Lovely

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dudikoff, az összetevőket feltöltötte: dotdorothea, Módosítva: 2017. március 29.

Lelőhely:   Rossmann

A strobing technikához is tökéletes modern highlighter paletta, mely arany, rózsa és bronz árnyalatokat tartalmaz.

Ár: 700 , Eladó: dotdorothea
Állapot: Párszor használt , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, foxpost, posta
KovTekla

2019. augusztus 21.

Az elso higlighterem volt. Nagyon szerettem! Azert irom mult idoben, mert nem fogom ujravenni, ugyanis nem tudtam kihasznalni. Az arany highlighter csodas! De a chokolate highlightert nem igazan lehet hasznalni arra amire van. Nagyok a csillamok es az aranyban nem feltuno de ebben a csoki szinben igen. Egy idoben bronzositonak probaltam hasznalni, de rajodtem hogy szemhelyra a tokeletes :) a pirositot pedig egyaltalan nem lehet hasznalni, semmi pigment, semmi szin, meg az ecseteimre sem tapadt ra :/ ezert kap tolem 4 csillagot, de megeri kiprobalni kezdokent! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

zfruzsi

2019. április 8.

Nagyon szeretem ezt a kis szettet és örülök, hogy beadtam a derekam végül neki. A highilgihtert tudtam, hogy jó lesz, mert a Gold és a Silver highlightere is megvolt már nekem előtte és azokat is imádom. A hihglighter ebben is gyönyörű - az egyik kedvencem, ha nem valami színesebbre vágyok! Kreolosabb bőrűként én a chocolate highlightert tudom fényes bronzosítóként is használni sokakkal ellentétben és bár tudom, hogy most sokan felhőkölnek, de higgyétek el nekem, hogy óvatosan dolgozva tud szép lenni és én kifejezetten szeretem magamon tavasz-nyár körül. A pirosító az ebben a kis trióban, amit nem igazán használok (ki), ugyanis összesen ha háromszor használtam szerintem... Nem rossz az sem, de attól vannak sokkal jobb és szeretettebb pirosítóim, úgyhogy ahhoz nem nagyon nyúlok, de ezen idén igyekszek azért majd változtatni. Ezzel együtt is úgy gondolom, hogy ez egy szuper termék és ár-érték arányban pedig zseniális - én nagyon örülök, hogy a birtokomban van. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

BCatz

2018. december 23.

Aki a the balm mary lou manizer színére kíváncsi az megnézheti ebben a Gold highlightert a szín tökéletesen megegyezik. Megvan mindkettő. A különbség maximum az, hogy a mary lou nem csillámos. Ebben van egy kicsi de ezért az árért megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 23.

BetterLori

2018. november 24.

A gold nagyon jó, highlighternek használom, a chocolate nekem túl sötét, illetve a rose pedig nem nagyon látszik ezért azokat szemfestékként használom, de ár-érték arányban szuper

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 24.

ajozan

2018. november 3.

Imádom! A gold highlighert szerintem gyönyörű és munka után is ugyanolyan szépen látszik mint reggel. Már a második palettet vettem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

zsibritagnes

2018. október 15.

Ár-érték arányban csodás! Kedvenc arany highlighterem ebben van, a rózsaszín nem olyan hasznos szerintem, a legsötétebb szín is szuper, de én inkább szemhéjra használom, mert túl világos a bőröm hozzá. Összességében 1600 ft-ért szerintem szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

Zsntt

2018. augusztus 14.

Igazából a középkategóriás termékek közé sorolnám. Az arany highlight nagyon tetszik, a rózsaszín elmegy hisz nincs sok színe de minimálisan látszik . Ami azért mégiscsak jobb mint a bohóc hatás. A chocolate highlight kicsit rosegold-os beütéssel. Az arcon ha szép lágyan hiszed fel akkor lehet használni ott is, de a szemen egyszerűen gyönyörű. Nem mondom hogy egy csúcs lovely termék de nem rossz, én nem bántam meg hogy megvettem, mivel az összes színt fel tudtam használni csak a saját módom szerint. De az arany highlighter viszont kiköpött olyan mind a mono változat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Detti90

2018. augusztus 14.

Akartam szeretni, de nem megy..A rózsaszín az se az arcomon, se a szememen nem látszik, szóval rögtön kiesik egy szín. A csokis az nagyon sötét, még a nyári bőrszínemhez is, úgyhogy szemre tudom csak elhasználni. Az arany, meg nem is arany, hanem inkább fényes színű, de az is a szememen mutat jobban.

SminkesAnyuci

2018. augusztus 13.

Itteni vélemények hatására vásároltam meg, az arany tökéletesen működik, a rózsaszínt szemhéjfestékként szoktam használni, mert nem látszik az arcomon. A bronz szín szerintem túl harsány lenne highlighterként, így azt is szemhéjfestékként használom. Aranyos a csomagolás, jó a kis tükör hozzá, de a teljes árát szerintem nem éri meg. A lovely mono arany highlightere ugyanezt tudja párszáz forintért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Nindzsuuu

2018. július 23.

Nem jött be. Nekem nem tetszenek magamon a színek.

Nem jött be. Nekem nem tetszenek magamon a színek.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Collagen, Hydrolyzed Silk
Vitaminok: Tocopheryl Acetate