Lovely

Ár:   860 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lina14, az összetevőket feltöltötte: Nussh, Módosítva: 2016. augusztus 31.

Lelőhely:   Rossmann

Ezüst színű highlighter por

Ár: 450 Ft , Eladó: szannamari85
Állapot: Max. 2-szer próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Banki átutalás és postával küldöm / személyes átvétel

Provence

2020. szeptember 18.

Világos bőröm van, és a hidegebb tónusok állnak jól, de ez a highlighter valahogy mégis csak akkor működik rajtam, ha kicsit lebarnultam. "Normál" esetben viszont olyan hatást kelt mintha zsíros lenne a bőröm (pedig alapjáraton száraz), más highlightereknél nem tapasztaltam ezt. Egyébként jó, erősen pigmentált darab, el fogom használni, de nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

n.dia

2020. augusztus 4.

Halványabb a bőrön, mint a 'gold' testvére, de az én világos bőrömön nagyon természetes hatás kelt. Szeretem :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

vikimaja

2020. június 4.

Nagyon szeretem, szép fényt ad az arcnak és nincsenek benne brutálisan nagy csillámok. Még nap végén is látható és szépen építhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 4.

dinkofanni

2020. április 24.

Szépen lehet felvinni, jól eldolgozható, jól pigmentált, nagyon szép fényt hagy az arcon felvitel után. Természetestől az extrém csillogásig építhető. Ár-érték arányban verhetetlen! Azért vonok csak le tőle egy postot, mert silány a csomagolása, de ugye mit is várunk ennyiért. Legalább a benne lévő termék szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

sbory

Korcsoport: < 18
2020. március 6.

Módfelett elégedett vagyok vele. Jól pigmentált, könnyen eldolgozható, valamivel természetesebb ragyogást ad mint egy normás highlighter. Ugyanakkor tetszik, higy annak ellenére, hogy nem került egy vagyonba, nincs olyan olcsó hatása mint a Lovely termékek túlnyomó többségének.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. március 6.

Zsozsi21

2020. január 22.

Amíg megvolt, nagyon szerettem, ár-érték arányban nagyon jó, és nagyon sok van a termékben. Kezdetben csak ezt használtam, sokfajta sminkhez illik, azóta lettek drágább mono highlightereim és palettám, így kihasználatlansága miatt adtam tovább barátnőmnek. Szép fénye van, vannak benne csillámok, de nem túl nagyok, nem a legtartósabb, de nem is tűnik el pár óra elteltével, fixáló spray-vel tovább tart. Csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

kata07

2020. január 17.

Az első highlighterem amit használok, és meg vagyok elégedve.Pigmentál, szép a végeredmény.És ár érték arányban is szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 17.

Rekaa09

2020. január 13.

Pigmentált, csillámos highlighter.
Én személy szerint jobban szeretem a természetesebb hatásúakat. De az is lehet, hogy az arany árnyalat természetesebben mutatna sárgás tónusú, világos bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 13.

Pigmentált, csillámos highlighter.

Andii017

2019. december 17.

Szép fényt ad az arcnak. Tetszik

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 17.

Szép fényt ad az arcnak. Tetszik

Nashuaaa

2019. október 17.

Szép finishe van, erősen pigmentált, természetes sminkhez jól használható, de építhető is. Kompakt a kiszerelés és nagyon jó az ára, ezért ár-érték arányban mindenképp verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Silk