Lovely

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. január 2.

Lelőhely:   Rossmann

A 7 legdivatosabb szín egy palettában. Erősen pigmentált árnyalatok, barackos illattal.

Queen16

2020. június 3.

Hétköznapi sminkek elkészitésére nekem teljesen jók, föként öszi színek, barna enyhen narancso beütésü színek, pigmentáltak, jol epihetoek, nagyon jo kis paletta olcso áron.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

gioia

2020. május 17.

Nagyon klassz kis paletta. Szépen pigmentált. Nem gondoltam volna, hogy a Lovely ilyet is tud. Ráadásul nem irritálja a szemeimet, pedig a hosszú palettáikkal volt ilyen gondom. Tökéletes kis kezdő paletta tinilányoknak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 17.

pilleriin

2020. április 27.

Gyönyörű pigmentált színek! Mind jól működik, számomra jól kihasználható, egyetlen rossz dolog az illata, számomra zavaró és értelmezhetetlen. A festék körülbelül 6-8 órát marad eredeti állapotban (használtam primert).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 27.

lekvaroshus

2019. szeptember 10.

Szép szìnek, picit lehetne pigmentáltabb de lehet építeni. Nem profi sminkeseknek tökéletes :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Bettii98

2019. március 15.

Pigmentáltság 0. Sok kell belőle, hogy bármi is látszódjon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 15.

Pigmentáltság 0. Sok kell belőle, hogy bármi is látszódjon.

naiyah

2019. február 27.

aranyos paletta, teszik hogy kis méretű, a színek elég pigmentáltak, kissé poroz de nem zavaró

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

cskpanna

2019. február 16.

Nagyon szeretem ezt a palettát, ha kell akkor erős, partys sminket lehet vele készíteni de a minden napokra is tökéletes!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 16.

ndalma

2019. január 19.

Nagyon meg vagyok elégedve ezzel a palettával, gyönyörű pigmentált színei vannak és egy egész szemsminket el lehet vele készíteni, amit én értékelni szoktam egy palettában. Nem porzik túlzottan, nem nehéz vele dolgozni és tartós. (Én szemhéjalapot rakok alá, amit púderrel fixálok és utána megyek rá ezekkel a színekkel.) Én imádom az illatát, elég intenzív, de nagyon kellemes. A doboza sajnos nekem csak pár hónapig bírta, elengedte ott, ahol a tető csatlakozik hozzá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 19.

Lerika

2019. január 18.

Nagyon szép színek, intenzívek, jól pigmentáltak. Először nehezen tudtam elsatírozni, de ha egy kis porpúdert teszek a szemhéj alapra, akkor könnyebben megy. Nekem iszonyatosan porzik és felvitelkor potyog rendesen, főleg a fényes szín, konkrétan micellás vízzel kellet utána letakarítanom a szemem alatti részt. Tartós, de nem eléggé, csak szemhéj alappal, reggel felvive délutánra már sokat kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 18.

Törpy

2019. január 11.

Hatalmas kedvenc...kicsit ugyan bant,hogy a szinek felkenve nem teljesen olyan szinuek mint a palettaban de minosegre nagyon ott van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 11.

Antioxidánsok: Tocopherol

Squalane eo 1 0