Lovely

Ár:   550 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BabaCica92, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. április 12.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Bettii98

2019. szeptember 7.

Nagyon imádtam! Szépen helyre tette a körmeimet, finom illata volt, hamar beszívta a körmömbe ezt az átlátszó szérumot, gyorsabban nőtt tőle a körmöm. Szóval minden, ami jó, azt erről a termékről el lehet mondani. Biztos, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Audry1

2019. szeptember 7.

Egy jó, de nem túl drága körömerősítőt kerestem. Nekem ez sajnos nem nagyon ért sokat. :( A ricinus olaj jóval többet segített a körmeimen és hasonló árért 100 ml-t kap az ember, ami tényleg természetes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

nyiffi

2019. január 27.

Nagyon régi kedvencem, az utóbbi 1-2 évben nem vettem újra, de az illata pompás, a puhító hatásával elégedett vagyok, gyorsan beszívódik, de a körmeimet nem erősítette meg látványosan. Kiskorom óta gyengék, szinte papírvékonyságúak a körmeim, nem szép domborúak, hanem egyenesek, kiskoromban befelé horpadtak, főleg fürdés után. Azért adok rá 4 csillagot, mert ennek ellenére rugalmassá tette a körmöket és jól puhított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

Naoto

2019. január 4.

Tényleg jól megerősíti a körmöket, eddig sosem tudtam anélkül megnöveszteni őket, hogy legalább egy ujjamon ne szakadjon be, de ezzel sikerült. Viszont az összetevői eléggé elkeserítők, ennek tudatában biztosan nem veszem újra :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

TheNancy07

2018. december 14.

Több féle lovely körömápolót is kipróbáltam már. Mind nagyon jó, gyorsan felszívódik, puha lesz a körömágyam, sima és ápolt lesz a körmöm tőle. Napi 2-3x is bekenegettem a körmeimet vele, tényleg ápol. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

LathatatlanOzike

2018. augusztus 30.

Műköröm után segítségért kiáltottak a körmeim. Teljesen tönkrementek, egy picit sem tudtam megnöveszteni őket, lemezesen töredeztek fel hónapokig, pedig előtte nagyon erős körmeim voltak. Csak 2 hónap műköröm után… el sem merem képzelni, hogy milyen az, ha évekig van fent. :) Soha többet kategória. Berongyoltam a Rossmannba, hogy vegyek valami ápoló szérumot, mert így nem maradhatnak. Megtaláltam ezt a körömerősítőt, csak egy darab volt belőle, féláron, nagyon csalogatott. Meg is vettem. Minden egyes nap kentem (mostanában is néha), a körmeim szinte újra a régiek, annyira, hogy tegnap végre ki is tudtam festeni őket, nem lett rémisztő az eredmény. :D Nem csak erősíti, gyorsan növeszti is őket.
Érdemes kipróbálni, sok-sok használatra elég a kis üveg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Érdemes kipróbálni, sok-sok használatra elég a kis üveg.

detti23

2018. március 10.

Nem vártam tőle sokat, mert nálam az ilyenek nem sokat értek, viszont ebben kellemesen csalódtam :) Tényleg erősíti a körmöket. Az én gyenge, törékeny körmeimet látványosan és érezhetően megerősítette, talán kicsit gyorsabban is nőnek tőle. Én ennél olcsóbban szoktam egyébként látni a Rossmannban, abszolút megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

Nicy011

2017. december 19.

Nagyon régen használtam ezt a körömerősítőt, meg voltam vele elégedve. Talán 2 hét alatt az akkori picike, töredezésre hajlamos körmeimet hosszúra megnövesztette. Ápoltak, erősek és szépek voltak! Előtte sosem tudtam megnöveszteni a körmeim! Az a másik gondom a körmömmel, hogy amint színes festéket kenek rá, mintha elgyengülnének és egy idő után beszakadnak, letörnek. Amikor ezt használtam, nem volt ilyen gondom. Jelenleg azért nem használom, mert multivitamint szedek és így is gyorsan nő a körmöm. Mostanában újra szemezgetek vele. Utóbbi időszakom tanúsága, hogy a régi jól bevált dolgokat (pl.alapozó, arctisztító, körömerősítő) nem szabad lecserélni vagy mindig kell belőlük otthon tartani biztosítéknak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 19.

ariiratku

2017. december 7.

Anno használtam egy hónapig, úgy, hogy minden nap felkentem egyszer. Segített megerősíteni a körmeimet és nem is töredeztek be. Sajnálattal látom, hogy parabéneket tartalmaz, ezért -1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 7.

postareb

2017. november 29.

Nagyon szuper körömerősítő! Én minden körömfestésnél használom, mielőtt a körömlakkot felviszem, de simán "magában" is szoktam, ha éppen nem vágyom színes körmökre. Szerintem szuper jó illata van és viszonylag gyorsan felszívódik. Nekem bevált, a körmöm nagyon szép fényes lesz tőle, nem töredezik és gyorsan nő. Szerintem egyszerűen hihetetlen, hogy csak ennyibe kerül! Nagyon sokáig kitart, szerintem mindenkinek érdemes belőle beszereznie.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 29.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak