Lovely

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   5,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 19.

Kiszerelés:   5,5 g
Lelőhely:   Rossmann

Átlátszó porpúder 35% bambuszhajtás-kivonattal, ami felszívja a felesleges faggyút, hosszú órákra biztosítva a matt bőrt a hibátlan smink érdekében.

Ár: 400 ft , Eladó: ANDREAA
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: ajánlott posta, foxpost vagy személyesen átvehető Nyíregyháza Korzónál
Ár: 500 Ft , Eladó: creammaniac
Állapot: néhányszor használt, Helyszín: Budapest XIII. , fizetés: Postán maradó ajánlott levél

Maria2n

2020. szeptember 10.

1-nek elmegy :) nyáron pár óráig okés de utána átfénylik a bőr. Télen/hűvösebb időszakokban mikor alapból nem izzad/fénylik át úgy a bőr akkor teljesen jó. Abszolut baráti ára van, a dobozt kinyitva hirtelen megcsap a tömény vanília illat (ami számomra nem zavaró) de felvitelt követően rövid időn belül elillan, bár van hogy kicsit még érzem magamon később.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 10.

SchmelczerKitti

2019. október 21.

Szuper kis termék. Imádom. Nagyon jól mattít és nem hagy réteges érzést a bőrön mint úgy általában a púderek szoktak. Nagyon tetszik hogy színtelen és nem színezi el az alapozó színét. Pont amire szükségem van. És még az illata is szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 21.

Csipetke

2019. október 16.

Nekem az illata egy kicsit sok. De mivel jól működik a mindennapokban így elnézem neki. Most már, hogy nincs negyven fok így már annyira nem fénylik az arcom, de nyáron szerintem kevés lenne. Így a télen elhasználom. De ennyiért nagyon megéri és szép kis termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 16.

kisbogar32

2019. október 12.

Az illata picit erős, de nem zavaró, jól működik, szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 12.

Az illata picit erős, de nem zavaró, jól működik, szeretem.

Cuteamy

2019. július 29.

Én nagyon szeretem az illatát, nagyon jó fedése van és mattít, szem alá,T vonalban használom, minden napos használatban van, ár-érték arányban nézve nagyon nagyon jó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 29.

Mia0602

2019. július 19.

Ez az első színtelen púderem, úgyhogy viszonyítási alapom nincs. Tetszik, hogy nem hagy réteget az arcomon, láthatatlanul fed és mattít. Csak szem alá a korrektorra és a T zónában használom, de nekem tökéletes. Felbontás után 12 hónapig használható, de nem hiszem hogy el fog fogyni, pedig minden nap használom. Csodás vanília illata van, de ez lehet nem tetszik mindenkinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 19.

Emma91

2019. május 22.

Nagyon finom illata van, jól fixál és mattít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Nagyon finom illata van, jól fixál és mattít.

Dortya

2019. május 22.

Szeretem, a bőrszínű változat van meg belőle, de nem az igazi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

Szeretem, a bőrszínű változat van meg belőle, de nem az igazi.

v1v13n

2019. május 21.

Imádom az illatát, finom kis porállagú púder. Szeretem, ár/érték arányban nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 21.

Nomumutoday

2018. december 27.

Igazán zsíros bőrtípusra ez a legjobb púder! Az illata az elején nagyon zavart, de pár nap alatt meg lehet szokni, és most már kifejezetten szeretem.
Nem lesz tőle hófehér a bőr, a mattság pedig szinte egész napra megmarad. Az én bőrömet nem szárítja, a pórusokat sem tömíti el, vakolat hatást sem eredményez, mint a színezett púderek. Fél éve használom, kb. fele van még meg, ár érték arányban is nagyon jó, remélem sosem fogják kivonni a forgalomból.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

Hidratálók: Magnesium Stearate