Lovely

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lina14, az összetevőket feltöltötte: Nussh, Módosítva: 2016. február 21.

Lelőhely:   Rossmann

Arany színű highlighter por

Ár: 600 Ft , Eladó: kiwi76
Állapot: Új , Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel (Budapest), postázás
Ár: 600 ft , Eladó: Ziiman
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétellel

Lencseee

2020. augusztus 5.

szamomra jo highlighter, de csakis megfelelo alapon. ha egy kis strobe creamet vagy highlighter sticket teszek ala, akkor azon jol megtapad es tart estig a pigmentaltsaga. Ezzel a hasznalattal nalam 5 csillag, de magaban kozepes, es ezert a megfelelo erekelesem erte 3.5 lenne, de mivel ilyen nincs, igy lett ez 4 csillag, meg azert is, mert ha az arat is hozzaveszem, meg a hasznalhato es elfogyaszthato meretet, felfele kerekitest erdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

n.dia

2020. augusztus 4.

Zseniális cucc, gyönyörű a fénye! Ennyi pénzért ajándék, imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Zseniális cucc, gyönyörű a fénye! Ennyi pénzért ajándék, imádom!

mlrgreta

2020. július 7.

Életem első highlightere az egyik youtube csatornán láttam! Szépen csillog, nagyon szép színe van igazi nyárias hangulatod ad az arcnak! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

Bridddzs

2020. május 22.

Gyönyörű! Nyáron kötelező darab! Egyszer véletlen eltörtem, de időnként mindig újraveszem. Olcsó és tényleg jó. Elég tartós is, fotókon szépen mutat. Egyedül ami nem tetszik, azok a csillámok, amik egy idő után jobban kijönnek az arcon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

kovacsanett43

2020. március 16.

Imádom! Visszafogott, szép ragyogást ad, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 16.

Imádom! Visszafogott, szép ragyogást ad, nagyon szeretem.

lovereira

2020. március 14.

Ő volt életem első highlightere, még van benne egy kicsi, amit elhasználok, bár már felfedeztem nála jobbakat, a nem csillámlósakat jobban kedvelem. Én nem bántam, hogy visszafogott, az Essence nude highlighter is az, és az az egyik kedvencem. Valóban nem tartós sajnos, és a csomagolása sem a legjobb. De kezdésnek nem volt rossz ennyi pénzért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 14.

Sterc

2020. február 9.

A fénye olyan szempontból tök jó, hogy nem ilyen csillámdarabokat pakolsz az arcodra, hanem egyenletes a fénye. A probléma az, hogy nem valami pigmentált, nagyon kis visszafogott fénye van, nem világít nagy fényben sem, csak tényleg épphogy látszik. Valakinek pont ez kell amúgy, hétköznapi, visszafogott sminket jól fel lehet vele dobni.

Up.: Hjaj, hát nem valami tartós és tényleg szinte semmi nem látszik, muszáj levinnem 2-re. 😢

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 9.

Kommentelo

2020. február 1.

UPDATE: Sajnos ő sem tartós, ahogy a bronzosítója sem, nem is annyira pigmentált plusz elmászik :( Így a végleges értékelése 3 csillag marad, az is csak a szép színe miatt.

Ma vettem, hát kíváncsi leszek. A színe nagyon tetszik, árban is elfogadható, de hogy mennyire lesz tartós, fogalmam sincs.
Updatelek később róla. (Addig adok 3 csillagot, egy köztes véleményt)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 1.

Updatelek később róla. (Addig adok 3 csillagot, egy köztes véleményt)

tara95

2020. január 25.

Én leszek a mumus. Ez a vacak annyit ér amennyi az ára, se többet se kevesebbet.

Szemhéjra: alig látszik, becsíkozódik.
Szemzugba: lemászik, lefolyik, összecsomósodik.
Arccsontok: puklikat okoz.
Szemöldök alá és ajak fölé: elmegy, de elég hamar eltűnik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 25.

Szemhéjra: alig látszik, becsíkozódik.
Szemzugba: lemászik, lefolyik, összecsomósodik.
Arccsontok: puklikat okoz.
Szemöldök alá és ajak fölé: elmegy, de elég hamar eltűnik.

vrgdo1991

2020. január 19.

Tavasszal (szerintem túl sok videót néztem) teljesen meg voltam őrülve, hogy nekem highlighter kell. Betévedtem a drogériába és megakadt a szemem ezen a terméken. Azóta is használom, és rengeteg dícséretet kapok. Számomra nagyon természetes kis csillogást és pluszt ad a sminkemnek. Tartós, nap végére sem mászik el. Imádom!

Update: Még mindig hatalmas a szerelem, remélem sokáig így is marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

Update: Még mindig hatalmas a szerelem, remélem sokáig így is marad.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Silk