Lovely

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dézi, az összetevőket feltöltötte: hdora87, Módosítva: 2016. október 20.

Lelőhely:   Rossmann

9 rendkívül lágy és erősen pigmentált szemhéjfestékből álló paletta, természetes, klasszikus színekben. Ezekkel a festékekkel különleges és sokszínű sminket készíthetsz magadnak. A festékek ideálisan keverednek egymással, így biztosítva az egyes összetevők abszolút harmóniáját.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Zsuzsii003

2019. február 11.

Nagyon jó ez a paletta. Ezt használom a mindennapokra. Én teljesen ki tudom használni. Erősen pigmentált, közepesen tartós, gyönyörű, könnyű vele dolgozni. Szuper!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 11.

Bellaaa1999

2018. december 29.

Jó kis paletta, kezdőknek és finom sminket kedvelőknek tökéletes. A két világosbarnát több rétegbe kell felvinni a normális árnyékoláshoz, és a csillogósakat se árt nedves/vizes ecsettel felvinni, hogy szép pigmentáltak legyenek, de megoldható. Kompakt tokban van, és szép látvány is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

esztietta

2018. november 11.

Kezdő sminkpalettám volt, nagyon kedves, neutrális színei vannak. Highlighternek is tökéletesen használható! A mattok kicsit halványak,de jó ecsettel megoldható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 11.

Alexia

2018. november 5.

A sötétbarna szín nagyon jó szemöldökre, illetve még a nagyobb színekből a középső amit többet használtam. Szépek, de sajnos nem használtam ki.
A csomagolásáért plusz pont jár! :) Összességében jó termék. Több matt szín lehetne benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

stripedpanda

2018. augusztus 2.

Kezdőknek és hétköznapokra szerintem tökéletes, ezt használom a legtöbbször, annyira gyorsan és szépen lehet vele dolgozni. :) Nekem elég tartós is, fent marad egész nap (bár használok sminkfixálót). A színek pigmentáltak és szépen eldolgozhatóak, viszont eléggé porolnak. A csomagolását is nagyon elalálták, utazáshoz is ideális, még tükör is van benne :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Nena

2018. június 14.

Elég amatőr vagyok sminkelés témában, ezért semmi szükségem bonyolult palettákra, évek óta tökéletesen elboldogulok a naked2 basic-kel.
Ezt a kicsikét az online rossmann rendelésemhez csaptam hozzá, mert... :D Hát csakúgy. A tapasztalataim a következőek:
1. Nagyon kompakt, jól záródó, ennyi pénzért tényleg minőségi csomagolás. Kicsit a régi fém tolltartókra emlékeztet, és a tükör is használható benne.
2. A színek nem ennyire rózsásak, mint a fotón, érdemes swatch-okat keresni a neten, ha nincs tetszter a közelben.
3. Ettől függetlenül nekem nagyon tetszenek! Kihasználhatóak még a fényes/csillámos színek is, annyira nem brutál pigmentált, hogy a boltban/játszótéren furcsán nézzenek. A fényes árnyalatok tök jók highlight-nak, a barnákból pedig klassz szemöldök színt tudok keverni.
4. Felvitel közben kicsit porzik, ahogy már többen írták, de utána nekem nem potyog le, pedig a legtöbbször alap nélkül használom.
Nyilván nem a világ legjobb palettája, de ha valaki olcsó, jó minőségű és kihasználható palettát keres, annak bőven megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

amazing

2017. december 26.

Annyira cuki ez a paletta! Ahogy nézegettem, ez egy Too Faced dupe, annak pedig kiváló ilyen árért. Porzik, de nem potyog, tartós, bár a színek könnyen összemosódnak - és nem mindig úgy, ahogy mi szeretnénk. Minden alkalomra hasznosítható egy jó kis szemhéjalappal. A Sugar Suit nevű szín a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 26.

Hannabeutygirl

Korcsoport: < 18
2017. július 4.

Nekem nagyon tetszik a szín összeállítás, igazán egyszerű de nagyszerű. Pigmentáltság rendben van, nekem nem is nagyon potyog, és a nap végéig is szepen kibírja. A highlighter különösen tetszik, a púdert szemem alá használom a banános árnylata miatt. A kontúrt én nem tudom eldolgozni, nem szép a végeredmény. Csomagolás aranyos és ára is tűrhető. Mindenképpen ajánlom ha valaki egy jó palettát keres.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 4.

esztojas

2017. május 29.

Huhh ajandekba kaptam es szerelem volt elso latasra. Nagyon szep szinei vannak es eleg jol pigmentaltak, epithetoek. Termeszetesen nem art szemhelyalapozo egy erosebb smink ala, de szerintem ez egyertelmu. A fenyes, csillogos rozsas es arany arnyalatokat nem egyszer highlighterkent hasznalom. Gyonyoruen csillog eeees nagyon tartos. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

EvaCs

2017. március 10.

Ennek a palettának a külseje fogott meg először, megtetszett a mágneses kis fémdobozka, nagyon nőies mintázattal. Aztán elolvastam a véleményeket és tudtam hogy meg kell vennem... Mivel általában barnás/aranyos árnyalatokat használok a munkahelyemen ezért ez egy nagyon jó kis paletta. Minden színt használni fogok. Primert használtam alá és tartós, nem potyogott, tényleg ennyi pénzért nem vártam el ilyen jó palettát. Most a kék párjával is szemezek de annak a színeit nem.tudnám ilyen jól kihasználni. Eddig még nem használtam lovely termékeket de azt hiszem a highlighter triót is ki fogom próbálni, jókat olvastam róla. Mindenkinek ajánlom ezt a palettát, nagyon jól kihasználható

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 10.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, CI 77499, CI 77491