Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: silver, Módosítva: 2019. március 27.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Ajakbalzsam és arcpirosító krémes változatban. A zöld színű termék a felvitel után a bőrön rózsaszín árnyalatúvá válik. Tökéletes ajakápoló és arcpirosító egyben.

Evelin123

2019. augusztus 24.

Hát én ezt imádom!!:D Csak az ajkamra használom, máshová nem is ajánlom, mert elég erős és pigementált, ha pedig elrontanád vagy meggondolnád magad, hogy annyi mégsem kell, akkor lehetetlen leszedni. Szóval tartós nagyon sokáig bírja, az evést is bírja, sőt én rajta hagyom majd le is törlöm, mert idegesít a zsíros réteg a számon. Felvitelkor vigyázni kell. Egyetlen hátránya az, hogy nem rúzs formában adják, hanem tégelyben, vagyis hogyha az ujjaddal viszed fel, nagyon erősen rajta marad és órákig nem jön le semmivel sem. De tetszik a békás csomagolás meg az egész ötlet maga.:) 🐸 Hogyha nem kifutó termék lenne, simán vennék még belőle szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Emolliensek: Caprylic / Capric Triglyceride, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Hydrogenated Polydecene, Isononyl Isononanoate, Paraffin, Ethylhexyl Palmitate
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Parfum / Fragrance
Színezékek: CI 45410, CI 47005, CI 42090