Lovely

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: v.szilvia789, az összetevőket feltöltötte: Nussh, Módosítva: 2016. február 24.

Lelőhely:   Rossmann

RowenaC

2020. július 28.

Csomagolás: Egyszerű, mint maga a paletta is akar lenni.
Illat:-----------
Hatás: TRAGIKUS....TRAGIKUS....Alig lehet benne használni bármelyik színt is, hogy fogjon, totál átlátszóak. Semmit nem tudtam velük kezdeni, pedig tényleg nagyon sokat próbálkoztam vele.
Praktikusság: 12 szín van benne, egész jól elrendezve, én nekem ezzel spec nincs problémám.
Újra venném e: SEMMIKÉPPEN.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 28.

Csomagolás: Egyszerű, mint maga a paletta is akar lenni.
Illat:-----------
Újra venném e: SEMMIKÉPPEN.

scintilla

2020. június 30.

Én is csak néhány árnyalatot használok belőle. Kaptam ezt a palettát és ezért nem túl nagy az elvárásom. Engem nem zavar, hogy porzik és rejtett szemhéjjal
hamar mosómedvére hasonlítanék, ha túl sok szemfestéket használnék. Szépek a színek, de én, mivel sajnálom azokat a színeket, amiket nem használok, nem vennék ekkora palettát ilyen árnyalatnyi különbségekkel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 30.

Bananamilk

2020. június 29.

Nagyon olcsó termék, de ebben az esetben nincs pozitív csalódás a minőségét illetően. Egyszerűen használhatatlan, alig lehet belőlük használni legalább 2-3-at és azok se látszanak rendesen. Nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 29.

pilleriin

2020. április 27.

Ez...meg...mi...a....fene?!?!?! Csodaszép, gyönyörű színek, DE! Az egész palettáról csak 2 vagy 3 használható, de az is gyatra! Porzik, pigmentáltsága nulla! Kerüljétek el!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 27.

Formidable

2020. január 18.

Teljesen logikus, miért választják sokan ezt a palettát: sok szín van benne, hétköznapi és alkalmi smink is megvalósítható belőle, plusz irtó jó árban van - kinek ne tetszene ez az ajánlat? Én is így gondolkozva venném meg, ha nem lett volna benne már a Viszkok Fruzsi kedvencei neszeszerben, amit megvettem korábban, és nem lenne teszter, amit kipróbálhatok. De ha valaki szeretne egy jó kis palettát, ne ezt válassza - gyűjtsön rá még egy picit és vegyen inkább egy másikat, mert hiába van ilyen jó árban, nem éri meg kiadni rá. :( És hogy miért? Igen, 12 szín van benne - csakhogy a színek több, mint fele szinte nem is látszik, és amik látszanak, azok sem túl pigmentáltak. Szemhéjpúder funkciót nem tudnak ellátni szépen, túlságosan "sheer"-ek (átlátszó, áttetsző, talán ezek a legjobb szavak rá), és van amelyikkel nem érdemes próbálkozni, hogy rétegekben felépíted, veszett ügy... Irtózatosan kemény némelyik szín formulája, ujjal beleérve lehet érezni, hogy egyáltalán nem lágy vagy krémes, a többi pedig olyan, mint a kréta... Talán négy-öt színt találtam benne, amikre azt mondtam, hogy oké, ez valamire talán jó: a sötétebbek közül lehet egy-kettővel éppen kezdeni valamit, de az is melós, a világosabb csillogók közül talán kettő meg esetleg valami nagyon minimál, színtelen highlighternek elmegy, de ha összeszámolod, hogy igazából hány színt tudsz használni az egészből, akkor rájössz, hogy egy ennyi színt tartalmazó palettát jobb minőségben meg tudsz venni a teljes paletta árán. Szóval tényleg nem ajánlom, érdemesebb másik palettát nézni vagy előttem javasoltak ehhez hasonló, jobb minőségű palettákat is, amikhez még egy kis pénzt kell gyűjteni.
Azt azért hozzáteszem, hogy allergiás reakciót, irritációt nem okozott legalább, ezért két csillagot adok, de csak ezért. Amúgy szerintem pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 18.

Bettiful

2020. január 2.

Az első palettám amit vettem, mivel komolyabb sminkeket nem csinálok, illetve nem is tudok, nekem megfelelt. Főként a világosabb színeket használom, a csillámosak nagyon szépek, de van olyan benne ami alig látszik. Első palettának ajánlom, annak aki még csak kísérletezik a simnkeléssel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 2.

orsiborsi1989

2019. december 2.

Munkába elhasználgatom, de érdemesebb a revolution hasonló palettáját megvenni inkább. A színekből egy csomó konkrétan kopog, olyan kemény, használhatatlan.
Nem pigmentált, a barackosabb színekben valami összetevő irritálja a szemem. Így hogy a színek fele használhatatlan számomra, ez így kb. pénzkidobás. A festék szétporzik ecsettel, több megy a földre meg félre, mint amit az ecset amúgy felvesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 2.

pattelin

2019. augusztus 15.

Hát nekem nem ez az első palettám, kb negyedikként vettem meg, mert gondoltam alap. De tévedtem! Kicsit több pénzzért kapok olyan palettát, amiben nem ennyire hasonlóak a színek. És igen, mint ahogy már mások is írták porol és sok szín alig látszik! Nem az olcsósággal van bajom, van más olcsó és jó minőségű palettám és persze volt már drágább vacak palettám. Nekem ez nem jött be összességében, de azért még használgatom, mert van 1-2 jó szín.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

Klau16

2019. július 4.

Túl sok a hasonló szín. A pigmentáltsága elég rossz. Ennyi pénzből Revolution palettát is lehet venni, amibek sokkal jobb a minősége. Nem éri meg, pedig nagy reményeket fűztem hozzá, mert pár szín szép lenne belőle :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 4.

Bee028

2019. június 6.

Ez volt az első palettám amit magamnak vásároltam. Drágább palettára nem volt pénzem ezért ezt vettem meg. Amikor még nem foglalkoztam túl sokat a sminkeléssel addig jól működött a paletta, viszont amint elkezdtem egy kicsit jobban foglalkozni vele nem szerettem. Csináltam vele külön rózsaszín és külön arany sminket és szinte meg sem lehetett különböztetni a kettőt. A sima mindennapi egyszerű sminkekhez jó amikor épphogy csak felviszel egy kis színt, másra nem, mert nem jönnek ki úgy a színek, a textúra meg borzalmas és csomós. Úgy gondolom egy picikét több ráfordítással jobban megéri egy revolution redemption iconic 3 paletta, ugyanezek a színek vannak benne viszont minőségibb a termék, árban viszont nem sokkal drágább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Collagen, Hydrolyzed Silk
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Színezék. Piros.