Lovely

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lina14, az összetevőket feltöltötte: Nussh, Módosítva: 2016. február 21.

Lelőhely:   Rossmann

Arany színű highlighter por

Ár: 700 Ft + postköltség , Eladó: djkaty
Állapot: Egyszer használt, Helyszín: Tatabánya, fizetés: Fizetés előreutalással, szállítás GLS-sel, Foxposttal vagy postán maradóként
Ár: 500Ft , Eladó: tsolya
Állapot: Minimálisan használt, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel/posta
Helenabp

2019. június 5.

Szép, "vizes" hatása van (nekem :D), tartós és naaagyon intenzív, vigyázni kell, mert eléggé túl lehet tolni. :D Alapozó és púder felett használom. Kb. fél éve van meg, gyakorlatilag minden nap használom, de alig fogyott, szerintem 10 évig is elég lenne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 5.

ildikeb

2019. május 21.

3 féle van belőle, a színek valóban szépek, de 1 óra múlva semmi sem látszódik belőle sajnos... egyáltalán nem tartós, de a véleményeket olvasva lehet, hogy rossz ecsettel viszem fel, pedig nem olcsók ecseteim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 21.

giny96

2019. május 14.

Úristen, ilyen olcsón ilyen gyönyörű fényű, és ilyen tartós highlightert szerintem ezen kívül nem is kapni. Nem csillámos, hanem tényleg fényes highlighter, pigmentált, nem porol, hanem kicsit krémes textúrája van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 14.

Szuperimola

Korcsoport: < 18
2019. április 27.

Ez az a highlighter ami nekem egész nap fennmarad. Olyan krémes mint a vaj! Nagyon imádom és árban is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. április 27.

schnau.adelle

2019. április 23.

Nagyon jó. legjobb highlighter a drogériákban! Csodaszép fényt ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 23.

Nagyon jó. legjobb highlighter a drogériákban! Csodaszép fényt ad.

fanniszoke

2019. április 22.

Olcso de szep highlighter, hetkoznapokra hasznalom, annyira csillog amennyire kell:) megeri az arat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

zfruzsi

2019. április 8.

Ez volt az első highlighterem és imádtam! Azóta már jó pár másikat sikerült beszereznem, de még mindig szeretem. Nem nyúlok már annyit hozzá nyilván így, de még így is azt gondolom, hogy jól pigmentált, szép a hatása és tartós. Olyannyira szeretem, hogy már leértem a pan aljára is és bármikor szívesen újravenném. Nekem ez jobban bejön, mint a Silver, mert jobban illik a bőrtónusomhoz és úgy gondolom, hogy ez senki kollekciójából nem hiányozhat, aki szeret sminkelni. Láttam, hogy azóta már vannak különlegesebb színek is, úgyhogy meg fogom azokat is jobban nézni magamnak, mert bár vannak jóval drágább highlightereim is, de még mindig meg vagyok ezzel is elégedve és megvenném más színben is, ha az olyan, ami megfog.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

padriiiii

2019. április 6.

Ez az első highlighterem, nagyon szép a színe, viszonylag tartós, de az apróbb ráncocskáimat kiemeli.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

Yubiri

2019. április 2.

A gold-ot vettem meg, próbáltam arcra, szemre, de nem tetszik. Nem tetszik a csillogása, hiányzik a wow hatás. Van másik highlighterem, az sokkal jobb, ezt meg majd csak elhasználom... egyszer valamikor....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 2.

ketnajairotkiv

2019. március 24.

Próbáltam ezt az arany színűt, nekem nem igazán jött be. Aztán kipróbáltam az ezüstöt (a világos bőrömhöz) és teli találat. Szemhéjpúderként is megállja a helyét, egészen tartós, szép fényt ad. Nevetségesen olcsón kapod meg tőle a ragyogást :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Silk