KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lovely

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dotdorothea, Módosítva: 2017. március 21.

Lelőhely:   Rossmann

Matt bronzosító púder kakaómag-kivonattal. Könnyen alkalmazkodik bármely bőrtípushoz, egyenletes és természetes barnaságot kölcsönöz. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Parabénmentes.

2 változatban kapható: Milky Chocolate és Dark Chocolate

Ár: 1000 , Eladó: pilleriin
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Vogue83

2019. január 22.

Nekem nem jött be. Nehéz eldolgozni, foltos. A színe inkább sárgás.
Egyszerűen nem szeretem, pedig az itteni vélemények alapján bíztam benne, de nem vált be.

Vogue83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 22.

Nekem nem jött be. Nehéz eldolgozni, foltos. A színe inkább sárgás.

Orchideadin

2019. január 12.

Érdekes módon a többi vélemény ellenére nekem nem igazán vált be. Nem mondom hogy rossz, de nem is jó! Nekem kicsit foltos mikor felviszem, sokáig kell eldolgoznom hogy szép legyen, és nincs erős színe ezért többet kell hasznalnom belőle mint más termékekből. A doboza cuki nagyon, érdekes viszonylag kellemes, de mű illata van. Viszont az ára miatt egyáltalán nem sajnálom hogy megvettem, de vannak sokkal jobbak ennél.

Orchideadin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 12.

victoriakokai

2018. december 25.

Imádom az illatát, szépen eldolgozható, pont jó árnyalat a bőrszínemhez (toffee chocolate).

victoriakokai
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 25.

vasariandi

2018. december 19.

Isteni csoki illata van. Nem egy rossz bronzosító, viszont nem is jó. Számomra nem elég pigmentált és kicsit narancssárgás színe lesz a felvitel során.

vasariandi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 19.

solyczi

2018. november 23.

Nagyon jól mattít, és imádom az illatát is

solyczi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

Nagyon jól mattít, és imádom az illatát is

lauracska

2018. november 8.

Hú, nagyon meglepődtem amikor a drogériában megláttam, ugyanis az itteni vélemények alapján vettem meg és sokan azt írták hogy elég sötét a milky chocolate árnyalat. Kipróbáltam a tesztert és meglepően világos volt a kezemen, de mondom egye fene megveszem. Ma reggel használtam először, és gyönyörűen lehet építeni, ráadásul elég sötét a bőrön - ha akarom, az illata pedig csodás, ja és MATT. szóval szuper. :) Remélem megmarad a hatása a későbbiekben is.

lauracska
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 8.

JustGlitter

2018. október 27.

A dark chocolate árnyalat elég sárgás, nem annyira sötét, mint gondoltam, úgyhogy vigyázni kell a kiválasztásánál. A többi nagyon szép, könnyen lehet vele kontúrozni, bár néha kicsit megcsúszok vele és akkor elég furcsa a végeredmény :) Elég nehéz utána már eldolgozni, inkább nagy mennyiségben könnyű felvinni, széles ecsettel.
Az illata valami isteni, de ha valaki nem szereti az erős illatú sminkeket, akkor nem ajánlanám, mert nagyon lehet közben érezni.
Nem irritálja a bőrt, bár szemkörnyéken nem próbáltam. Mindennapi használatra nagyon jó, tartós, ráadásul matt, úgyhogy ezért az árért, szinte tökéletes.

JustGlitter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 27.

annarebeka

2018. október 27.

Én egy nem sárgás hatású bronzosítót akartam, ezért megvettem a dark chocolate árnyalatban. Hát sajnos csalódás. Nagyon narancssárga, ami nyáron nem zavar, télen viszont elég hülyén néz ki...
Az illata elsőre kellemes, szem környékén viszont tényleg csíp egy kicsit az illatanyag miatt. Érzékeny bőrre nem ajánlanám.
Eldolgozni viszont szépen lehet, és kellően pigmentált is.

annarebeka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 27.

Eldolgozni viszont szépen lehet, és kellően pigmentált is.

NagyVani

Korcsoport: < 18
2018. október 21.

Szuper kis bronzosító:)nekem a milky chocolate árnyalat van meg és tetszik benne,hogy egyáltalán nem sárgás és szépen pigmentált, tartós. Minden nap ezt használom.

NagyVani
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. október 21.

breku

2018. október 16.

Engem egy kicsit zavar az illata, sminkben jobb szeretem az illatmenteseket. Egyébként teszi a dolgát, szép színű és tartós. Nekem a legvilágosabb van meg, de még ezzel is csínján kell bánni, mert ha sokat visz fel az ember akkor nehéz korrigálni.

breku
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol