Lovely

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dotdorothea, Módosítva: 2019. február 5.

Lelőhely:   Rossmann

Matt bronzosító púder kakaómag-kivonattal. Könnyen alkalmazkodik bármely bőrtípushoz, egyenletes és természetes barnaságot kölcsönöz. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Parabénmentes.

4 változatban kapható

Ár: 800 ft , Eladó: lillasz24
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, IV., fizetés: Személyes átvétel Budapesten (preferált helyszínek: 4.,13.,15. kerület valamint a 3-as metro vonala)

eszti0607

2020. július 7.

Nekem a Dark Chocolate van meg. Azért vettem meg, hogy legyen a bőrömnél színénél jóval sötétebb bronzerem, ami nem ez lesz. A formulája egyébként tetszik az illata csokis, végülis szépen építhető és eldolgozható, de nem hiszem hogy újra fogom venni, ha egyszer elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 7.

eprecske1988

2020. július 7.

Nekem a Milky Chocolate változat van meg, imádom. Csak a tégely fölé hajolva lehet érezni a fincsi csoki illatot, de nem baj. Nagyon szép matt színe van, szépen eldolgozható, igazi csoda kb. 1000 ft-ért. Előtte fényes bronzerem volt, de ez sokkal jobb. Jó a csomagolás, sokáig kitart. Az, hogy mennyire tartós, sokmindentől függ. Mondanám, hogy biztos újraveszem, de olyan kevés kell egy alkalommal, hogy hamarabb romlik meg, mint elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

bugeyes

2020. július 1.

Bronzosító mániás vagyok egyszerűen, de ez a termék eddig kimaradt az őrült vásárlásaim sorából. Azt mondani sem kell, hogy árban szuper és egyébként ezzel együtt nagyon király. Teljesen könnyen és szépen használható, építhető, pigmentált, de nem olyan őrült módon, hogy foltos legyen a felvitelnél, ha véletlenül jobban megszalad az ecset. Eddig folyton a high end márkák bronzosítóit hajkurásztam, viszont ez a termék egészen meggyőzött. Amit negatívumként tudok egyedül felhozni, hogy lehetne tartósabb is, de az is az igazsághoz tartozik, hogy a drágább termékeimnél is tapasztaltam ugyanúgy, hogy nap végére kissé megkopik a színük. Én megelőlegezem az 5*-ot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

ildi95

2020. június 21.

Az első bronzosítóm. Nem bántam meg a vételt. Alapvetően nem szeretem a túl erős termékeket, éppen ezért a Toffee árnyalat nagyon kellemes, építhető, ezért igazán természetes lesz a végeredmény.A tárolója is nagyon jól bírja. Már lassan egy éve használom, alig akar fogyni. Nagyon jó vétel volt!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 21.

liliana95

2020. június 16.

Imádom ezt a bronzosítót. Nagyon szép a színe, nem narancssárga, természetes, jól pigmentált, építhető. Jobb, mint sok drágább termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

SHE

2020. június 11.

Sajnos teljesen láthatatlan, akármivel próbálkoztam felvinni, kukában végezte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 11.

Sajnos teljesen láthatatlan, akármivel próbálkoztam felvinni, kukában végezte.

biuskam

2020. június 10.

Imádom. Olcsó, jó minőségű. Nem a legpigmentáltabb amivel valaha találkoztam, de ennyi pénzért senki ne is várjon tőle többet. A halotti sápadt fehér bőrömre is tökéletes a színe! Csak ajánlani tudom mindenkinek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 10.

TRittaa

2020. június 8.

Imádom az illatát, jó minősègű ecsettel szèpen el lehet dolgozni, természetes hatású (nem matt- maszk). Órák elteltével is szépen a helyèn marad.
A csomagolásával is abszolút elègedett vagyok, többszöri használat után is jól becsukódik és utaztatás hatására sem törik össze benne a termék.
Viszont javasolom, hogy válasszatok bátran sötétebb színt, mert az én közepes árnyalatú bőrömhöz pl a "creamy chocolate" árnyalat szinte láthatatlanul világos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 8.

vikimaja

2020. június 4.

Alig lehet felvenni ecsettel és nagyon nehezen lehet eldolgozni. Nem tudtam sajnos elhasználni pedig nagy reményeket fűztem hozzá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 4.

Timi0102

2020. május 17.

Imádom ezt a bronzert, nagyon szépen mutat az arcon, pigmentált, egyáltalán nem foltos. Az illata is isteni, ami egy hatalmas plusz pont. Emellett kb. két éve minden nap őt használom, és egyszerűen nem akar fogyni, egy kis mélyedést sem látok benne. Tehát nagyon megéri, sokáig hű társa lesz az embernek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol