Lovely

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mrs.imperator, az összetevőket feltöltötte: Krémhilda, Módosítva: 2017. április 28.

Kiszerelés:   3,2 g
Lelőhely:   Rossmann

Ásványi arcpirosító több árnyalatban.

KovTekla

2019. augusztus 21.

Nekem egy újabb csomagolasban van meg ami GYONYORU! Annyira exkluziv! Nekem a 03-as arnyalat van meg es nagyon szeretem! Nem hasznaltam pirositot, eloszor egy rdel youngos pirositot probaltam, ilyen elso pirositokent, es az borzalmas volt ehhez kepest! Nagyon szep termeszetes szine van es szuper tartos. Keves is eleg belole, nekem lassan egy eve van meg es mintha par honapja lenne meg :) imadom!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 21.

SanniElf

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 9.

IMÁDOM!
Gyönyörű szín, szuper tartós, hihetetlenül pigmentált, sokáig tart és elképesztően olcsó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

IMÁDOM!

annapnczl

Korcsoport: < 18
2019. július 17.

Nagyon jó. Pigmentált, de nem túlságosan, és nagyon természetes. 05-ös árnyalat van meg nekem otthon, és az ára is kedvező. A csomagolása is nagyon tetszik, a csavarós kinyitási móddal együtt. Utazásbarát :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. július 17.

mlexa

2019. június 19.

Nagyon szuper termék! Az ára annyira baráti, hogy hihetetlen. Rettentő sokáig kiszolgál, mert nem is kell belőle sok, abszolút pigmentált. Nagyon szép pirosítást lehet vele elérni, de azért figyelni kell, mert könnyű túlzásba esni vele. Gyorsan lehet vele dolgozni, nem kell imádkozni, hogy felvegye az ecset a terméket. Illetve kellően tartós is, én csak egyszer szoktam frissíteni a 12 óra munka alatt. De még akkor is látszik, csak nyilván nem olyan intenzív, szóval csak pici korrigálást igényel. Több árnyalatot vettem már belőle, mind csodás volt. Matt a hatása, nem ez a csillivilli, ami nekem nem áll jól, szóval kb. minden nap ezekhez nyúlok. Ajánlom, mert ezért az árért tényleg egy ajándék!!! És utazóbarát a kiszerelése, mert picike helyet foglal!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

mokuskerek

2019. május 29.

Nekem 01-es árnyalata van meg. Nagyon jól pigmentált, vigyázni kell vele. Ennyi pénzért nagyon megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 29.

beszti

2019. május 25.

Én nagyon szeretem. Általában elég sápadt az arcom, csak nyár végére szoktam KICSIT lebarnulni, ezért nekem a hétköznapokra tökéletes. Ha ezt használom nem kérdezgeti mindenki, hogy rosszul vagyok-e, vagy hogy aludtam-e éjszaka...
A 05-ös árnyalatot használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 25.

A 05-ös árnyalatot használom.

Hatshepsut

2019. május 3.

Rengeteg pirosítóm van, de valahogy hétköznapra ez a kedvencem. Rajtam nagyon látszik a kis mennyiség is, elég pigmentált. Az állaga kicsit szárazabb, de ecsettel szépen fel lehet vinni. Nagyon szeretem, a 6-os árnyalat nagyon passzol az arcszínemhez és az ára is nagyon baráti. Nem tudom meddig lesz elég, de szerintem életem végéig, pedig tényleg minden nap ezt használom. Nagyon tartós, reggel felkenem és este is ott van még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

zfruzsi

2019. április 8.

Ez volt az első pirosítóm és nagyon szerettem is nagyon sokáig, aztán volt egy időszakom, mikor kicsit pirosítóellenes voltam - legalább is magamon és akkor elraktam és szinte el is feledkeztem róla. Mióta újra használok pirosítót, előkerült és sokkal jobban szeretem, mint anno, ami valószínű annak is köszönhető többek között, hogy most már természetesebben viszem fel és nem esek túlzásba vele. Nekem a 05-ös árnyalat van meg, ami elsőre elég rikítónak tűnhet, de arcon nagyon szép, egészséges hatást lehet vele elérni, úgyhogy nagyon szeretem használni és az esetek nagy részében ehhez nyúlok ősz óta újra hiába van sok pirosítóm már. Nem tudom még, hogy újravenném-e, ha elfogy, de annak mindenképp örülök, hogy a kollekcióm része jelenleg és megtapasztalhattam, hogy milyen kis szuper termék ez is a márkától. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

CandyAndi

2019. március 27.

Nagyon-nagyon nehezen tudom felvenni a terméket az ecsettel. Szinte semmi nem látszódik, és mikor az arcomra viszem akkor sem látom, hogy ott lenne. Ha akarnék sem tudnék túlzásba esni, mert egyszerűen nem pigmentált. Nagy dörzsölések árán tudok valami színt kicsikarni belőle, de akkor sem vagyok annyira megelégedve vele... nekem nem jött be. Annyi pozitívum, hogy olcsó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

banhanna

2019. március 27.

Nagyon szeretem. Lehet nem tűnik elsőre pigmentáltnak, mert az ecseten valóban nem igazán látszik (én ezt tapasztalom), viszont feltéve teljesen jól látható! Van, hogy egész nap utazom és mégis fent marad. Nagyon szép természetes színe van. Nekem a 01-es árnyalat van meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Lanolin