Lovely

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lina14, az összetevőket feltöltötte: Nussh, Módosítva: 2016. február 21.

Lelőhely:   Rossmann

Arany színű highlighter por

Ár: 250 Ft+pktg , Eladó: Kodi
Állapot: kipróbált, Helyszín: --, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm postán maradóra
Ár: 600 Ft , Eladó: kiwi76
Állapot: Új , Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel (Budapest), postázás
Sterc

2020. február 9.

A fénye olyan szempontból tök jó, hogy nem ilyen csillámdarabokat pakolsz az arcodra, hanem egyenletes a fénye. A probléma az, hogy nem valami pigmentált, nagyon kis visszafogott fénye van, nem világít nagy fényben sem, csak tényleg épphogy látszik. Valakinek pont ez kell amúgy, hétköznapi, visszafogott sminket jól fel lehet vele dobni.

Up.: Hjaj, hát nem valami tartós és tényleg szinte semmi nem látszik, muszáj levinnem 2-re. 😢

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 9.

Kommentelo

2020. február 1.

UPDATE: Sajnos ő sem tartós, ahogy a bronzosítója sem, nem is annyira pigmentált plusz elmászik :( Így a végleges értékelése 3 csillag marad, az is csak a szép színe miatt.

Ma vettem, hát kíváncsi leszek. A színe nagyon tetszik, árban is elfogadható, de hogy mennyire lesz tartós, fogalmam sincs.
Updatelek később róla. (Addig adok 3 csillagot, egy köztes véleményt)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 1.

Updatelek később róla. (Addig adok 3 csillagot, egy köztes véleményt)

tara95

2020. január 25.

Én leszek a mumus. Ez a vacak annyit ér amennyi az ára, se többet se kevesebbet.

Szemhéjra: alig látszik, becsíkozódik.
Szemzugba: lemászik, lefolyik, összecsomósodik.
Arccsontok: puklikat okoz.
Szemöldök alá és ajak fölé: elmegy, de elég hamar eltűnik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 25.

Szemhéjra: alig látszik, becsíkozódik.
Szemzugba: lemászik, lefolyik, összecsomósodik.
Arccsontok: puklikat okoz.
Szemöldök alá és ajak fölé: elmegy, de elég hamar eltűnik.

vrgdo1991

2020. január 19.

Tavasszal (szerintem túl sok videót néztem) teljesen meg voltam őrülve, hogy nekem highlighter kell. Betévedtem a drogériába és megakadt a szemem ezen a terméken. Azóta is használom, és rengeteg dícséretet kapok. Számomra nagyon természetes kis csillogást és pluszt ad a sminkemnek. Tartós, nap végére sem mászik el. Imádom!

Update: Még mindig hatalmas a szerelem, remélem sokáig így is marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

Update: Még mindig hatalmas a szerelem, remélem sokáig így is marad.

Szilvikriszti

2020. január 19.

Nem rossz, de annyira nem vagyok lenyűgözve a csomagolása könnyen törik. Nem egy nedves hatást ad, hanem csak csillámosat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 19.

eszterlancfu

2019. december 18.

Ez az egyik kedvenc highlighterem, minden egyes nap szoktam használni, de a csomagolása sajnos gagyi, és könnyen törik, ettől függetlenül nagyon minőségi termek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 18.

RitaJudit

2019. október 19.

Annyira szép, nem tolakodó színe van. Mindig parázok a hétköznapokon ilyesmit használni, de ez irtó jó basic cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

nandy.25

2019. október 14.

Másodszorra vettem újra, egész nyáron őt használtam. Most így ősszel pirosítóval keverve, gyönyörű plusz fényt ad az arcnak. Árban verhetetlen. Az ezüst tesójával kacérkodom még gondolatban :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 14.

Cata08

2019. október 13.

Nagyon szép, természetes aranyló fényt ad az arcnak, keverve a pirosítóval, vagy bronzosítóval is nagyon szép eredményt lehet vele elérni. Csak ajánlani tudom, mindennapi sminkhez is tökéletes, csak azért az egy pont levonás, mert nem szuper brand termék, de árában nagyon megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 13.

Helloiamdeadinside

Korcsoport: < 18
2019. október 9.

Nagyon olcsó, természetes hatású és gyönyörűen csillog. Kell ennél több?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. október 9.

Nagyon olcsó, természetes hatású és gyönyörűen csillog. Kell ennél több?

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Silk