Lovely

Ár:   649 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nicolebunny, az összetevőket feltöltötte: eszti0607, Módosítva: 2020. július 9.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Új generációs átlátszó fedőlakk. Tökéletes ragyogást és akár 7 napos tartósságot biztosít. Kiemeli a körömlakk színét, és egyedülálló 3D-s hatást ad neki, így a szín mélyebb és intenzívebb lesz. Védelmet nyújt a mechanikai sérülések ellen is.

Ár: 800 Ft , Eladó: fruzskai
Állapot: 2-3-szor próbált, Helyszín: Budapest VIII., fizetés: személyes átvétel Budapesten

szzh01

2021. szeptember 2.

Az eddigi legjobb fedőlakkom! Nagyon tartós, szép fényes felületet ad, intenzívebbé teszi a körömlakk színét. Valamint az elrontott, kicsit recésen száradt vagy a nem tökéletesen megszáradt, mintásan benyomódott bemattult lakkot is egy ecsetvonással fantasztikusan szépen kijavítja, szép összefüggő fényes felületet létrehozva. A megfáradt, "öreg" lakkot is friss hatásúvá teszi. Mindezt anélkül, hogy oldná az alatt lévő lakkot.8 ml-es üvegcse szuper áron, kitűnő ár-érték arányban. Minimum 5 csillag!

UPDATE: Közel 1 év telt el, és még mindig van az üvegem alján egy kevés, továbbra is maximálisan elégedett vagyok vele. Kézre és lábra is ezt használom; igaz, nem vagyok nagy lakkozós, kézen csak egy halvány rózsaszín körömerősítőt szoktam használni meg ezt, lábamon viszont egész évben vörös a körmöm, ami felett ezt használom, a szín felfrissítésre is. A végére már eléggé besűrűsödött, már többször cseppentettem bele lakk hígítót, amit jól bír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 2.

BKJ

2021. június 19.

Itteni vélemények alapján vettem meg. Fontos volt, hogy olyan fedőlakkot vegyek, ami a helyi drogériákban is megtalálható, és persze jó véleményeket kap. Erre esett a választásom, és abszolút kedvenc lett! Szép fényes, hamar szárad, 3-5 napot kibír takarítással, mosogatással. És ami a legfontosabb: nem buborékosodik, nem szedi fel a színes lakkot, gyorsan szárad. Az előző fedőlakkom rendesen megkeserítette az életemet, most meg boldogság van. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 19.

potimano

2021. február 18.

Kedvenc fedőlakkom! Az évek során rengeteg különböző márkát és terméket kipróbáltam, de egyértelműen ez vált be a legjobban. Nagyon szép fényes felületet ad a körömnek, tényleg segít megelőzni a körömlakk lepergését, és nagyon gyorsan szárad. Ráadásul az ára is nagyon kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 18.

Vicus

2020. november 25.

Ecsete nem a kedvencem, hamar csíkos lesz az alatta lévő lakk, ha nem elég gyors az ember, mert gyorsan feloldódik az alsóbb réteg. Ettől eltekintve bevált, tényleg gyorsan szárad, viszont azért géllakkos kinézetet nem ad, mint egy-két másik fedőlakk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 25.

Plusskutya

2020. május 10.

Bevallom, nem ismerem a márkát, és a fedőlakk ára alapján nem is reméltem komoly teljesítményt.
Fényes fedőlakkot kerestem, mert bár van itthon jópár a ragyogó makulátlan fényesség ígéretével, de egyik sem váltja be, nem tükörfényesek, inkább a matt és a fényes közé tenném őket. Sőt, az aljasabbak még az alattuk lévő körömlakkot is oldják, grrr...
X-edik próbának ezért az árért gondoltam belefér, és láss csodát, a körmöm felszíne tényleg ragyog, nem oldja az alatta lévő körömlakkot és az RDeL Young cseppentős lakkszárítójával nagyon jól működik. Olyan, mintha géllakk lenne a körmeimen. Megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 10.

kikolett

2019. november 9.

Tökéletes fedőlakk, olcsó, nem oldja fel az alatta lévő festéket, mint sok más átlátszó lakk és kb. 1 hétig sértetlen marad. Azt tudja, amit vártam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 9.

blackberry

2019. szeptember 30.

Eddigi legjobb fedőlakk amit próbáltam. Az ára nagyon baráti ezért a teljesítményért. 4-5 napig simán bírja a strapát lepattogzás nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

sarahL

2019. augusztus 13.

Végre!! :) az essence kivont fedőlakkja óta nem találtam ilyen jó fedőlakkot. Gyönyörű fényt ad a körmöknek és nagyon tartóssá teszi a körömlakkot. Nem válik fel, nem buborékosodik és az ára is szuper!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

agee89

2018. december 17.

Ha tehetném, többet is adnék a termékre, mint 5 csillag. :) Nagyon szeretem, nekem nagyon bevált. Számomra valóban hozza a papírformát, fényt és 7 napos tartósságot ad az alá felvitt lakknak. Az illata, textúrája is tetszik, könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

Csutak

2018. október 27.

Akciósan szereztem be a rossmannban és azt kell mondjam, eddig lekörözi az oriflame gél fedőlakkját. Gyorsan szárad, nekem egy fürdést is kibírt, nem mattult le a lakk a körmeimen. Tartósságát tekintve sem tudok rá panaszkodni, tehát maximális csillagot adok neki. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 27.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, MEK
Színezékek: CI 60725

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

MEK i

Szintetikus színező anyag. (Lila)