Lovely

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lina14, az összetevőket feltöltötte: Nussh, Módosítva: 2016. február 21.

Lelőhely:   Rossmann

Arany színű highlighter por

Ár: 500 Ft , Eladó: gioia
Állapot: 1-szer, Helyszín: Budapest, fizetés: Megegyezés szerint
H&m Highlighter paletta
Ár: 800 , Eladó: nemesfalvi.adel
Állapot: párszor használt , Helyszín: Budapest - IX. kerület, fizetés: személyes, előre utalás, foxpost vagy postán maradó

adriennroka

2021. június 22.

Szeretem, lágy finish, nem durva csillámos. A szőke hajamhoz tökéletesen megy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 22.

Szeretem, lágy finish, nem durva csillámos. A szőke hajamhoz tökéletesen megy.

sensitiveskinprincess

2021. június 14.

nagyon szeretem, hogy ilyen kis enyhe, így jó a szemhéjamra is és highlighternek is :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 14.

Kicsijó

2021. május 19.

Szemzugomba szoktam csak highligterezni a karikáim miatt,így gondoltam nem adok ki több pénzt egy ilyenre.Úgy ajánlották,hogy erre tökéletesen jó lesz ez is...Hát... Az ecset alig vesz fel a porból (próbáltam több félével is,mert hátha az ecset a nem jó),de egyikkel se olyan lett mint amire én számítottam. Mivel alig került az ecsetre ebből,így hiába kentem nem értem el azt az erdményt amit akartam (nem ,nem azt hogy a holdról is az én szemem csillogjon :D) Szóval nekem nem bejövős a dolog.Nem szeretem és vettem egy másikat másik márkától!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 19.

eperszoszke

2021. május 16.

Nagyon sokat kell belőle feltenni, hogy látszódjon is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 16.

Nagyon sokat kell belőle feltenni, hogy látszódjon is.

valamijoonev

2021. május 2.

Tartóóós! Nagyon szeretem + kedvező ár.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 2.

Tartóóós! Nagyon szeretem + kedvező ár.

Vanessza1997

2021. február 8.

A legjobb highlighter amit eddig próbáltam, azt hozza amit kell, nem hivalkodó, mindennapi használatra is alkalmas. Ami miatt nem vettem újra, az a csomagolás, sajnos nagyon törékeny, így nem igazán alkalmas hordozni, amit nagyon sajnálok, mert tényleg szuper termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 8.

ketnajairotkiv

2020. október 28.

Már régóta használom, teszi a dolgát, ahogy kell. Szemhéjpúderként is megállja a helyét, egészen tartós, szép fényt ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 28.

kitti701

2020. október 17.

Ez volt életem első highlightere, szerettem. Ha valaki inkább a fényesebb highlightereket szereti, akkor ne azt válassza, mert kicsi csillámok vannak benne, de szerintem még nem túlzó, vagy gagyi. A csomagolása viszont nem a legjobb, nekem széttört.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 17.

emiko

2020. október 15.

Szeretem ezt a highlightert. Könnyű a formula, kellemes felvinni. Mostanában nagyon kevés sminket teszek fel de neki sosem tudok ellenállni.
Update:
A NYX Born To Glow highlighter paletta után nagyon bóvlinak tűnik. Teszem hozzá ha felszorzom az árát a NYX paletta mennyiségére 13 ezer forintra jön ki, szóval árban sem éri meg szerintem annyira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 15.

Update:

Judy1

2020. szeptember 13.

Hiába van más highlighterem is, valahogy mégis ezt használom leggyakrabban! :D Szépen csillog, nincsenek benne nagy csillámok, lehet vele diszkrét, de extrém hatás is elérni. És hiába használom gyakran, még mindig rengeteg van az üvegcsében. Életem végéig bejár :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 13.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Silk