Lovely

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dézi, az összetevőket feltöltötte: hdora87, Módosítva: 2016. október 20.

Lelőhely:   Rossmann

9 intenzív szemhéjpúder, magas pigmentsűrűséggel. A színek szempontjából tökéletesen összeállított paletta. A szemfestékek könnyen keverednek, a szép, színátmenetes hatás érdekében.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Dortya

2019. február 6.

Too Faced dupe, kompakt, utazóbarát, és az ütéseket is jól bírja. Nekem a 9-ből 2 szín már gyakorlatilag használhatatlan, de eléggé régi már. Ezért az árért remek vétel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 6.

Dinadino

2018. április 6.

Jó csomagolás, fantasztikus dizájn. Too Faced dupe.
Eredeti ára sok. Színek nem pigmentáltak. Natúr sminkhez sminkalappal jók, de a színek nem nagyon fognak látszódni. Minden színnek ott a neve: minőségibb érzés. Kompakt. Néha highlighterként használva 2 szín jó. :D
Nem újrvavevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 6.

Jó csomagolás, fantasztikus dizájn. Too Faced dupe.
Nem újrvavevős.

pandahapci

2018. január 26.

Too Faced dupe, ezért is szerettem volna megvenni és kivártam az akciót rá. Nem túl pigmentáltak a színek, de a csillogós árnyalatok sminkalappal tartósak és jobban kiemelhetőek. Korrekt paletta, teljes árát nem éri meg, de akcióval igen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.

dominikak1234

2017. január 5.

Mindenképpen az ragadott meg, hogy ez Too Faced Boudoir palettájának dupeja és annak a színei gyönyörűek.. A színek nagyon hasonlítanak, viszont a világosabb színek pigmentáltsága szerintem elég gyenge. Porzik és nekem valahogy nem jött be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

RegeczyLili

2016. december 19.

Hétköznapi gyors sminkek elkészítéséhez vettem ezt a palettát, de először a dekoratív kis csomagoláson akadt meg a szemem. Szerintem nagyon szépek a színek, és jól eldolgozhatóak egymással. Egyre többször nyúlok hozzá reggelente így télen. Matt, csillogós és metál csillogású színek is helyet kaptak, amiket könnyen és szépen lehet párosítani. Egy hangsúlyosabb, bulis sminket már nem ezzel a palettával csinálnék, de hétköznapokra, amikor egy szolid szemsminkkel szeretném kezdeni a napot tökéletes.:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 19.

Alysse

2016. november 17.

A Fabulous Kit mellett végül ezt is beszereztem. Igazából pont olyan, mint a kis párja, csak ebben inkább hideg színek vannak. Igényes csomagolás, viszonylag rövid tartósság (egyelőre csak alap nélkül próbáltam), metálos fényű púderek. De ezzel is elégedett vagyok, jól kihasználhatóak a színek, és a melegebb tónusúak mellé jól jön ez a kissé hidegebb változat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 17.

Villango

2016. október 26.

Ahogy idősödöm, egyre betegesebben lépek fel a pazarlás ellen :) és eladtam a Sleek palettáimat, mert kb a felét sem tudtam használni a színeknek....és ezt óriási pocséklásnak tartom. Így legalább valakinél majd jobb helyük lesz.
Viszont kellett vmi más, olyan, ahol a színek legalább 80%-át tudom használni.
Őrá esett a választásom így első körben.
Én elégedett vagyok vele, igaz alappal (koreai) használom. Azzal sokkal tartósabb minden.
A színek nagyon jók benne, ecsettel viszem fel őket.
A fém dobozkája hát az valami übercuki, most nagy divat ez tudom, meg amikor a kezembe fogom kb 16-nak érzem magam :) nem elegáns, hanem cuki. :) Ajándéknak is maga a tökély.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 26.

Viszont kellett vmi más, olyan, ahol a színek legalább 80%-át tudom használni.
Őrá esett a választásom így első körben.
A színek nagyon jók benne, ecsettel viszem fel őket.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, CI 77499, CI 77491