Lovely

Ár:   1124 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 19.

Lelőhely:   Rossmann

6 csillogó szemhéjfestéket tartalmazó paletta intenzív színekkel és egyedülálló formulával, melynek köszönhetően a szemfestékek órákon keresztül a helyükön maradnak.

Dea

2017. november 15.

Én most próbáltam ki először és kézzel vittem fel a szememre, a rózsaszínt. A hatása nagyon szép, nem túl szembetűnő,igazi partismiknek való. Maga a termék kicsit száraz,kicsit darabos,szerintem kevés maga a folyékony összetevő a glitter mellé. Eléggé maszatol egy alapos takarítás kellett a szemem körül miután felvittem.Illetve egy használat után elég szép mélyedés keletkezett a termékben, ami arra enged következtetni,hogy nem kapunk sok anyagot a pénzünkért.Illetve ha egyszer a szemedre kerül elég nehéz levakarni onnan. A hatása szerintem nagyon szép nem visszafogott,de mégis igényes, nem hiánypótló,és nem a legjobb,de sokkal jobb,mint amire számítottam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 15.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil
Szilikonok: Polysilicone-1