Best of Beauty 2019

Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. május 17.

Lelőhely:   Rossmann

3 féle színt tartalmaz.

Ella

2015. január 19.

Rossmann újságban láttam, hogy akciós és illusztrációként kheki színű triót tettek be. Talán 4 üzletet is végigjártam, az utolsóban feladtam és megvettem a sárgás-barna színűt. Nem egy extrém módon pigmentált darab, de jobb, mint pl. egy-két Avonos palettám. A színek nem túl tartósak, de egy hétköznapi, visszafogott sminknél jól helytállnak. Kis helyet foglal, olcsó és egyébként tetszenek a színei. Azt mondom, ennyiért megér egy próbát. Ha szükségem lesz szemhéjárnyékolóra, biztos, hogy fontolóra veszem ezt a terméket. Akciósan meg pláne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 19.

shinigami:3

2014. december 19.

A bronzos színűt vettem meg még tavaly. Kellet valami pici amivel utazhatok. Először nem tetszett mert nem vett fel eleget az ecsetem és nem volt túl jó színe. Kicsit megdörzsöltem ujjal és eltűnt róla a kemény réteg. Utána már semmi probléma nem volt. Tartós és szép sminket lehet vele csinálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 19.

Loreee15

2014. július 2.

Nekem a barnás árnyalat van meg, három használat után ilyen furi megkeményedett réteg keletkezett a szemhéjfestékeken, ami alapján nem lehet tovább használni. ( próbáltam gyógyszertári alkohollal visszacsinálni nem ment...) kuka
ameddig használni tudtam addig jó volt, igaz, nem tartós, a színek pedig nem voltak pigmentáltak. Szerencsére akciósan vettem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 2.

vimolna

2014. június 5.

A lilás árnyalatot vettem meg, mert különösen tetszett benne az egyik szín. Sajnos pont az a szín használhatatlan volt. Csak erőteljes dörzsöléssel sikerült némi szint csempészni az ujjbegyemre, így már ecsettel meg sem próbáltam, ment a kukába. Életembe még nem dobtam ki ilyen gyorsan semmilyen terméket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 5.

gilda007

2014. május 31.

Nagyon olcsón vettem meg a barnás árnyalatot. Mind a 3 árnyalat szép és kvázi használható, nem allergizált, semmi ilyen gond nincs vele, nagyon nem is porol (csak egy kicsit). Igen, számtalan sokkal jobb szemhéjpuder létezik még az én piperecuccaim között is, amik tartosabbak, több pigment van bennük, de ha valaki nem akar sokat szánni épp egy szemfestékre, annak megéri, mert ki fogja tudni használni. Aki egy szép szemhéjpúderbe akar befektetni, ami nagy kedvenc marad, annak azért nem ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 31.

dodiii

2014. április 24.

Nekem nem elég pigmentált, elég világos színű a bőrömön még a sötétbarna is. Nagy csalódás volt mert a tartóban szép színe van, de a 2 világosabb árnyalat a bőrömön szinte alig látszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 24.

bettido

2014. március 31.

A színük nagyon szép (a képen látható trió van meg), pénztárcabarát, viszont nem túl pigmentált, ami az árát tekintve nem is volt túl nagy meglepetés, bár jobb minőségben reménykedtem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 31.

rebcsok

2014. január 3.

Először csak azért vettem meg mert olcsó volt és barnás.Már a második felénél járok,mindennap használom. Imádom.Nagyon szép átmeneteket lehet csinálni vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 3.

OAdrienn

2013. december 24.

Ez a trió van meg nekem is. A színek szépek, de nem igazán pigmentáltak. Bár ha úgy vesszük egy szolid, nappali sminkhez teljesen jók. De alig vesz fel belőlük valamit az ecset és a csomagolása is "olcsó".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 24.

-Lili-

2013. december 22.

Ajándékba kaptam egy feketéből, és két világosabb-szürkés árnyalatból álló triót. Alapozó szükséges alá,különben hajlamos önálló életet élni,és mászkálni,de összességében az egyik kedvenc szemhéjpúderem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 22.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Színezékek: Bismuth Oxychloride / CI 77163, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, Ultramarines, CI 77491, Manganese Violet / CI 77742, Ferric Ferrocyanide, Red 6 / CI 15850, Carmine / CI 75470, Chromium Oxide Greens / CI 77288

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.