Lovely

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dotdorothea, Módosítva: 2021. augusztus 19.

Lelőhely:   Rossmann

Matt bronzosító púder kakaómag-kivonattal. Könnyen alkalmazkodik bármely bőrtípushoz, egyenletes és természetes barnaságot kölcsönöz. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Parabénmentes.

4 változatban kapható

viki10

2022. augusztus 4.

Annyira megszerettem most, hogy csak ezt használom. Szeretem az illatát és szépen eldolgozható a lealapozott bőrömön. Látszólag nem fogyott semmi se pedig napi szinten használom több hónapja. Hófehérke vagyok, vele csalok barnaságot és kontúrokat az arcomra. Szerintem természetes a végeredmény. Végre valami, ami nem sárga mint a téglapor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 4.

Szelina03

2022. május 17.

Nagyon pigmentált annak ellenére hogy elsőre nem tűnik annak. Minden nap használom már több mint egy éve, és még mindig megvan a fele. Az illata isteni csokis. Mindenképpen újra fogom venni ha majd egyszer elfogy

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 17.

wayerwanda

2022. április 7.

Itteni vélemények ellenére nekem nem tűnt hű, de pigmentáltnak, de ez nem akkora baj, mert így legalább nem olyan könnyű túlzásba menni vele. (Hozzáteszem, ezenkívül más bronzosítót nem nagyon használtam.) Bár azért így építgetni kell. Nagyon laza ecset nem is jó hozzá, kicsit sűrűbbel jobb. De szépen néz ki az arcon, és a színe is tök jó. Ráadásul pont egy éve vettem glamour napokon, azóta mást nem is használtam, és még mindig rengeteg van benne, épphogy használtnak tűnik, úgyhogy ez kb évekig jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 7.

misshkitty701

2022. március 7.

Nagyon jó termék, természetes színekben kapható, nem lesz narancssárga tőleg az ember feje. Nagyon puha, könnyen eldolgozható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 7.

Viktoria_fks

2021. november 10.

Nagyon szeretem. Mindennapos használatra akartam egy olcsó de jó bronzosítót. Régebben is szemeztem már ezzel a cuki csomagolású termékekkel, de el olvastam az itteni véleményeket, így őt hoztam haza magammal.
1700-1900 Ft körül van, ha jól emlékszem.
Nagyon pigmentált, gyönyörű színe van, és nagyon tartós. Illetve nagyon finom illata van.
Abszolút jó vétel volt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 10.

1700-1900 Ft körül van, ha jól emlékszem.
Abszolút jó vétel volt :)

Sz_Réka

2021. július 21.

Szép színe van, végre nincs narancsos mellékhatás. Az eddig használt bronzerek miatt rutinból nagy lendülettel tunkoltam az ecsetet. Hát... ma elég bronzos voltam 😄 Jól pigmentált, óvatosan kell vele bánni. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 21.

kovacsanett43

2021. július 9.

Egy sminkes YouTuber lánynál láttam, egyből ki is próbáltam. Nagyon szép, de elég kevés belőle, ellenkező esetben úgy néz ki az ember lánya, mintha beleesett volna a festékes vödörbe. :) Elég tartós, szépen lehet vele dolgozni, gyönyörű a csomagolása, isteni az illata. Utána meg is vettem a világosabb verziót, majd a fehércsokis változatát. Nyilván nagyon lassan fogy, de ha egyszer elhasználom, tuti újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 9.

MissSejla

2021. július 3.

Egesz jo, nagyon snatched fejet tudok vele magamnak csinálni. Nem narancsszinu

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

Egesz jo, nagyon snatched fejet tudok vele magamnak csinálni. Nem narancsszinu

BPetra22

2021. július 3.

Jó kis brozosító, nem kell belőle sok és szépen mutat az arcon :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 3.

Jó kis brozosító, nem kell belőle sok és szépen mutat az arcon :)

adriennroka

2021. június 22.

Jó az illata, àllaga. Sokáig elég, könnyen felvihető, elég belőle kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 22.

Jó az illata, àllaga. Sokáig elég, könnyen felvihető, elég belőle kevés.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Ánizs illatú anyag. Legyakrabban parfümökben találkozhatunk az összetevővel. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.