Lovely

Ár:   1140 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lina14, az összetevőket feltöltötte: Nussh, Módosítva: 2022. március 24.

Lelőhely:   Rossmann

• tökéletesen világosítja az arcot
  • kipihent és felszabadult megjelenést kölcsönöz az arcbőrnek
  • finoman hangsúlyozza az meghatározott részeit

Ár: 400 Ft + pktg , Eladó: Kodi
Állapot: kipróbált, szinte érintetlen, Helyszín: Debrecen, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm postán maradóra, foxpost

szilvia.bano

2023. november 29.

Több évig használtam és szerettem ezt a highlightert. Nincsenek benne nagy csillámok, nem brutál fényes, hanem szép szaténfénye van, jó a tartóssága, nem porol. Ár-érték arányban is jó volt. Most viszont, amikor újra akartam venni, szembesültem azal, hogy egy Rossmannban sincs Lovely állvány. A mammutba járok általában, ott tudom, hogy rég eltűntették, de most nem volt sem a Margit hid budai hídfőnél, sem a Jászainál, sem az Oktogonnál, sem a Westendbe. Akkor elmentem még a Károl krt-ra, az Astoriához, azt mondták ott elvileg van Lovely állvány. Nem volt ott sem. Kérdésemre a nő azt felelte, most veszik le náluk is, probálkozzak az Arénában. Oda már nem megyek el. Szóval nem értem, miért van ez? A Rossmann weboldalán pedig szerepelnek a Lovely termékek, de nem igazán használható a térképes kereső, meg is untam az utánajárást, úgyhogy inkább megrendelem online. Online lehet rendelni make up.hu-ról, meg Notino-ról, úgy láttam, úgyhogy akkor mostantól ez is rendelős lesz. Egyetlen hibája, hogy idővel kicsit nehezen lehetett kinyerni a dobozból, de amúgy nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 29.

kalmaniki

2023. november 8.

Sokáig használtam fiatalabb koromban, nagyon szerettem. Brutál fényes, csillogós, már a visszafogottabb darabokat kedvelem, de ez tényleg egy szuper termék. Tartós és az ára is kedvező.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 8.

nancy10

2023. augusztus 3.

Első highlighterem volt. Nagyon szeretem azóta is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 3.

Első highlighterem volt. Nagyon szeretem azóta is.

g0809

2023. március 28.

Imádtam ezt a hightlighter-t! Tökéletes aranyos-meleg árnyalat, egyáltalán nem tolakodó a szín, kevés is elég, jól pigmentált. 5 csillagos!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 28.

Irudi

2022. november 19.

Meleg színtípusként arany színű highlightert kerestem, az itteni jó vélemények miatt döntöttem a Lovely highlightere mellett.

Valóban nagyon szép fényt ad, visszafogott, nem drámai a hatása.

Ami miatt nem szeretem használni, az az, hogy sajnos pattanásokat okoz. Olyan helyeken is, ahol egyébként abszolút nem jellemző a pattanásosodás, pl. az orrom hegye, vagy a szemöldök alatt(!).

Inkább ritkábban használom, és addig nem dobom ki, ameddig nem találok olyat, ami nem tömíti el a pórusaimat :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 19.

Valóban nagyon szép fényt ad, visszafogott, nem drámai a hatása.

k.boglarka

2022. szeptember 2.

Szinte nem is látszódanak benne a csillámok. Amikor felkenem olyan mintha rajtam sem lenne. Kuka.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 2.

fanniiii_

2021. szeptember 21.

Egy magyar influenszer ajánlására vettem meg, és kellemesen csalódtam. Nagyon szép fényt ad, nincsenek benne hatalmas szemcséjű csillámok. Szerintem kevés is elég belőle, bár én a visszafogottabb highlightereket preferálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

pacsirszkyh

2021. szeptember 6.

Egy picit sok, óvatosan felkenve pont tökéletes fényű, ár-érték győztes számomra a drogériából!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 6.

bleauwsy

2021. augusztus 18.

Vicces, de valahogy mindig visszatérek hozzá. Nagyon diszkrét fényt ad, ami pont beleolvad az arcomba, emiatt is szeretem annyira. Aránylag tartós is ha nem teszem ki az arcom mindenféle érintésnek. Napfényben viszont nagyon is kirívó, csillámos hatása van, az nekem picit sok, de mindezt félretéve tökéletes hétköznapi highlighter.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. augusztus 18.

Olív

2021. augusztus 8.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, nagyon szeretem! A púderre viszem fel, nagyon szép ragyogást ad. Szemhéjpúderként is tökéletes. Nyárra kötelező!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 8.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Silk

A Cosing szerint rengetegféle célra használhatják ezt a szappanszerű fehér port a kozmetikában. Csomósodásgátló, megfelelő állag előállítását segítő, szinező, és bőr hidratációját elősegítő komponens a kencékben. A legtöbb hintőpor alapanyagai között ott találjuk, de sminkkészítményekben, alapozó krémekben is fontos alapanyag lehet.

Keményítőből előállított összetevő, melyet a kozmetikumokon kívül ételadalékként is használnak. A CosIng szerint a maltodexrin emulzió stabilizáló, a krémet homogénné tevő, felületi hártyaképző, bőr- és hajkondícionáló anyag. Segít megőrizni a bőr mattságát valamint stabilizálja az emulziókat.

Minerál makeupokban gyakran használt por állagú, szintetikus anyag. Bár gyakran mint a talcnál jobb, természetesebb összetevőt említik, Paula Begoun szerint ez nem egészen így van. A bizmut oxikloridot leginkább mesterségesen állítják elő bizmut, kloridionok és víz segítségével. A sminkekben az összetevőt leginkább azért használják, mert sajátos gyöngyházszerű csillogása van és finom porszerű az anyaga, mely jól tapad a bőrhöz. Az összetevő hivatalos funkció besorolása színezék.