Lovely

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kinyi, Módosítva: 2018. december 8.

Kiszerelés:   6,5 ml
Lelőhely:   Rossmann

Két színben kapható gél szemöldökhöz: szőkék számára világosabb és barna hajúak számára sötétebb. Az ideálisan kiválasztott applikátor kifésüli a szemöldököt és színt ad hozzá. Kitölti még a ritka szemöldököt is, amíg a zselés állomány tartósan megerősíti a szemöldök alakját.

sieszter

2020. június 25.

Szerintem rögzítésre abszolút jó, és száradás után nekem nem látszik, hogy amúgy metálos színű a cucc. A kefe jól használható, mert pici.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 25.

Repirton

2020. január 3.

Találkoztam már jobban helyben tartó szemöldök géllel. Nem látom értelmét annak, hogy fényes a finishe, jobb lenne, ha matt hatású lenne. A csomagolás pedig sorry not sorry, de egyenesen ronda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 3.

Angie9704

2019. július 4.

Nagyon szeretem, és én kifejezetten szeretem, hogy van benne csillám darabkák.
Szépen a helyén tartja a szemöldökömet és megszínezi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 4.

Nagyon szeretem, és én kifejezetten szeretem, hogy van benne csillám darabkák.
Szépen a helyén tartja a szemöldökömet és megszínezi.

kecskesszuszu17

2019. április 10.

Egynek elmegyek kategória, szépen formáz és tartja a szálakat, de nem vízálló, nekem elmászkál. Az sem tetszett hogy nagyon fényes, ha a bőrre kenődik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

pviviana

2019. április 5.

Nekem nagyon bevált. A világosabb árnyalatot használom és ez is szép színt ad a szemöldökömnek, mást nem is használok. Nagyon tartós, könnyű vele dolgozni és tetszik a végeredmény. Biztosan újraveszem, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 5.

kisritus

2019. január 21.

Már jó ideje használom, én inkább fixálásra, én szemöldökceruzával színezem a szemöldököm, és azt fixálandó megyek rá ezzel. Még így sem lesz túl sötét a színe, pedig szinte teljesen szőke a szemöldököm. Ha csak simán ezt használom, akkor nem sok látszik belőle, ez tény.
De így, kiegészítésnek nem rossz, pláne hogy pici a formázója, tehát pont jó a mérete a szemöldökre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 21.

Akossbunny

2018. december 8.

Mint már sokan írtak a csillámos megjelenés először nekem is furcsa volt és meg is ijedtem tőle,és itt jön a DE a szálakat szépen a helyén tartja színez is és szerintem kicsit olyan a csillámok miatt mintha frissen lenne festve :D Hátrányból én kettőt tapasztaltam:A vizet nem igazán bírja a másik pedig hogy ha alapozóval vagy highlighterrel körbe akarod "rajzolni"/kiemelni és ne adj Isten rá mész véletlenül akkor nagyon ronda kékes zöld színű lesz az a rész ami ha nem figyelsz akkor tényleg szörnyen csúnya.Egyenlőre 4* de még tesztelés alatt áll.
Update:Az előző véléményem teljesen tartom annyit változtatok hogy szörnyen hamar elfogy mert akkora óriási adagokat vesz fel amit sokszor nem lehet már úgy lehúzni hogy vissza "csöpögjön" a tárolóba.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 8.

katagali92

2018. július 23.

Elég fura kis termék, de nem rossz. A szemöldökömet a helyén tartja, a sötétbarna hozzám pont illik. Azonban a csillámokat én sem nagyon értem és szeretem, 5 csillagot kapna, ha matt hatású lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

Orsyna

2018. június 29.

Pff essence nem volt ezt vettem de hiba volt mert csillámos és sötétbrna majdnem fekete :(
Nehezen szárad is sok cuccot vesz fel gagyi

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 29.

Nehezen szárad is sok cuccot vesz fel gagyi

petitpois

2018. március 23.

Megvettem, mert mostanában nem találtam az essence-es szemöldök formázót, és nem akartam sok pénzt kiadni, hátha nem tetszik. Hát eddig nem is nagyon jön be, a szőke szemöldökömhöz a legvilágosabb szín is sötét, illetve a csillámok számomra teljesen érthetetlenek. Meglátom mennyire lesz tartós, mert eddig nem sok pozitívumot találtam, azon kívül, hogy olcsó. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol

PVP 0 0

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.