott mégis hozzám. Aaz illata tetszik, virágos, de nem az a tipikus rózsa illat, igy örömmel használtam. Tartós az illat, de nem erős, kellemes, finom, igazi tavaszi tusfürdő. Habzik, nem szárítja a bőrömet és még mellé sokáig is elég. A nyomós csomagolás miatt külön pont jár, imádtam, mert konnyen adagolható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 13.

Vicamici

2019. szeptember 19.

Nem kedvelem annyira a rózsa illatot, de ez valamiért megfogott. Eddig a shea vajas változatát használtam, ami alig habzik. Ez jobban habzik, és az én bőrömet nem szárítja, de azért jólesik utána a testápoló használata. Ha a kettőt együtt használom, akkor nagyon sokáig megmarad az illata a bőrömön. Szerintem kicsit drága, lehetne olcsóbb is és többen megvásárolnák.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Kittusch

2019. szeptember 19.

Dm Box-ban volt. Illata jó, nem irritálta a bőröm. Sokáig elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Dm Box-ban volt. Illata jó, nem irritálta a bőröm. Sokáig elég.

zdorka

2019. szeptember 6.

Nekem bevált, hosszan tartó az illata és sokáig elég. 4 csillagot csak az ára miatt adtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Dudoka77

2019. szeptember 2.

Ahhoz képest, hogy állítólag vegán tusfürdővel van dolgunk, hemzsegnek az összetevőlistán a piros és narancssárga jelzetű vegyi anyagok. Az egyik hozzászóló erősen allergizálónak írta le a terméket, amin nem is csodálkozom, ha figyelmesen átböngészem, mi is van a flakonban. Úgy látszik, a fene nagy öko-bio-vegán, küldetéses környezettudatosságba az erősen bőrirritáló adalélok felhasználása is belefér. Pedig hányszor megfogadtam, hogy nem hagyom magam elaltatni a természetességre apelláló kamukampányokkal, hanem a vakhit helyett először is elolvasom az összetevőlistát. Újabb tanulópénz, illetve újabb termékcsalád, melynek tagjait messze elkerülöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

Boriskajuliska

2019. augusztus 25.

Ajándékba kaptam de az illata már elsőre sem volt az én ízlésem picit nehéznek találtam. A használata teljesen átlagos volt, az intim területekkel való érintkezésnél irritációt tapasztaltam (mivel nem lehet teljes elkerülni). Nem megengedhető ebben a kategóriában ilyen reakció!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

zalla

2019. július 28.

DM kedvencek csomagban érkezett. Praktikus a csomagolása (nagy flakon pumpával), ami számomra nagyobb pozitívum mint az, hogy vegán. Az illata kellemes, nem tolakodó, de igazi rózsaillat. Jól habzik, nem szárít, de hidratáló hatást sem észleltem. Nem annyira kiadós, mint pl. a Barnangen tusfürdők de mindenképpen lassabban fogy, mint az átlag tusfürdőim. Ha nem látnám a márka jelzést, vakon egy magasabb ár kategóriájú márkához sorolnám a terméket (L'Occitane, TBS). Emiatt ár-érték arányban szerintem kifejezetten jó vétel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 28.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, PEG-4

Lauric Acid ti I eu 4 1

Nyolc szénatomból álló zsírsav, mely természetes módon megtalálható több emlős állat tejében, valamint kisebb mennyiségben az kókusz olajban és a pálma olajban.A CosIng besorolása szerint az összetevő tisztító, emulgeáló, felület aktív anyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) funkciót tölt be a kozmetikumokban.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak