Lovely

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dorothea, az összetevőket feltöltötte: Nussh, Módosítva: 2016. február 24.

Lelőhely:   Rossmann

Lash Extension – a hosszabb, dúsabb és ívelő hatású szempillákért. Az ideálisan tervezett, merevítős kefe megemeli a szempillákat. Az applikátor végét úgy tervezték, hogy a legkisebb és legnehezebben hozzáférhető szemsarokban lévő szempillákhoz is elérjen. A szilikon kefe hosszabbítja, dúsítja és ideálisan szétfésüli a szempillákat. A szempillaspirál saját formulájában tartalmaz egyedi rostokat, amelyek ráépülnek a szempillákra, felépítik és maximálisan hosszabbítják ezeket.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

gomoripetra

2023. július 26.

Igaz, meg van a bevált szempillaspirálom, de egy időben azért szerettem kísérletezni, egyszer meg is vásároltam ezt a terméket. Csalódás volt számomra. Nem tudtam vele szép nagy és ívelt pillákat csinálni, ellenben csomós és pókláb szerűen lettek. Kukában landolt sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 26.

DorothySue

2022. december 12.

Nekem nagyon bevált. Keféjével szépen tudom rendezni a hosszú pilláimat, nem lesznek csomósak/összeragadtak.

Minimális lepergést szoktam észrevenni a nap végére, amivel én megbékélek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 12.

Minimális lepergést szoktam észrevenni a nap végére, amivel én megbékélek. :)

silver

2022. január 29.

A sárga tubusosat használom már hosszú évek régóta, csak egyszer nem volt épp, és ezt vettem helyette.
Nem nyűgözött le. Bár a kefét ugyanúgy szeretem, a festék sajnos messze nem olyan jó. Már napközben, de nap végén garantáltan dörzsölgethetem a szemem alá maszatolódott festéket. Egész biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 29.

ZoeK

2021. szeptember 14.

Upd.: és még le is pontozom, mert nem csak a kefe nem nyerő, a festék sem az igazi. Nehéz lemosni, némi festék ott marad a szemkörnyékemen, a szempilláim tövében, ragacsosan, így irritálja a szemhéjam bőrét. A sárga ilyet sem csinál, azt sokkal könnyebb lemosni, gyorsan vettem is egyet, ez pedig sajnos kuka.

Maradok a sárgánál. Ebben a spirálban egy dolog zavar, és az az, hogy a keféje szúr. Valahogy túl kemény, és túl könnyen belenyúlok vele a szemembe véletlenül. Valószínűleg a sörték elhelyezkedése miatt. Óvatosan kell vele dolgozni. A sárgának sokkal jobb, jobban használható a keféje szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 14.

kovacs12zita

2020. november 12.

Kedvenc!!! Előtte rengeteg 3-5000 Ft-os drogériás spirált próbáltam már, de amióta ezt kipróbáltam semmi más nem jöhet szóba!
Rövid és egyenes szempilláim vannak, és ez az első spirál, amitől tényleg egész nap "göndören" felfele ívelnek! Nagyon szépen elválasztja a pillákat, nem csomósan viszi fel, egész természetes hatást is el lehet vele érni.
Már a 4. tubust vettem újra, és még sokszor fogom is! Ár-érték arányról ne is beszéljünk, eszméletlenül jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 12.

Mancika133

2020. október 14.

Jópár éve csak ezt a spirált használom,nekem bevált.Szépen szétválasztja és dúsítja az egyébként hosszú szempilláimat, jól rétegezhető. Negatívuma talán annyi,hogy hajlamos időnként picit peregni,de tényleg csak minimálisan.Ár érték arányban számomra legjobb, bár nagy összehasonlítási alapom nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 14.

orsesz

2019. december 5.

Az egyik barátnőm ajánlotta, ő is vmi youtubernél látta, hogy ez vmi nagyon klassz filléres cucc. Tényleg szépen kiemeli a pillákat ezt nem vitatom, magam is meglepődtem, de nagyon könnyen maszatolódik, 1-2 óra múlva már lepereg a szemem alá és panda effekt van. Nyilván nem vártam csodát egy 700 Ft-os terméktől, egy próbát megért, elhasználtam, de többször nem veszem meg. Van ennél jobb spirál is a piacon, ráadásul olyan ami nem tartalmaz kőolajszármazékot mint ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 5.

bognarcsilla20

2019. augusztus 30.

Minden hétköznap használom. A nap végéig kitart. Olcsó és sokáig elég. Szép fekete szempilláim lesznek tőle. Dúsít és hosszabbít. Kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

nikolett

2019. augusztus 20.

Ilyenem nekem innentol kezdve mindig lesz. Csodalatos, jelenleg nem ismerek ettol jobbat. OK, kicsit kenodik, de ezt abszolut elnezem neki. Ezzel a termeszetesnel tobb hatast tudok elerni, kicsit extrabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

Lolychan

2019. május 10.

Hát ez valami borzalom. Csomósodik és nem tartós. :/ Nekem nagy csalódás volt. :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Hidratálók: Butylene Glycol

A természetben is előforduló paraffin viasz (szénhidrogének keveréke). Emulzió stabilizáló, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. Főleg stiftes kiszerelésű termékekben (pl. ajakápolókban) használják, hogy az szép és szilárd legyen.