KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lovely

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dotdorothea, Módosítva: 2017. március 21.

Lelőhely:   Rossmann

Matt bronzosító púder kakaómag-kivonattal. Könnyen alkalmazkodik bármely bőrtípushoz, egyenletes és természetes barnaságot kölcsönöz. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Parabénmentes.

2 változatban kapható: Milky Chocolate és Dark Chocolate

Ár: 650 Ft , Eladó: csillsoul
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy postával küldöm
Lovely ,,Creamy" Chocolate Bronzer
Ár: 900 , Eladó: skin
Állapot: Új, Helyszín: --, fizetés: Bank posta

NagyVani

Korcsoport: < 18
2018. október 21.

Szuper kis bronzosító:)nekem a milky chocolate árnyalat van meg és tetszik benne,hogy egyáltalán nem sárgás és szépen pigmentált, tartós. Minden nap ezt használom.

NagyVani
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. október 21.

breku

2018. október 16.

Engem egy kicsit zavar az illata, sminkben jobb szeretem az illatmenteseket. Egyébként teszi a dolgát, szép színű és tartós. Nekem a legvilágosabb van meg, de még ezzel is csínján kell bánni, mert ha sokat visz fel az ember akkor nehéz korrigálni.

breku
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 16.

Nihan

2018. október 12.

Szeretem nagyon. Kontúrként használom a sötét barna árnyalatot. Plusz pont még, h matt hatása van.

Nihan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

alexandraporcelain

2018. október 12.

Nagyon szeretem, bár néha könnyű megcsúszni vele.

alexandraporcelain
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 12.

Nagyon szeretem, bár néha könnyű megcsúszni vele.

barbigirl21

2018. október 1.

Nagyon szerettem eleinte, isteni az illata, jó az állaga, hatalmas adag,jól pigmentált.Talán túl jól is! Párom jegyezte meg, hogy kicsit fura az arcom :D Kreolos bőrömön is néha sikerült vele túlzásba esnem, erős, matt színe miatt nehéz korrigálni felvitel után. Sárgás egy kicsit, pedig úgy akartam szeretni :( Ráadásul kb. 2 hónapja vettem észre, hogy mitesszerek jelentek meg az arcomnak azon a részén, ahol kontúrozni szoktam vele (egyébként legalább fél éve megvan már). Most pár hete már nem használom, nagyon remélem, hogy kitisztul a bőröm. Szomorú vagyok, ha emiatt nem tudom elhasználni, de megkönnyebbülnék, ha kiderülne, hogy ő az oka a kis pöttyöknek. Tartóssága rendben van, de személyes okokból csak 3 csillagot tudok neki adni. Most keresek egy másik bronzosítót, maradok a fényes/csillámos hatású termékeknél inkább.

barbigirl21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 1.

SminkesAnyuci

2018. augusztus 12.

Toffee Chocolate árnyalatot használom, nekem nagyon bevált, szép matt, nem narancssárgás a bőrömön, és a téli és nyári színemhez is passzol. Könnyen túlzásba lehet esni vele, de minden nap szívesen használom, jó az illata. Óvatosan rétegezve, építgetve kontúrozom vele az arcom a csont alatt, és az orromat is. Sminkfixálóval egész nap fent marad ha nem nyúlok hozzá.

SminkesAnyuci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

stripedpanda

2018. augusztus 10.

A Toffee Chocolate árnyalat van meg, mert nagyon világos a bőröm, nem mertem sötétebbet venni, de a Milky Chocolate-tel is szemeztem, annyira szép színe van. Az illata inkább sütis mint csokis, de nagyon finom, nem zavaró, bár elég erősen érezni sminkelés közben, lehet van, akinek ez nem tetszene. A csomagolását nagyon szeretem, kis helyen elfér és nem is kell félnem, hogy összetörik, elég praktikus. Rajtam nem túl narancssárgás, viszont néha foltos volt a végeredmény, de miután megtaláltam hozzá a megfelelő ecsetet, már ez sem probléma. Sminkfixálóval nekem egész nap szépen fent marad.

stripedpanda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

zsofi02

2018. augusztus 8.

Nagyon szeretem, nekem inkább kontúrként vált be. A végtelenségig elég egy "csomag" és az ára is kedvező, az illata meg nyamiiii.

zsofi02
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

evetish

2018. augusztus 7.

Szerettem volna végre egy bronzosítót, ami nem kelt sárgás hatást. Tetszik a színe, az illata, és praktikus a csomagolása. Azonban nekem a felvitelével meggyűlik a bajom, ha keveset viszek fel, akkor alig látszik, ha pedig picit többet, koszos hatást kelt, nagyon nehéz eldolgozni (próbáltam ecsettel, szivaccsal stb), és sajnos foltos marad, akárhogy próbálkozom. Akartam szeretni, de nem vált be..

evetish
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

bogcsii

2018. augusztus 7.

A legsötétebb árnyalat van meg, de sajna nagyon ki csapta a bőröm azon a részen ahova fel festettem , jött sok pattanás oda:/ pedig nagyon akartam szeretni de sajna így nem tudom

bogcsii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol