Lovely

Ár:   649 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nicolebunny, az összetevőket feltöltötte: eszti0607, Módosítva: 2020. július 9.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Új generációs átlátszó fedőlakk. Tökéletes ragyogást és akár 7 napos tartósságot biztosít. Kiemeli a körömlakk színét, és egyedülálló 3D-s hatást ad neki, így a szín mélyebb és intenzívebb lesz. Védelmet nyújt a mechanikai sérülések ellen is.

Plusskutya

2020. május 10.

Bevallom, nem ismerem a márkát, és a fedőlakk ára alapján nem is reméltem komoly teljesítményt.
Fényes fedőlakkot kerestem, mert bár van itthon jópár a ragyogó makulátlan fényesség ígéretével, de egyik sem váltja be, nem tükörfényesek, inkább a matt és a fényes közé tenném őket. Sőt, az aljasabbak még az alattuk lévő körömlakkot is oldják, grrr...
X-edik próbának ezért az árért gondoltam belefér, és láss csodát, a körmöm felszíne tényleg ragyog, nem oldja az alatta lévő körömlakkot és az RDeL Young cseppentős lakkszárítójával nagyon jól működik. Olyan, mintha géllakk lenne a körmeimen. Megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 10.

kikolett

2019. november 9.

Tökéletes fedőlakk, olcsó, nem oldja fel az alatta lévő festéket, mint sok más átlátszó lakk és kb. 1 hétig sértetlen marad. Azt tudja, amit vártam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 9.

blackberry

2019. szeptember 30.

Eddigi legjobb fedőlakk amit próbáltam. Az ára nagyon baráti ezért a teljesítményért. 4-5 napig simán bírja a strapát lepattogzás nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

sarahL

2019. augusztus 13.

Végre!! :) az essence kivont fedőlakkja óta nem találtam ilyen jó fedőlakkot. Gyönyörű fényt ad a körmöknek és nagyon tartóssá teszi a körömlakkot. Nem válik fel, nem buborékosodik és az ára is szuper!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

agee89

2018. december 17.

Ha tehetném, többet is adnék a termékre, mint 5 csillag. :) Nagyon szeretem, nekem nagyon bevált. Számomra valóban hozza a papírformát, fényt és 7 napos tartósságot ad az alá felvitt lakknak. Az illata, textúrája is tetszik, könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

Csutak

2018. október 27.

Akciósan szereztem be a rossmannban és azt kell mondjam, eddig lekörözi az oriflame gél fedőlakkját. Gyorsan szárad, nekem egy fürdést is kibírt, nem mattult le a lakk a körmeimen. Tartósságát tekintve sem tudok rá panaszkodni, tehát maximális csillagot adok neki. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 27.

black_cico

2017. szeptember 20.

ez a legjobb gél fedőlakk a világon!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

ez a legjobb gél fedőlakk a világon!

RCC

2017. május 29.

Nem teljesen vagyok elégedett vele, jobbra számítottam.
Ami jó benne, hogy hamar szárad és szép fényt ad a körmöknek.Tényleg hasonlít a végeredmény a gél lakkhoz és elég olcsó is.

Viszont nagyon szúrós, ragasztóhoz hasonló illata van. Elég nehéz eltalálni a mennyiséget, mert ha kevés nagyon csíkos és olyan mintha ragasztó folyt volna rá. Ha meg kicsit több lakk van az ecseten a köröm hegyén összeáll és nem lesz szép sima az eredmény.
Alapból elég tartós körömlakkokon próbáltam eddig, szóval nem tudom mennyire igaz a 7 napos tartósság, mivel fedőlakk nélkül is kibírnak annyit a lakkjaim. Ellenben a sérülések ellen nem sokat véd.

A másik ami nekem valamelyest pozitívum (habár lehet negatívumnak is tekinteti), hogy hiába száradt meg a lakk alatta ahogy felkenem mégis olyan alatta, mintha még nedves lenne. Igazból ez annyiból jó, hogy ki lehet vele javítani, ha kissé buborékos a körömlakk vagy "párnalenyomatos", míg a többi fedőlakk ezeket nem tünteti el. De pont ezért lehet negatívum, mert a szépen festett színes körömlakkot sikerült már vele elrontanom, mert "felszedte" a lakkot és csíkos lett.

Nem hiszem, hogy újra veszem, de azért ami van még belőle elkenegetem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

Nem teljesen vagyok elégedett vele, jobbra számítottam.

Nem hiszem, hogy újra veszem, de azért ami van még belőle elkenegetem.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, MEK
Színezékek: CI 60725

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

MEK i

Szintetikus színező anyag. (Lila)