Lovely

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: v.szilvia789, az összetevőket feltöltötte: Nussh, Módosítva: 2016. február 24.

Lelőhely:   Rossmann

Saku28

2021. szeptember 19.

Ajándék paletta volt, bár a kedvező ára miatt már gondolkodtam rajta, aztán sosem vettem meg mert nagyon sokáig eszembe sem jutott volna rózsaszín festék felé nyúlni. Leginkább az jut róla eszembe, hogy "tini paletta", amolyan gyakorló készlet, kicsit a játékszer és a valódi komoly felnőtt smink közötti átmenet, amit akár zsebpénzből is meg lehet venni és annyira nem feltűnő, hogy egy elnézőbb középiskolában szóljanak érte. Magyarán: nem túl pigmentált. Alappal sikerült egész jó hatást elérnem, de borzalmasan porzik és nem bírtam építeni. Egy színt fog meg az alap, nagyjából úgy is maradt, a többi csak pergett lefelé. Hétköznapi sminkehez elmegy, mert nem csíkozódott be, de látványosabb dologra alkalmatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 19.

kisTi

2021. július 18.

14-16 között jó ötletnek tűnt használni, ma már nem tenném, de szép emlékek kötnek hozzá :)
A csomagolás gagyi, a színek nem a legpigmentáltabbak, de szépek, harmonikusak és a világos bőrömön viszonylag jól is látszottak, de alap nélkül sosem próbáltam. Egyébként csíkban nem állt össze a nap végére sem, ez pozitív. Első kísérletezős palettának nem volt rossz, de ma már sokkal jobbak is vannak ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 18.

sziromniki

2021. március 4.

Szépen harmonizálnak a színek egymással, de nagyjából ennyi pozitívumot tudok mondani a palettáról. A színek nem pigmentáltak, sokat kell felépíteni, hogy látszódjon valami. A fényes festékeket ujjal sem tudtam szépen felvinni, nálam egyedül a vizes/fixáló sprays ecset vált be, úgy viszont tartósabb lett a végeredmény is.
Már lassan 5 éve használom, ennyi pénzért azt mondom, hogy megéri, de nem szívesen nyúlok érte a nehéz használata miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 4.

RowenaC

2020. július 28.

Csomagolás: Egyszerű, mint maga a paletta is akar lenni.
Illat:-----------
Hatás: TRAGIKUS....TRAGIKUS....Alig lehet benne használni bármelyik színt is, hogy fogjon, totál átlátszóak. Semmit nem tudtam velük kezdeni, pedig tényleg nagyon sokat próbálkoztam vele.
Praktikusság: 12 szín van benne, egész jól elrendezve, én nekem ezzel spec nincs problémám.
Újra venném e: SEMMIKÉPPEN.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 28.

Csomagolás: Egyszerű, mint maga a paletta is akar lenni.
Illat:-----------
Újra venném e: SEMMIKÉPPEN.

scintilla

2020. június 30.

Én is csak néhány árnyalatot használok belőle. Kaptam ezt a palettát és ezért nem túl nagy az elvárásom. Engem nem zavar, hogy porzik és rejtett szemhéjjal
hamar mosómedvére hasonlítanék, ha túl sok szemfestéket használnék. Szépek a színek, de én, mivel sajnálom azokat a színeket, amiket nem használok, nem vennék ekkora palettát ilyen árnyalatnyi különbségekkel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 30.

Bananamilk

2020. június 29.

Nagyon olcsó termék, de ebben az esetben nincs pozitív csalódás a minőségét illetően. Egyszerűen használhatatlan, alig lehet belőlük használni legalább 2-3-at és azok se látszanak rendesen. Nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 29.

pilleriin

2020. április 27.

Ez...meg...mi...a....fene?!?!?! Csodaszép, gyönyörű színek, DE! Az egész palettáról csak 2 vagy 3 használható, de az is gyatra! Porzik, pigmentáltsága nulla! Kerüljétek el!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 27.

Formidable

2020. január 18.

Teljesen logikus, miért választják sokan ezt a palettát: sok szín van benne, hétköznapi és alkalmi smink is megvalósítható belőle, plusz irtó jó árban van - kinek ne tetszene ez az ajánlat? Én is így gondolkozva venném meg, ha nem lett volna benne már a Viszkok Fruzsi kedvencei neszeszerben, amit megvettem korábban, és nem lenne teszter, amit kipróbálhatok. De ha valaki szeretne egy jó kis palettát, ne ezt válassza - gyűjtsön rá még egy picit és vegyen inkább egy másikat, mert hiába van ilyen jó árban, nem éri meg kiadni rá. :( És hogy miért? Igen, 12 szín van benne - csakhogy a színek több, mint fele szinte nem is látszik, és amik látszanak, azok sem túl pigmentáltak. Szemhéjpúder funkciót nem tudnak ellátni szépen, túlságosan "sheer"-ek (átlátszó, áttetsző, talán ezek a legjobb szavak rá), és van amelyikkel nem érdemes próbálkozni, hogy rétegekben felépíted, veszett ügy... Irtózatosan kemény némelyik szín formulája, ujjal beleérve lehet érezni, hogy egyáltalán nem lágy vagy krémes, a többi pedig olyan, mint a kréta... Talán négy-öt színt találtam benne, amikre azt mondtam, hogy oké, ez valamire talán jó: a sötétebbek közül lehet egy-kettővel éppen kezdeni valamit, de az is melós, a világosabb csillogók közül talán kettő meg esetleg valami nagyon minimál, színtelen highlighternek elmegy, de ha összeszámolod, hogy igazából hány színt tudsz használni az egészből, akkor rájössz, hogy egy ennyi színt tartalmazó palettát jobb minőségben meg tudsz venni a teljes paletta árán. Szóval tényleg nem ajánlom, érdemesebb másik palettát nézni vagy előttem javasoltak ehhez hasonló, jobb minőségű palettákat is, amikhez még egy kis pénzt kell gyűjteni.
Azt azért hozzáteszem, hogy allergiás reakciót, irritációt nem okozott legalább, ezért két csillagot adok, de csak ezért. Amúgy szerintem pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 18.

Bettiful

2020. január 2.

Az első palettám amit vettem, mivel komolyabb sminkeket nem csinálok, illetve nem is tudok, nekem megfelelt. Főként a világosabb színeket használom, a csillámosak nagyon szépek, de van olyan benne ami alig látszik. Első palettának ajánlom, annak aki még csak kísérletezik a simnkeléssel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 2.

orsiborsi1989

2019. december 2.

Munkába elhasználgatom, de érdemesebb a revolution hasonló palettáját megvenni inkább. A színekből egy csomó konkrétan kopog, olyan kemény, használhatatlan.
Nem pigmentált, a barackosabb színekben valami összetevő irritálja a szemem. Így hogy a színek fele használhatatlan számomra, ez így kb. pénzkidobás. A festék szétporzik ecsettel, több megy a földre meg félre, mint amit az ecset amúgy felvesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Collagen, Hydrolyzed Silk
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Színezék. Piros.