Lovely

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dotdorothea, Módosítva: 2019. február 5.

Lelőhely:   Rossmann

Matt bronzosító púder kakaómag-kivonattal. Könnyen alkalmazkodik bármely bőrtípushoz, egyenletes és természetes barnaságot kölcsönöz. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Parabénmentes.

4 változatban kapható

🍫Lovely Chocolate Bronzer, Milky chocolate színben 800Ft
Ár: 800 Ft + pk , Eladó: csillagvirag87
Állapot: Párszor használtam, Helyszín: Budapest XXII, XI, II , fizetés: Személyes átvétel megbeszélés alapján vagy CSAK Magyar Posta előre utalással.
palvivien0320

2019. november 14.

Csodaszer tényleg!
1 hónapja vehettem a Rossmannban kiárusítva 400, még egyszer leírom: NÉGYSZÁZ forintért! (minden ennyibe került! )

Nagyon szép színe van, tartós, nem porzik, szépen el lehet dolgozni ecsettel!
Nekem mind a 3 szín megvan, most a Toffee a kedvenc, minden nap használom és lassan fogy.
Az eredeti árát is megéri!
Érdemes kipróbálni a Lovely termékeket, olcsók viszont nagyon jó a minőségük! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

Csodaszer tényleg!

Nagyon szép színe van, tartós, nem porzik, szépen el lehet dolgozni ecsettel!
Az eredeti árát is megéri!

sandyca

2019. november 14.

Elég szkeptikusan vettem meg, hogy valószínűleg nem lesz jó. De nagyon kellemes csalódás volt, megvettem egy sötétebb árnyalatát és egy világosabbat is. Gyönyörűen eldolgozható, nem foltos, illata szuper, tartós is. Nagyon porzik. Ezen kívül más negatívumot nem tudnék felhozni. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

lillad2000

2019. november 7.

nagyon könnyen el lehet dolgozni, nagyon szép tartós végeredményt ad. illata is isteni!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 7.

HHH97

2019. november 7.

Olyan világos színű bronzosítót kerestem, aminek nincs narancssárgás beütése, és ebben a termékben ezt megtaláltam. Könnyű a felvitele, a világos színe miatt soha nem tudok belőle túl sokat az arcomra rakni. Lehet, hogy nyárra egy árnyalattal sötétebb kell, de annak beszerzésénél is maradok ennél a típusnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 7.

klorosluca

Korcsoport: < 18
2019. október 28.

Annyira nem jött be ez a temék. El vagyok vele de ha nem elég ügyes az ember könnyen foltosra sikerülhet a végeredmény. Türelmet és aprólékosságot igényel. Az illata nagyon mű viszont a csomagolás imádnivaló. Összeségében egyszer jó volt de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. október 28.

SchmelczerKitti

2019. október 21.

Nekem nagyon jól működik. A legjobb bronzosito amit eddig használtam. Szerintem nagyon finom illata van, nem túl erős, nem túl tömény. Bár az arcon már egyáltalán nem érződik. Ami nem akkora tragédia igazából. Az én borszinemhez pont tökéletesen illik. Szép, egységes, mattít. Nagyon jól el lehet dolgozni. Nekem nagyon jól bevált és még az ára is szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 21.

annafarkas

2019. október 18.

Az illata a dobozban nem fogott meg, elég tömény és mű volt. De gondoltam megér egy próbát, annyira sokan mondják, hogy megéri. Kipróbálva már nagyon tetszett, az ecseten már kellemes csokis illata van és nekem pozitív hogy az arcomon már nem érződik az illat, így nem csoki illatú az arcom. Viszonylag tartós és a megfelelő ecsettel jól el is lehet dolgozni, természetes a végeredmény. Árához képest szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 18.

Terkabarka

2019. október 16.

Az itteni sok jó vélemény miatt vettem meg Glamour kuponnal, de hogy őszinte legyek, egyáltalán nem vagyok tőle elájulva.
Az illata nagyon mű, a minősége kb az árának megfelelő, tehát nem a legjobb. Elég pigmentált, talán pont emiatt is nehéz szépen felvinni, könnyen foltosra sikerül. Nem sárga, ez mondjuk előny, de kicsit koszos hatású a színe.
A Trend It Up sun burst bronzere sokkal-sokkal jobb termék, a színe is jobban el van találva és a mennyiségét tekintve az ára is alacsonyabb, én inkább azt ajánlom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 16.

ppetruc

2019. október 15.

Két árnyalatban is beszereztem, nagyon tetszik a textúrája, szépen építhető, rajtam nem sárgás. Megy az 5 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 15.

yukari99

2019. október 10.

A banana árnyalat van meg, szuper kis termék teljesen megérte az árát.
Sajnos nálunk a Rossmanba már nincsenek lovely termékek, de majd a Pinkpandáról pótlom amire fáj a fogam. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 10.

A banana árnyalat van meg, szuper kis termék teljesen megérte az árát.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol