Lovely

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Yette, Módosítva: 2017. január 20.

Kiszerelés:   2,7 g
Lelőhely:   Rossmann

3 szín egy palettában.

3 féle változatban kapható

Laroselly

2019. július 24.

Hála az égnek, hogy leárazva vettem! A színe teljesen bohócos volt (a rózsaszínt vettem), a csudáért se tudtam levakarni, pár használat után fényes lett a teteje 🙄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 24.

mlexa

2019. június 19.

Egyszer kipróbáltam, de nem fogott meg ez a termék. Sokszor kellett felvinni ahhoz, hogy látszódjon valami. Nagyon nem akarta az igazságot. Amit sikerült elérni vele, az sem tetszett. Illetve nagyon hamar le is kopott az arcomról. Ennél sokkal jobb pirosítói vannak a márkának. Ezt én nem igazán ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

Aadrii

2018. október 13.

Nem gondoltam volna, hogy ezt még gyártják, ezer éve meg van, szerintem a legeslegrégebbi sminktermékem :D ki is kéne már dobnom talán. Nagyon szerettem használni, szép természetes színt kapunk a 3 szín összekeverésével, nincs bohóc hatás, nem túl erős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 13.

Szila20

2018. június 10.

Szerettem volna egy olcsóbb pirosítót és erre esett a választásom. Hirtelen hatalmas csalódás volt, mert abszolút semmi színt nem láttam az arcomon, de tovább próbálkoztam vele, és sikerült kicsit "kitapasztalni": építgetni kell, és akkor egész jó a végeredmény. Ajánlani ennek ellenére sem ajánlanám senkinek, mert nem valami jó termék, és biztosan lehet tőle jobb pirosítókat is találni hasonló árban. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 10.

Yette

2017. március 28.

Nagyon szép természetes színe van eléggé pigmentált és könnyű vele dolgozni viszont eléggé porzik és egyáltalán nem tartós darab pár óra és szinte volt nincs.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 28.

Sziluuun

2017. február 2.

Eléggé porzik, és nem tartós. Pár óra után, mintha fel sem tettem volna semmit..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 2.

buzavirag

2016. december 10.

Hasonló a véleményem az előttem hozzászólókéhoz, eléggé porzik, ezzel ellentétben a három színt összekeverve szép színt kapok, az arcomon jól látszik, pont annyira, mint amennyire kell, nincs bohóc hatása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 10.

ZiAn

2016. május 5.

Nagyon kedvező az ára, de nem tartós darab. Eléggé porzik és nehezen tapad az ecsetre. Nem hiszem, hogy újra veszem..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 5.

Lilla90

2016. április 29.

Már másodjára vettem újra ezt a terméket. Nekem bevált kissé tényleg nehéz eldolgozni ahogy azt többen előttem is írták és a tartóssága is közepes nap végére kicsit ugyan kopik de azért látszik egy hosszú nap után is tényleg kevésbé pigmentált darab. Viszont ár érték arányban elég jó, jó a szín választék is. A csomagolás viszont elég gagyi csak ezért vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

0808

2016. április 13.

Egy kis mütyürke, ami jó mert végre semmi csillám -rühelem szegényeket- pigmentált is kellően, a színe is ok lenne -no3 szépséges természetes "rózsa pír " a végeredmény... nodekérem ahogyan ez porzik az vmi csúcs. Tartóssága közepes, ára vicces, nos... kinek hogy ???

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 13.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.