Lovely

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lina14, az összetevőket feltöltötte: Nussh, Módosítva: 2016. február 21.

Lelőhely:   Rossmann

Arany színű highlighter por

Ár: 400 Ft/db +pktg , Eladó: Kodi
Állapot: kipróbált, Helyszín: --, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm postán maradóra
Ár: 700 Ft + postköltség , Eladó: djkaty
Állapot: Egyszer használt, Helyszín: Tatabánya, fizetés: Fizetés előreutalással, szállítás GLS-sel, Foxposttal vagy postán maradóként
zfruzsi

2019. április 8.

Ez volt az első highlighterem és imádtam! Azóta már jó pár másikat sikerült beszereznem, de még mindig szeretem. Nem nyúlok már annyit hozzá nyilván így, de még így is azt gondolom, hogy jól pigmentált, szép a hatása és tartós. Olyannyira szeretem, hogy már leértem a pan aljára is és bármikor szívesen újravenném. Nekem ez jobban bejön, mint a Silver, mert jobban illik a bőrtónusomhoz és úgy gondolom, hogy ez senki kollekciójából nem hiányozhat, aki szeret sminkelni. Láttam, hogy azóta már vannak különlegesebb színek is, úgyhogy meg fogom azokat is jobban nézni magamnak, mert bár vannak jóval drágább highlightereim is, de még mindig meg vagyok ezzel is elégedve és megvenném más színben is, ha az olyan, ami megfog.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

padriiiii

2019. április 6.

Ez az első highlighterem, nagyon szép a színe, viszonylag tartós, de az apróbb ráncocskáimat kiemeli.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

Yubiri

2019. április 2.

A gold-ot vettem meg, próbáltam arcra, szemre, de nem tetszik. Nem tetszik a csillogása, hiányzik a wow hatás. Van másik highlighterem, az sokkal jobb, ezt meg majd csak elhasználom... egyszer valamikor....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 2.

ketnajairotkiv

2019. március 24.

Próbáltam ezt az arany színűt, nekem nem igazán jött be. Aztán kipróbáltam az ezüstöt (a világos bőrömhöz) és teli találat. Szemhéjpúderként is megállja a helyét, egészen tartós, szép fényt ad. Nevetségesen olcsón kapod meg tőle a ragyogást :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

Vajdus23

2019. február 28.

Nekem a Silvee verzió van meg, és bármennyire is olcsó, nem venném újra. Kellemes fényt ad az arcomnak, de a csillogás, az igazi wow hatás elmarad, hiába húzom át sokszor az ecsetem az arcomon. Számomra kissé unalmassá is vált az egyszínűsége miatt, így másik termék utàn fogok nézni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 28.

ndalma

2019. január 19.

Remek highlighter, kicsit csillámos, de simán hordható a mindennapokban, könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 19.

Ingrido

2019. január 6.

Szuper: olcsó, tartós, szépen dolgozható vele, fényes. Egyetlen pici bukó: kicsit csillámos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 6.

lobolagi

2019. január 5.

Világuntig elég és gyönyörűen csillog, mégsem tolakodó. Viszonylag tartós. Nagyon szeretem, mindenképp ajánlom

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 5.

eeeee

2018. december 22.

Ezt az aranyat és az ezüstöt is megvettem egy-két éve. Mindkettővel elégedett vagyok, de egyik se nyújt semmi kiemelkedőt. Szép fényes, enyhén csillámos, szívesen használom amikor kicsit barnább a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 22.

rosa.love

2018. december 7.

Megbukott nalam, ez volt rajtam egy fotozason, es meg a vaku fenyenel sem latszik az elkeszult kepeken. Pedig direkt ezert vettem. A doboza is gagyi, el is tort. Az arat megerte mondjuk, elhasznalgattam , de nem nott a szivemhez- es az arcomhoz se, mert felkenes utan fel ora mulva ugyis eltunik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 7.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Silk