Lovely

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. szeptember 23.

Lelőhely:   Rossmann

9 hosszantartó, csillámos és matt színből álló szemhéjpúder paletta.

3 változatban kapható

ceanne

2021. március 22.

Nagyon nagyon jóóóó! Imádom a mágneses és papír-alapú csomagolást, szépek, variálhatóak a színek (Peachy sight), gyönyörűen eldolgozható, tartós. Mostanában sokszor nyúlok érte. Ó je.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 22.

lenizsu

2021. január 14.

Violet Filed Edition és Peachy Sight Edition verzióban is megvásároltam. Sokáig köröztem körülöttük. Amikor már rászántam magam, az üzletben lévő verziók ki voltak bontva és bele volt mindegyikbe nyúlkálva. Ejnye-bejnye. Két ünnep között voltam a Rossmannban és akkor töltötték fel a polcot, többek között ezzel a termékkel is. Azonnal megvettem mindkét elérhető verziót. Nem bántam meg. Szépen pigmentált. Jól eldolgozható. Nem porol, mondjuk úgy bánok vele, mint az ABH Riviera palettámmal. Ugyanazokat a színeket látom viszont a szemhéjamon is, mint a palettában (szemhéjalapot mindig teszek alá), a színek nap végére sem kopnak meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 14.

L1ll4

2020. november 21.

Utazó palettának vettem a mérete miatt és inkább csak arra jó. A képen látható árnyalat van meg, a színek nem variálhatók jól benne, a sötétbarna túl sötét, a középső szín túl halvány. Erősen pigmentált, a fényesek is szép metálosak, de alig lehet elsatírozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 21.

Rosefan

2020. augusztus 28.

Én nem értem a negatív véleméneyeket. Csodás, puha, tartós, irtó jól pigmentált, sajna már nem volt az üzletekben csak a lila változat, pedig annyira tetszik, hogy jöhetne a többi is. Aki ennyire utálja, passzolja át nekem:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

gioia

2020. május 17.

Megvan a kék és a lila verzióban is. Jól pigmentált, alappal tartós porok. Az nem tetszik etikai szempontból, hogy Huda koppintás, de abszolút megfizethető, bőr- és szembarát színes paletták. Az tény, hogy nem a mostanában divatos pihe-puha formula, ahol a metál színek szinte krémesek, de jól lehet velük dolgozni, ha az ecsetre odafigyel az ember. A fényes színek nem akkora durranások.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 17.

Zituska77

2019. december 17.

Néhány videóban láttam, hogy mennyire dicsérik, ezért én is beruháztam a lila változatra. Hát..., lehet, hogy velem van a probléma, de nekem annyira nem jött be, pedig imádom a színeit. Ránézésére... A matt színek olyan szinten porzanak és potyognak, hogy ihaj, meg nem is túl pigmentáltak. Sok porzós palettám van, de ilyen nincs. A fényes színek látszólag különbözőek, felkenve meg tök egyformának tűnnek. Nekem... Ja, és reggel felteszem (szemfesték bázisra!!!), majd délben belenézek a tükörbe és azt veszem észre, hogy szublimált a szemhéjamról. A fényes, a matt az ott maradt. A papír csomagolást el is tudnám nézni neki még ennyi pénzért is, de ezt a minőséget nem tudom elnézni ennyi pénzért. Sajnálom, nagyon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 17.

pandarouge

2019. december 8.

A színösszeállítás miatt vettem meg az ocean lagoon változatot, szerencsére akciósan. A csillámló színek jók, bár nem túl pigmentáltak. A matt színek erősen pigmentáltak, de nem akarnak fent maradni a szemhéjamon, hiába teszek alá szemhéjbázist, amikor el akarom dolgozni lepereg, és foltos lesz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 8.

szeretemafeketet

2019. november 23.

Pigmentált,jól eldolgozható,szerintem tök jó kis palettát dobott össze a lovely.
Annyi negatívumot tudnék felhozni ellene,hogy nagyon porzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 23.

Annyi negatívumot tudnék felhozni ellene,hogy nagyon porzik.

cherry19

2019. november 17.

Úgy érzem a minőségi skála mindkét vége megtalálható ebben a kis kompakt kilencesben. Mostanában újra megszerettem a barnákat, így a képen is látható peach verziót vettem meg, szerencsére akciósan. Nagyon rég nem kísérleteztem már drogériás szemfestékekkel, de ez valamiért megfogott annyira, hogy kockáztassak relatíve ismeretlen formulával.

Kezdem a jóval, a fényesek továbbra is szuperek. Pár éve használtam a Dark Nude palettájukat és már akkor meggyőzött metallic formulájuk. Pigmentált, krémes, könnyen felvihető, tartós, nem poros, kiváló. Egy rossz szavam nincs a formulára, ami viszont nem a szívemcsücske, hogy bal felső sarokból számítva a második és negyedik szín lényegében ugyanúgy néz ki, mind a tégelyben, mind felvive. Egyetlen hajszálnyi különbség van mindössze a kettő közt, így kicsit fölösnek érzem az egyiket, szívesebben láttam volna benne egy fényes világos krémszínt vagy egy ütősebb narancsosbordó fényeset. A hatodik, csokoládébarna metallic a kedvencem, "one-and-done" napokon szeretem használni önmagában, enyhén mélyítővonalba satírozva a széleket.

Akkor a mattokról...hát nagyon csalódott vagyok. A színek gyönyörűek. Első swatcholásra meglepődtem milyen jó állaguk van és milyen szépen egyenletesen pigmentáltak a színek, kicsit a ColourPop púdereimre emlékeztetett az eredmény és megörültem, hogy hú milyen jó üzletet csináltam! Másnap reggel nekiálltam egy halo eye-nak, a terv: első mandarinszín átmenetnek, harmadik árnyalat belső-külső szemzugba alsó pillasorra, nyolcadik ugyanoda koncentráltabban, sötétíteni mindent, középre a negyedik, ötödik elsatírozni a széleket. Nos már az első lépésnél problémák adódtak. Irgalmatlan porolósak a púderek, kb. mint az ABH matt formula, ezzel nem is lenne nagy bajom, ha fel lehetne vinni a színt a szememre! Pereg-potyog mindenfele (enyhe érintéseim és gondos ecset-leütögetés ellenére is persze) és egy leheletnyi színt juttatnak fel az ecseteim. Jólvan, építgessük, csakhogy nem épül magára, olyan "csúszós" a formula. Nem "krémes", nem krétás, inkább túl ritkás, könnyed és a világért nem lesz intenzívebb a szín, akárhogy rétegelem gondosan vagy 3 perce.
Ejnye, nem baj, kipróbálok egy másikat. Ugyanez. Halványítással semmi gond nincs, nagyon könnyen el tudom tüntetni, mintha nem akarna odatapadni a szememhez. Ami még nagyon zavar, ha több árnyalatot viszek fel és nagynehezen elérek egy elfogadható pigmentációt a szememen azt elfelejthetem, hogy a kettőt átmenettel el/összesatírozzam, ugyanis összekeveredik a kettő és egy egynemű pacsa lesz az egészből, pici precíz ecsetek használata mellett. Nem tudnak megállni önmagukban a színek, nem lehet megkülönböztetni őket, ha megpróbálom kicsit is összemosni a széleiket vagy egymáshoz közel felvinni őket. A hetedik, sötétbarna egyenest színmocsarat csinál mindenből, amihez hozzáér, ráadásul azt tapasztalataim alapján eldolgozni se nagyon lehet, foltos és egyenetlen marad az eredmény.
Próbáltam nedves korrektoros alapon, megszáradt korrektoros alapon, púderezett korrektoros alapon, she primeres alapon, púderezett she primeres alapon, alap nélkül, szintetikus ecsetekkel, természetes szőrű ecsetekkel, mégis minden egyes alkalommal az egyik fényeset (+ vastag tusvonalat) kellett végül rámázolnom az egészre, hogy menthető legyen az aznapi kinézetem. Egyedül abban észleltem különbséget, hogy intenzívebben vihetőek fel a mattok, ha púderezetlen alapon dolgoztam, de ez minden szemfestékkel így van és a satírozási-rétegezési problémák ugyanúgy megvoltak akkor is.
Szívem szerint kimentenék belőle 3 fényeset (4., 6., 9.) és a többit kivágnám a hóra, katasztrófa a mattok minősége, valószínűleg soha többé nem veszek Lovely palettát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 17.

LevenduLa13

2019. november 10.

Nekem a Peachy Sight árnyalat van meg. Az Ocean Lagoon is nagyon tetszett, de úgy gondoltam, hogy ezt jobban ki fogom tudni használni. A textúrája nagyon krémes, könnyű felvinni, szemhéjalappal tartós is. Ránézésre gyönyörű árnyalatokat tartalmaz, azonban a csillámos árnyalatok szinte ugyanolyanok a szemhéjamon, nem látok nagy árnyalatbeli különbséget. Összességében nem rossz paletta, de nem ez lesz a kedvencem.

Sajnos nem fogom tudni használni, piros lett a szemhéjam tőle, szerencsére nem okozott komoly gyulladást, de ez is elég volt. Még soha semmilyen szemhéjpúder nem okozott nálam hasonlót!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 10.

Hidratálók: Caprylyl Glycol