Lovely

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dotdorothea, Módosítva: 2019. február 5.

Lelőhely:   Rossmann

Matt bronzosító púder kakaómag-kivonattal. Könnyen alkalmazkodik bármely bőrtípushoz, egyenletes és természetes barnaságot kölcsönöz. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Parabénmentes.

4 változatban kapható

Ár: 1000 Ft , Eladó: vikiihalasz
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Sz_Réka

2021. július 21.

Szép színe van, végre nincs narancsos mellékhatás. Az eddig használt bronzerek miatt rutinból nagy lendülettel tunkoltam az ecsetet. Hát... ma elég bronzos voltam 😄 Jól pigmentált, óvatosan kell vele bánni. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 21.

kovacsanett43

2021. július 9.

Egy sminkes YouTuber lánynál láttam, egyből ki is próbáltam. Nagyon szép, de elég kevés belőle, ellenkező esetben úgy néz ki az ember lánya, mintha beleesett volna a festékes vödörbe. :) Elég tartós, szépen lehet vele dolgozni, gyönyörű a csomagolása, isteni az illata. Utána meg is vettem a világosabb verziót, majd a fehércsokis változatát. Nyilván nagyon lassan fogy, de ha egyszer elhasználom, tuti újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 9.

MissSejla

2021. július 3.

Egesz jo, nagyon snatched fejet tudok vele magamnak csinálni. Nem narancsszinu

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

Egesz jo, nagyon snatched fejet tudok vele magamnak csinálni. Nem narancsszinu

BPetra22

2021. július 3.

Jó kis brozosító, nem kell belőle sok és szépen mutat az arcon :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 3.

Jó kis brozosító, nem kell belőle sok és szépen mutat az arcon :)

adriennroka

2021. június 22.

Jó az illata, àllaga. Sokáig elég, könnyen felvihető, elég belőle kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 22.

Jó az illata, àllaga. Sokáig elég, könnyen felvihető, elég belőle kevés.

valamijoonev

2021. május 2.

Édes csokis illat, tartós, szépen eldolgozható.:) ennél több nem kell

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 2.

Édes csokis illat, tartós, szépen eldolgozható.:) ennél több nem kell

zsofi008

2021. április 25.

Nagyon megvagyok vele elégedve. Pigmentált, könnyen felvihető,sokáig elég. Nagyon jó és olcsó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 25.

gyongyikeolasz

2021. április 9.

A cuki csomagolása fogott meg. Nagyon szépen el lehet dolgozni és az illata nagyon csokis amit imádok. Egyetlen negatívuma hogy nem olyan tartós a bőrömön de ennyi pénzért nem is várom el hogy estig tartson. A Toffee árnyalatban van meg. Szemfestéknek is szoktam használni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 9.

bberni4

2021. március 14.

Nehezen választottam árnyalatot, úgyhogy kettő is velem jött. szuper, jól eldolgozható bronzer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 14.

Vini13

2021. március 9.

Nagyon jó kis termék. Ár-értek arányban nagyon megéri.
Csoki illata van, tartós, szép természetes színt ad, és nagyon sokáig elég volt. (Legalább másfél évig használtam)
Csak amiatt nem vettem újra mert szerettem volna másféle bronzosítókat is kipróbálni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 9.

Nagyon jó kis termék. Ár-értek arányban nagyon megéri.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol