Lovely

Ár:   860 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lina14, az összetevőket feltöltötte: Nussh, Módosítva: 2016. augusztus 31.

Lelőhely:   Rossmann

Ezüst színű highlighter por

Ár: 400 Ft , Eladó: szannamari85
Állapot: Max. 2-szer próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Banki átutalás és postával küldöm / személyes átvétel

Bajzatv

2023. március 15.

Ecsettel esélytelen felvinni, de ujjal pigmentált

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. március 15.

Ecsettel esélytelen felvinni, de ujjal pigmentált

Emma23

2022. május 15.

Csak jókat hallottam a Lovely highlighterekről. Én is teljesen bele szerelmesedtem ezekbe a highlighterebke. Szép fényük van kiadós adag és elég tartósak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 15.

bischofdora

2021. december 10.

Waa, kedvenc highlighterem (nem mintha annyit kipróbáltam már, mert akkora sminkes nem vagyok). Olcsó, szép fénye van és kellemes orcát eredményez a használata. És cuki a doboza is :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 10.

Fe0ve0

2021. július 18.

Szép fényt ad az arcnak, nincsenek benne nagy csillámok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 18.

Szép fényt ad az arcnak, nincsenek benne nagy csillámok.

MissSejla

2021. július 3.

Elso highlighterem, nagyin szerettem. Azota probalkoztam vele ujra (ujravettem) de mar nem olyan a fórmula, vagy en emlekszem mashogy :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

Provence

2020. szeptember 18.

Világos bőröm van, és a hidegebb tónusok állnak jól, de ez a highlighter valahogy mégis csak akkor működik rajtam, ha kicsit lebarnultam. "Normál" esetben viszont olyan hatást kelt mintha zsíros lenne a bőröm (pedig alapjáraton száraz), más highlightereknél nem tapasztaltam ezt. Egyébként jó, erősen pigmentált darab, el fogom használni, de nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

n.dia

2020. augusztus 4.

Halványabb a bőrön, mint a 'gold' testvére, de az én világos bőrömön nagyon természetes hatás kelt. Szeretem :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

vikimaja

2020. június 4.

Nagyon szeretem, szép fényt ad az arcnak és nincsenek benne brutálisan nagy csillámok. Még nap végén is látható és szépen építhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 4.

dinkofanni

2020. április 24.

Szépen lehet felvinni, jól eldolgozható, jól pigmentált, nagyon szép fényt hagy az arcon felvitel után. Természetestől az extrém csillogásig építhető. Ár-érték arányban verhetetlen! Azért vonok csak le tőle egy postot, mert silány a csomagolása, de ugye mit is várunk ennyiért. Legalább a benne lévő termék szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

sbory

Korcsoport: < 18
2020. március 6.

Módfelett elégedett vagyok vele. Jól pigmentált, könnyen eldolgozható, valamivel természetesebb ragyogást ad mint egy normás highlighter. Ugyanakkor tetszik, higy annak ellenére, hogy nem került egy vagyonba, nincs olyan olcsó hatása mint a Lovely termékek túlnyomó többségének.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. március 6.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Silk

A Cosing szerint rengetegféle célra használhatják ezt a szappanszerű fehér port a kozmetikában. Csomósodásgátló, megfelelő állag előállítását segítő, szinező, és bőr hidratációját elősegítő komponens a kencékben. A legtöbb hintőpor alapanyagai között ott találjuk, de sminkkészítményekben, alapozó krémekben is fontos alapanyag lehet.

Keményítőből előállított összetevő, melyet a kozmetikumokon kívül ételadalékként is használnak. A CosIng szerint a maltodexrin emulzió stabilizáló, a krémet homogénné tevő, felületi hártyaképző, bőr- és hajkondícionáló anyag. Segít megőrizni a bőr mattságát valamint stabilizálja az emulziókat.

Minerál makeupokban gyakran használt por állagú, szintetikus anyag. Bár gyakran mint a talcnál jobb, természetesebb összetevőt említik, Paula Begoun szerint ez nem egészen így van. A bizmut oxikloridot leginkább mesterségesen állítják elő bizmut, kloridionok és víz segítségével. A sminkekben az összetevőt leginkább azért használják, mert sajátos gyöngyházszerű csillogása van és finom porszerű az anyaga, mely jól tapad a bőrhöz. Az összetevő hivatalos funkció besorolása színezék.