Lovely

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mrs.imperator, az összetevőket feltöltötte: Krémhilda, Módosítva: 2017. április 28.

Kiszerelés:   3,2 g
Lelőhely:   Rossmann

Ásványi arcpirosító több árnyalatban.

Jdit04

2021. április 11.

Egyszerűen gyönyörű, természetes. Hétköznapokra is bátran használom (amikor amúgy nem hordok extra sminket). Nem is ragozom tovább, számomra kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 11.

oszibarack

2021. február 16.

Újabb csomagolásban van meg, de ugyanez a neve, tehát remélem jó helyre írom a rajongó véleményem :D Már több tégelyt is teljesen elhasználtam a 04 árnyalatból, egyszerűen imádom. Nagyon szép természetes színe van, nem lesz tőle két ciklámen/égőpiros/narancs folt az arcomon - mert úgy érzem, hogy a legtöbb itthoni drogériás pirosítónál ezek az opciók. Pont annyira pigmentált, hogy szépen látszódik, de nem kell félóráig egyengetnem, ha véletlenül picit többet vittem fel. Megfelelően tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

MF91

2020. november 21.

Én a 01es árnyalatot használom, olyan színt eredményez mintha egy cuki manó lennék valami karácsonyi filmből, imádom!
Nagyon természetes árnyalat, szépen lehet építeni, nem csillog, és szerencsére nem brutál a színe, így könnyebb megtalálni a legmegfelelőbb pigmentációt hogy ne legyen bohócszerű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 21.

Fanncsi05

2020. november 5.

természetes, nem "túl" pigmentált, építhető, tartós. Minden megvan benne ami kell.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 5.

HHH97

2020. augusztus 4.

Pirosítókban általában azt nem szeretem, hogy túl pigmentáltak, ha egyszer felvittem az ecsettel az arcomra a festéket, nagyon nehéz utána korrigálni, kisatírozni stb, és így elég macerás a használat. Na, hát ezzel nincs ilyen problémám. Ecsettel alig látszik, ezért ujjal vagy szilikon applikátorral viszem fel. Így persze már elég foltos / túl erős a szín, úgyhogy ecsettel utána kell dolgozni, szóval összességében ezt se gyorsabb használni. Két árnyalat van meg belőle, a színek természetesek és tartósak, így összességében nem volt rossz vétel, bár nem újravevős a dolog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Hugee93

2020. május 25.

Egy mályva árnyalat van meg, hát túlzásba még nem sikerült esnem vele, mivel egy természetes hatású, natúr, nem 'túlpigmentált' termék. Mindennapos használatra alkalmas, kedvelem, de mivel nem vagyok egy nagy pirosító mániás, így nem venném újból.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

Rekaa09

2020. január 13.

A 05-ös árnyalat van meg, természetes, pigmentált és tartós. Ezt a pirosítót szeretem leginkább használni a hétköznapokon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 13.

KovTekla

2019. augusztus 21.

Nekem egy újabb csomagolasban van meg ami GYONYORU! Annyira exkluziv! Nekem a 03-as arnyalat van meg es nagyon szeretem! Nem hasznaltam pirositot, eloszor egy rdel youngos pirositot probaltam, ilyen elso pirositokent, es az borzalmas volt ehhez kepest! Nagyon szep termeszetes szine van es szuper tartos. Keves is eleg belole, nekem lassan egy eve van meg es mintha par honapja lenne meg :) imadom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

SanniElf

2019. augusztus 9.

IMÁDOM!
Gyönyörű szín, szuper tartós, hihetetlenül pigmentált, sokáig tart és elképesztően olcsó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

IMÁDOM!

annapnczl

Korcsoport: < 18
2019. július 17.

Nagyon jó. Pigmentált, de nem túlságosan, és nagyon természetes. 05-ös árnyalat van meg nekem otthon, és az ára is kedvező. A csomagolása is nagyon tetszik, a csavarós kinyitási móddal együtt. Utazásbarát :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. július 17.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Lanolin