Lovely

Ár:   699 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Messy2214, az összetevőket feltöltötte: Nussh, Módosítva: 2016. február 24.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

CzFru

2017. január 20.

Az egyik árnyalat van meg belőle, és nagyon tetszik a színe. A száradása tűrhető, de messze nem megfelelő. Az állaga fura, de használható: kicsit olyan, mintha egy gumiréteget húznék a körmömre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

x

2016. november 2.

Gyönyörű szép színek, de sajnos nulla tartósság, egy nap és már törik le belőle. Az első Lovely termék, ami csalódást okozott, pedig amúgy szuper lakkjaik vannak, az összes többivel, és bizony sokat vettem tőlük, maximálisan elégedett vagyok. Ez félresikerült, pedig azok a mennyei színek! Van két bordóm, pici aranycsillámokkal, csak a színárnyalat mélységében, sötétségében van különbség a kettő között, álomszép mindkettő, ezért is a három csillag, ennél kevesebbet nem lenne szívem adni, bármennyire is nem tart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 2.

Lory

2016. október 22.

Matt finise van,ami tényleg nincs feltüntetve rajta de nagyon szép és különleges az összhatás.Feltéve ha az extra sűrű állagát fel tudjuk imádkozni a körmeinkre :( Nem tegnap kezdtem a lakkozást de kőkeményen meggyűlt vele a bajom.Nem terül szépen,ha az ecset olyan területre ér,ahol az előző ecsetvonás lakkja van már,azt csúnyán felszedi.Az üvegben állásban is egyre csak sűrűsödik,sokkal hamarabb mint bármely más lakkom,biztos hamarabb megy végleg tönkre.Nem éri meg az árát,számomra elég nagy csalódás volt.Az árnyalatok szépek,a matt finis nagyon elegáns de ebben ki is merül a pozitívum,messze a szokott Lovely minőség alatt van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 22.

cherry93

2016. október 10.

Lovely lakkokban eddig még nem csalódtam, és ez is elég jól teljesít. Potom áron, 300 forintért vettem egy elegáns, csillámos nude színt. Kicsit a homok effektes lakkokra emlékeztet a finise. Gyorsan szárad, 2 rétegben szépen fed, és 3 napig simán tart.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 10.

szabina971

2016. május 19.

Nagyon szeretem :3
Nekem szépen fednek és tartóssak.
Ezek alá nem használok se alaplakkot alá se fedő lakkot és így is szép.
Ha felkenem és megszárad bemattul ami szuper luxus kinézetet ad.(az viszont hiba hogy ez nincs feltüntetve az üvegén)
Picit macerás felkenni mert sűrűbb az átlagnál de más bajom nincs vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 19.

Nagyon szeretem :3
Nekem szépen fednek és tartóssak.
Ezek alá nem használok se alaplakkot alá se fedő lakkot és így is szép.
Picit macerás felkenni mert sűrűbb az átlagnál de más bajom nincs vele.

niki994

2016. május 12.

egy szó: csalódás :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 12.

egy szó: csalódás :(

szalamander

2016. március 31.

Vettem egy barnás-bordót arany csillámokkal, mert a rúzsom is pont ilyen, de sajnos nem tudom normálisan felkenni! Eddig nem volt körömlakkal ilyen problémám. Folyton túlfut a körmeimen, és irtó nehezen szárad. A színével nincs bajom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 31.

kea

2016. március 22.

Tényleg mattra szárad, ami elég meglepő, de nekem tetszik. Elegáns. Fogalmam sincs, mi a színkódja, már lekopott a cimkéről, ami azért meglepő, mert alig használtam. Tényleg sűrű, de mindig van itthon körölakk hígító. Alaplakkal, két rétegben, fedőlakk nélkül 3-4 napot bír ki. Barnás-sötétrózsaszín - nude szerű. Nekem tetszik. Villámgyorsan szárad, ez menti meg a csillagjait, 4-et megszavazok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 22.

csillu

2016. március 17.

A Nr6 árnyalatú, rózsaszín-arany csillámos lakkot vettem meg. Az üvegben fantasztikusan nézett ki, tényleg luxus-közeli feeling, otthon aztán írtóra meglepődtem, hogy matt. Ez aztán tényleg nem volt ráírva, de még utalás sem volt. Én amúgy imádom a matt rúzst, lakkot, szemfestéket, de ebben az esetben jobban tetszik, ha van rajta fedőlakk. Az állaga amúgy kb átlag alatti, iszonyú sűrű, nyúlik, viszont nekem szépen fed, ha sikerül ügyesen felkenni. Utána jöhet a fedőlakk. Igaz, az üvegben lévő színt és csillogást nem adja vissza, de klasszisokkal jobb, mint matt állapotban. Örülök, hogy ebből nem vettem meg a többi színt, pedig üvegben több is tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 17.

Nixa

2016. március 8.

Szerelem első látásra... Hatalmas pofára eséssel!! Hát ez a lakk borzasztó! Még szerencse hogy csak 299-et adtam érte, le volt értékelve a Rossmannban. Olyan csodás színei vannak az üvegben, de felkenve, iszonyatos! Nagyon nem tetszik, hogy mattra szárad meg, a csomagoláson (ami nem mellesleg nagyon szép és elegáns, igazi luxus élményt kelt bennem) ez sajnos nincs feltüntetve. Nagy csalódás! :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 8.

Emolliensek: Dipropylene Glycol Dibenzoate
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Red 6 / CI 15850, CI 12085, Ci 15880, Black 2 / CI 77266, Carmine / CI 75470, Bismuth Oxychloride / CI 77163, CI 77491, CI 77492, Yellow 5 Lake / CI 19140

Sűrítő és kötőanyagként használt cellulóz (növényi rost) származék

Színezék. Piros.