Lovely

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dorothea, az összetevőket feltöltötte: Nussh, Módosítva: 2016. február 24.

Lelőhely:   Rossmann

Lash Extension – a hosszabb, dúsabb és ívelő hatású szempillákért. Az ideálisan tervezett, merevítős kefe megemeli a szempillákat. Az applikátor végét úgy tervezték, hogy a legkisebb és legnehezebben hozzáférhető szemsarokban lévő szempillákhoz is elérjen. A szilikon kefe hosszabbítja, dúsítja és ideálisan szétfésüli a szempillákat. A szempillaspirál saját formulájában tartalmaz egyedi rostokat, amelyek ráépülnek a szempillákra, felépítik és maximálisan hosszabbítják ezeket.

orsesz

2019. december 5.

Az egyik barátnőm ajánlotta, ő is vmi youtubernél látta, hogy ez vmi nagyon klassz filléres cucc. Tényleg szépen kiemeli a pillákat ezt nem vitatom, magam is meglepődtem, de nagyon könnyen maszatolódik, 1-2 óra múlva már lepereg a szemem alá és panda effekt van. Nyilván nem vártam csodát egy 700 Ft-os terméktől, egy próbát megért, elhasználtam, de többször nem veszem meg. Van ennél jobb spirál is a piacon, ráadásul olyan ami nem tartalmaz kőolajszármazékot mint ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 5.

bognarcsilla20

2019. augusztus 30.

Minden hétköznap használom. A nap végéig kitart. Olcsó és sokáig elég. Szép fekete szempilláim lesznek tőle. Dúsít és hosszabbít. Kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

nikolett

2019. augusztus 20.

Ilyenem nekem innentol kezdve mindig lesz. Csodalatos, jelenleg nem ismerek ettol jobbat. OK, kicsit kenodik, de ezt abszolut elnezem neki. Ezzel a termeszetesnel tobb hatast tudok elerni, kicsit extrabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

Lolychan

2019. május 10.

Hát ez valami borzalom. Csomósodik és nem tartós. :/ Nekem nagy csalódás volt. :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

szalayeva

2019. április 11.

Az árát bőven megéri. Nem ragad, nem pereg, és az ívelt keféje miatt a kisebb, elbújó pillákat is el lehet érni vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

pronto

2019. március 24.

óriási csalódás. a sárgát használom évek óta, de ezúttal nem volt a rossmannban. gondoltam adok ennek egy esélyt. ez a kefe förmedvény, csimbókosan összetapasztja a pillákat. és nem tudom hogy csinálja, én ilyet még soha semmilyen szempilla spirálnál nem tapasztaltam (pedig pont 20 éve használok), úgy lefolyik a szememről, mintha sírtam volna!
már eleve az irreálisan rövid sörtéi miatt is összekenem magam felrakás közben, de azt lepucolom. de aztán - nem nap végére, hanem kb sminkelés után 1 órával úgy nézek ki, mint egy panda!

szerencsére az elhasznált sárga keféjét bele tudtam tenni a tubusba, de sajnos a festék sem az igazi, így is pereg, de azért mérföldekkel jobb, mint a saját keféjével.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 24.

Klaudia

2019. március 22.

Szerintem is többet tud a sárga testvérétől, mert hosszabb pillákat lehet vele kreálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

Ennie86

2019. február 15.

Eddig még a Lovely szempillaspirálokban nem csalódtam. Szépen építhető, nem lesz tőle pókláb hatás. Nap végére se potyog. Tetszik. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

fdorottya

2019. február 11.

Nos. Először is a keféje. Nagyon féltem tőle, mert ezek a kefék általában nem szoktak jók lenni. Ennek ellenére pozitív csalódás ért, mert a kefe nem vesz fel sok festéket, nem tapasztja össze a pillákat. Nézzük a festéket. Nem rossz, nem rossz. Egész nap ott marad ahol kell. Nem kenődik. Harmadszorra pedig nem csinál olyan hűha pillákat. Nem lesz dúsabb, se hosszabb.Tehát ez a tipikus semmi extra. Egynek elmegy, de újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

kukunya

2019. február 8.

Végre egy olyan szempillaspirál, aminek a keféje nem maszatolja össze a szemhéjam miközben kifestem vele a szempilláimat. Hihetetlenül jól illeszkedik a formája az én szememhez.
Emellett szépen szétválaszt, pont elegendő festéket visz fel és nem pereg. Jó...az alsó szempillasoromnál ezzel se tudom elkerülni, hogy szétmaszatolódjon nap végére. De ez eddig még egy spirállal sem jött össze, mert annyira hosszúak az alsó szempilláim és emellett mélyen ülnek a szemeim is. Úgyhogy ez egyéni nyűg, ezért csak a felsőket szoktam vele kifesteni. De végül is ez nem egy vízálló termék és ahhoz képest viszont igazán jól teljesít.
Úgyhogy ettől függetlenül 5 csillag. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 8.

Úgyhogy ettől függetlenül 5 csillag. :)

Hidratálók: Butylene Glycol